Forum FiestaKlubPolska -

Przed zakupem - proba o pomoc przy zakupie fiesty MK6 st

ganuch - 27 Cze 2017, 00:44
Temat postu: proba o pomoc przy zakupie fiesty MK6 st
Witam,
Mam w planach kupno małego zrywnego autka i padło na fiestę st. Mam już upatrzony model który już oglądałem na żywo. To ten model https://www.otomoto.pl/of...a-ID6yW5HZ.html
Nie znam się na fordach więc oceniłem auto jak każde inne i wszystko idzie na dobrej drodze ku transakcji, choć w przebieg nie wierzę :p ale prosto jeździ i hamuje. Mam jednak dużą prośbę, czy ktoś to auto oglądał, widział, zna?? Czy ktoś może coś o tym aucie powiedzieć. Czy są może jakieś słabe punkty na które powinienem zwrócić uwagę przed ostatecznymi oględzinami auta? No i najważniejsze czy na terenie warszawy zna ktoś dobry warsztat, gdzie mi to auto mogą obejrzeć przed sprzedażą? Wielkie dzięki za każdą odpowiedz i pozdrawiam :)

witas - 17 Sie 2017, 23:56

witam
widziałem wcześniej to ogłoszenie - trochę stała.
i jak kupiłeś tą furkę ??
za tą cenę trochę mały przebieg był ..

ganuch - 10 Wrz 2017, 19:56

kupiłem i nie żałuję :) Cena była mała ale dlatego, że auto było bite i właściciel śmiało o tym mówił. Auto było zrobione profesjonalnie a kolizja duża nie była choć auto było całe malowane ( ale widziałem foty po kolizji i naprawie). Długo auto stało bo na hasło auto po wypadku ludzie chcieli dać pół ceny, choć ta i tak była niska. Moim zdaniem lepiej świadomie kupić bite auto dobrze zrobione za małą cenę niż za duże pieniądze kupić auto zagadkę które może było bite a może nie. Auto było sprawdzane przed kupnem w warsztacie, potem zabrałem je do znajomego mechanika i ostatnio było na przeglądzie i każdy potwierdza idealny stan auta oraz wiarygodność przebiegu. Prawie wszystko oryginalne w idealnym stanie. A że auto jest od kilku lat w Polsce to i podgląd do przedbiegu od początku miałem, bo i w serwisie forda było robione. Jedynie to chłodnica klimy była uszkodzona co pozwoliło mi wynegocjować cenę no i wyciek z pokrywy zaworów. Auto teraz doprowadzone do stanu idealnego, a teraz muszę je tylko gdzieś zabezpieczyć od spodu przez zimą na terenie Warszawy :p bo jest lekki nalot rdzy. No i muszę dokupić zaślepkę piasty na alufeldze, bo brakuje jednego i strasznie to denerwuje :p
Kubuch - 16 Wrz 2017, 22:36

ganuch napisał/a:
lepiej świadomie kupić bite auto dobrze zrobione za małą cenę

Albo dobrze albo za małą cenę - inaczej się nie da...

ganuch - 17 Wrz 2017, 02:30

Kubuch napisał/a:
ganuch napisał/a:
lepiej świadomie kupić bite auto dobrze zrobione za małą cenę

Albo dobrze albo za małą cenę - inaczej się nie da...


No dobrze złożyć auto za małe pieniądze się nie da, ale chodziło mi o kupno auta po wypadku, kiedy to właściciel tego nie ukrywa i ze względu na to obniża jego cenę, niż kupić niby ideał, który za swój rzekomo idealny stan był droższy A jednak okazał się bity


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group