Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - [MK7] Boczek drzwi wpadający w wibracje

Alan89 - 26 Wrz 2017, 18:50
Temat postu: [MK7] Boczek drzwi wpadający w wibracje
Witajcie, mam problem z nowo kupioną fieściną mk7, ogólnie nie ma dużo nalatane i wnętrze jak nowe jednak mimo to boczek drzwi PP wpada w rezonans i pierdzi podczas gdy muzyka się gra, najgłośniej to słychać o dziwo jak gra radio na poz. 10-12 głośności. Zdejmowałem już boczek, nie ma nic co mogło by wibrować, nasmarowałem kołki lekkim klejem silikonowym bo tam nie ma śrub tylko kołki że może one pierdzą i.. nadal to samo, pierdzi prawa dolna część prawych drzwi od przodu. Ktoś walczył z tym także? jak sobie z tym poradzić? :głowąwmur: Wiem że fieścina mocno budżetowe auto ale takie coś to w cikataczento może być ale nie w samochodzie za 22 tyś.. Pozdrawiam.
slawomirro - 26 Wrz 2017, 23:34
Temat postu: Re: Boczek drzwi wpadający w wibracje (pierdzi)
Alan89 napisał/a:
boczek drzwi PP wpada w rezonans i pierdzi podczas gdy muzyka się gra,
(...)
tam nie ma śrub tylko kołki że może one pierdzą i.. nadal to samo, pierdzi prawa dolna część prawych drzwi od przodu. Ktoś walczył z tym także? jak sobie z tym poradzić? :głowąwmur: .


Doraźne rozwiązanie jest proste. Bierzesz taśmę izolacyjną elektryczną i każdy kołek owijasz taśmą przed włożeniem i nie ma opcji by coś wpadało w rezonans.
Druga opcja jest bardziej czasochłonna. wygłusz drzwi, nie będzie nic rezonansować przy muzyce, a i sama muzyka będzie lepszej jakości.

Alan89 - 30 Wrz 2017, 15:53

Zrobiłem tak jak doradziłeś, niestety pomogło na 4h..dziś pierdzi w innym miejscu :devil: oj chyba wszystkie kołki osadzę na "płynnym gwoździu" :) te które pracowały - siedzą twardo.. Serio.. czy ktoś ma podobny problem czy ja mam wyjątkowego pecha...?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group