Forum FiestaKlubPolska -

Hyde-Park - jest tu ktoś znający się na budowlance??

diablo189 - 5 Paź 2017, 10:12
Temat postu: jest tu ktoś znający się na budowlance??
witam. jakiś czas temu pytałem o kupno domu a teraz już czekam na pozwolenie na budowę bo kupiłem działkę :p
w planie miała być ława fundamentowa ale zmieniłem na płytę i tu pojawia się pytanie jaki XPS styrodur pod tą ławę dać??? bo z tego co widzę są różni producenci tańsi i drożsi a na dodatek różne kolory i oznaczenia... wiadomo najlepiej dać najlepszy ale też żeby niepotrzebnie przepłacić??? jak by ktoś miał jakąś wiedzę to poproszę :)
drugie moje pytanie odnośnie przydomowej oczyszczalni bo są dwa rodzaje jedna tańsza zwykła za 3tyś około a druga biologiczna za jakieś 7tyś. biologiczna niby nie śmierdzi tak jak jest to w przypadku tej pierwszej i chyba nie trzeba wrzucać żadnej chemii?? jak jest z odprowadzeniem wody na działce? w tej pierwszej drenaż a w biologicznej wystarczy studnia?? niby zasada działania w obu przypadkach jest taka sama więc sam nie wiem

kowalxr2i - 16 Sty 2018, 11:20

Witam czy smierdzi zalezy od rury wentylacyjnej jak wysoko bedzie czym wyzej tym lepiej;) nie wiem o co ci chodzi z ta zwykla ale biologiczna jak sie dowiadywalem wrzucasz raz w roku chemie i teoretycznie nic nie trzeba wywozic chemia 10zl w bimsie kosztuje. Niestety jeden problem na taka oczyszczalnie przydomowa gmina musi wyrazic zgode
tert.coule - 25 Mar 2018, 12:26

Up... Też kogoś poszukuję...
adenin333 - 25 Mar 2018, 16:42

kowalxr2i napisał/a:
Witam czy smierdzi zalezy od rury wentylacyjnej jak wysoko bedzie czym wyzej tym lepiej;) nie wiem o co ci chodzi z ta zwykla ale biologiczna jak sie dowiadywalem wrzucasz raz w roku chemie i teoretycznie nic nie trzeba wywozic chemia 10zl w bimsie kosztuje. Niestety jeden problem na taka oczyszczalnie przydomowa gmina musi wyrazic zgode


Znalazłeś jakieś rozwiązanie tej sprawy? Daj znać, ciekawi mnie to.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group