Forum FiestaKlubPolska -

Przed zakupem - Pomoc przed zakupem Fiesty z małym defektem

Adrik66 - 11 Cze 2017, 18:48
Temat postu: Pomoc przed zakupem Fiesty z małym defektem
Witam mam do was ogromna prośbę jutro tzn 12-06-2017 udaję się po auto wstępnie tylko jest małe ale
gość mówił że jak odpali Fiestę (1,3 Diesel) nie pokazuje mu predkości , obrotów a w wyświetlaczu przebiegu są ---- kreski możecie mi podpowiedzieć co jak i gdzie czy obroty są brane z czujnika położenia wału , czy predkość jest brana z czujnika ABS , i dlaczego są tam kreski

Fiesta 1,3 rok 2007

Proszę o poradę
Pozdrawiam

slawomirro - 11 Cze 2017, 19:36
Temat postu: Re: Pomoc przed zakupem Fiesty z małym defektem
Adrik66 napisał/a:
Witam mam do was ogromna prośbę jutro tzn 12-06-2017 udaję się po auto wstępnie tylko jest małe ale
gość mówił że jak odpali Fiestę (1,3 Diesel) nie pokazuje mu predkości , obrotów a w wyświetlaczu przebiegu są ---- kreski możecie mi podpowiedzieć co jak i gdzie czy obroty są brane z czujnika położenia wału , czy predkość jest brana z czujnika ABS , i dlaczego są tam kreski

Fiesta 1,3 rok 2007

Proszę o poradę
Pozdrawiam


1.4 diesel. 1.3 diesel nie istniał.
dane są z czujnika abs. A kreski na przebiegu całkowitym? Może przejechał więcej niż 1mln km i licznik padł? <???>

Adrik66 - 11 Cze 2017, 20:08

kolego fakt mój błąd 1,4 przebieg 143 tys
wojtekpl - 11 Cze 2017, 20:41
Temat postu: Re: Pomoc przed zakupem Fiesty z małym defektem
slawomirro napisał/a:

A kreski na przebiegu całkowitym? Może przejechał więcej niż 1mln km i licznik padł? <???>


Nie histeryzujmy, może skalowany tylko do 500 000.

Parzych - 13 Cze 2017, 21:26

Adrik66 napisał/a:
nie pokazuje mu predkości , obrotów a w wyświetlaczu przebiegu są ---- kreski
NA moje - spalony bezpiecznik ABS-u, takie objawy miałem u siebie, jak go wyjąłem na próbę...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group