Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - ST200 Dywaniki - pytanie do posiadaczy ST

kaczor-wuwua - 28 Sie 2017, 10:38
Temat postu: ST200 Dywaniki - pytanie do posiadaczy ST
Cześć jestem nowy na forum i to jest mój pierwszy post. Próbowałem wyszukać czy są informacje na forum ale nie znalazłem.

Mam pytanie do Was natury czepialskiej do Dealera który mi sprzedał Samochód.

W ostatnim czasie stałem się posiadaczem ST200. Jestem megazadowlony z samochodu, ale znalazłem jeden szczegół, który nie pasuje mi do specyfikacji otrzymanej od Dealera...

W specyfikacji było napisane, że do samochodu trzymać powinienem "Dywaniki welurowe w stylizacji ST"... Natomiast otrzymałem zwykłe czarne do fiesty bez dodatkowych elementów ST...

Po kontakcie ze sprzedawcą dowiedziałem się, że nie ma specjalnych dywaników i te co dostałem to są te dawane do samochodu... I inni klienci którzy kupili fiesty ST otrzymali takie same dywaniki jak ja...

I teraz pytanie do posiadaczy ST. Czy kupując swoje auta również dostaliście zwykle dywaniki czy jednak sprzedawca mnie oszukał i istnieją specjalne dywaniki...

Wiem wiem czepiam sie ale też nie lubie być oszukiwany wiec wolę sprawdzić i się upewnić.

Pozdrawiam

west - 31 Sie 2017, 21:07

Mam ST-Line '17. W aucie były dywaniki gumowe, w specyfikacji widniały welurowe z czerwonym przeszyciem - po zwróceniu uwagi po 2 dniach otrzymałem takowe.

ST 200 też powinna mieć czerwone przeszycia na dywaniku, czyli w tym samym kolorze w którym są przeszycia na kierownicy i fotelach.

Cons - 31 Sie 2017, 23:46

Nie ma logo st, dywaniki są zwykłe.
Gumowe też są bez logo ST, mam i takie i takie

Michal85 - 4 Wrz 2017, 11:34

Ja też mam "Dywaniki welurowe w stylizacji ST" i nie mają one logo ST, są zwykłe czarne.
kaczor-wuwua - 12 Wrz 2017, 10:55

Bardzo dziękuję za informacje.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group