Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Łapa pompy wspomagania

Eol - 8 Cze 2017, 17:59
Temat postu: Łapa pompy wspomagania
Witam, Auto to fiesta futura 1.6i 16V kod silnika L1G. Auto z klimatyzacj±, pompa wspomagania umieszczona na górze. Podczas regeneracji pompy przy odkręcaniu pękła łapa, czy orientujecie się czy do tego modelu z pomp± montowan± na górze podejdzie łapa z innego modelu? Chyba w escorcie 1.4 była pompa na górze ale czy będzie pasować? Jak kto¶ dysponuje jak±¶ wiedz±, proszę od odpowiedĽ, pomoc w tej sprawie. Z góry dzięki.
Dual - 9 Cze 2017, 18:52

Z tego co wiem fiesta wychodziła fabrycznie albo ze wspomaganiem albo z klimatyzacj± ale nigdy razem.
Łapa z eskorta 1.8 (aluminiowa) ma pomp± wspomagania na górze po ¶rodku alternator na samym dole kompresor klimy.
Pokaż zdjecia z pod maski chętnie zobaczę co tam siedzi :ok:

Eol - 12 Cze 2017, 14:14

Jutro postaram się wstawić fotki.
DemptD - 12 Cze 2017, 21:23

Dual napisał/a:
Z tego co wiem fiesta wychodziła fabrycznie albo ze wspomaganiem albo z klimatyzacj± ale nigdy razem


wychodziły cudaki z klim± i wspom± jednocze¶nie - były nawet takie z 1.3 pod mask± w zestawie :rotfl:

bobson - 13 Cze 2017, 00:21

Dual napisał/a:
Z tego co wiem fiesta wychodziła fabrycznie albo ze wspomaganiem albo z klimatyzacj± ale nigdy razem.
Łapa z eskorta 1.8 (aluminiowa) ma pomp± wspomagania na górze po ¶rodku alternator na samym dole kompresor klimy.
Pokaż zdjecia z pod maski chętnie zobaczę co tam siedzi :ok:


Mylisz się, wła¶nie kroje Futro 1.6 z fabryczn± klim± i wspomaganiem :)
Pod mask± był niezły meksyk...

luk-90 - 14 Cze 2017, 17:21

ja my¶lałem, że wspomaganie przy zetecu we fie¶cie to już kongo bongo, a jak zobaczyłem te łape u Bobsona z klim± i wspom± to mi włosy dęba na głowie staneły :rotfl:
Dual - 18 Cze 2017, 20:08

Pochwali się kto¶ zdjęciami ? Nie uwierzę póki nie zobaczę :)
bobson - 18 Cze 2017, 22:51

Mam tylko tyle bo auto już pod mask± rozebrane.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group