Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [MK6] Tonic Arrow

Draco88 - 10 Wrz 2017, 12:30
Temat postu: [MK6] Tonic Arrow
1. NICK: Draco88

2. IMIĘ: Adam

3. MODEL: Fiesta

4. WERSJA: Ambiente

5. ROCZNIK: MK6, 05r.

6. SILNIK: 1.4L Duratec 16V

7. OPIS AUTA: jest to mój pierwszy ford, i jak narazie jestem zadowolony, auto jak na swoje 12 lat jest w dobrej kondycji, pod względem technicznym jak i blacharki. Nic nie stuka nic nie puka, co do blacharki s± jakie¶ miejsca do zabezpieczenia drobne. Na wyposażeniu mojej strzały s±, elektryczne szybki przód, elektryczne lusterka, podgrzewana przednia szyba, halogeny przeciwmgielne, składany/przesówny dach, sterowanie radiem z kolumny kierownicy. Regulowana kierownica, oraz fotel kierowcy.

8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE
a. wizualne: aktualnie w stanie jakim kupiłem,
b. mechaniczne: aktualnie w stanie jakim kupiłem,
c. audio: aktualnie w stanie jakim kupiłem,
d. inne: wymieniłem filtr kabinowy, oraz wymienione żarówki w pod¶wietleniu panelu nawiewu, były przepalone,

9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE
a. wizualne: ogólne od¶wierzenie autka, dołożenie spoilera klapy, przyciemnienie szyb, pomalowanie zacisków i bębnów,
b. mechaniczne: nieplanuje jaki¶ większych modyfikacji,
c. audio: seria jak narazie mi wystarcza
d. inne: dołożenie ¶wiateł dziennych, wymiana bocznych kierunków na białe, może wymiana lamp przednich na czarne, dołożenie dodatkowego o¶wietlenia bagażnika, w planach także pod¶wietlenie drzwi,

10. FOTKI AUTA



Więcej zdjęć jak pogoda bardziej dopisze.

Parzych - 10 Wrz 2017, 18:16

Draco88, popraw opis w/g schematu działu Nasze Auta, bo temat poleci do kosza... A i zdjęcia by się przydały...
Draco88 - 18 Wrz 2017, 17:48

Poprawione, zaktualizowane.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group