Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - podłączenie siłownika do zamka tylnej klapy

krolas7 - 16 Sie 2017, 11:24
Temat postu: podłączenie siłownika do zamka tylnej klapy
Cześć

Jakiś czas temu kupiłem cały zeestaw do podłączenia przycisku otwierania tylnej klapy bez wysiadania z auta ( przycisk otwierania, siłownik z cięgnem oraz 4 styki). Czy mógłby ktoś wrzucić zdjęcie jak podłączyć ten siłownik z tym cięgnem do tego zamka lub mi to wytłumaczyć? Nie mam pojęcia jak to zrobić:/ Pytałem elektryka, to powiedział mi, że na jego oko to potrzebuje inny zamek, bo ten który mam to nie da rady podłączyć otwierania z kluczyka i przyciskiem:/

DanielŻ - 17 Sie 2017, 00:16

Witam, a siłownik i wszystko masz oryginalne? W sensie z innej Fiesty? Jeśli tak, to bardzo prosta sprawa. Z tym że potrzebujesz też te "bolce" które się stykają gdy klapa jest zamknięta, odpowiedzialne za podgrzewanie szyby itp i właśnie między innymi za zamek elektryczny;> bo normalnie masz 3 bolce a potrzebujesz cztery :d ja wyszarpalem z innej Fiesty wszystko kompletne. I zamontowalem. Napisz z czym dokładnie masz problem a postaram się pomóc; )
Puff - 17 Sie 2017, 16:02

Są instrukcje na forum jak to zrobić. Niezależnie czy ktoś ma 4-stykowy plastik czy go w ogóle nie ma.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group