Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - "Uszkodzony" przewód wspomagania ?

Bartek1250 - 31 Sie 2017, 22:42
Temat postu: "Uszkodzony" przewód wspomagania ?
Witam. Na przewodzie pompy wspomagania jest wyciek w miejscu gdzie jest założona gumowa obejma ściśnięta dwiema "trytytkami" i pod nią jest otworek(od góry) i nie wiem czy on jest oryginalny i do czego służy. Nie jestem pewny jak usunąć ten wyciek. Proszę o porade

Puff - 1 Wrz 2017, 17:51

No tam raczej nie powinno być niczego takiego... :D
Panują tam takie ciśnienia, że żadna gumka z trytytkami Ci tego nie uszczelni :P

Bartek1250 - 1 Wrz 2017, 19:29

Puff napisał/a:
No tam raczej nie powinno być niczego takiego... :D
Panują tam takie ciśnienia, że żadna gumka z trytytkami Ci tego nie uszczelni :P


Ten przewód na zdj. nie jest mój tylko z internetu i ja mam taką samą gume. To jak tam nic nie powinno być to po co właśnie ta guma z trytytkami ?

Puff - 1 Wrz 2017, 19:47

Może czegoś dotyka i ten kawałek gumy zapobiega uszkodzeniom właśnie :) Tak czy owak z tego nie ma prawa się lać. Gdzie to kolanko jest zlokalizowane?
Bartek1250 - 1 Wrz 2017, 20:21

Puff napisał/a:
Może czegoś dotyka i ten kawałek gumy zapobiega uszkodzeniom właśnie :) Tak czy owak z tego nie ma prawa się lać. Gdzie to kolanko jest zlokalizowane?



Poniżej filtra oleju

Puff - 3 Wrz 2017, 13:52

No to te gumki dwie są założone po to, żeby metal nie darł o metal :) a ta w środku to nie wiem na co, ale na bank niczego nie ma prawa uszczelnić...
dirty.73 - 3 Wrz 2017, 19:49

Puff napisał/a:
niczego nie ma prawa uszczelnić...


ktoś jednak próbował :)

Puff - 5 Wrz 2017, 17:19

dirty.73 napisał/a:
ktoś jednak próbował :)

Progi pianką montażową też się da wypełnić, co nie oznacza, że to dobry pomysł :V:

DANIEL mk1 - 22 Wrz 2017, 22:24

Z takim przewodem najlepiej udać się do zakładu gdzie zakuwają węże hydrauliki
Tam zawsze coś wymyślą i pomogą


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group