Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Ukryte menu

thomas667 - 5 Cze 2017, 16:02
Temat postu: Ukryte menu
Witam jestem posiadaczem forda fiesty mk6 1.4 tego z 2006 roku po lifcie poczytałem sobie troszkę na temat tego ukrytego menu udało mi się w to wejść tylko nie mam pojęcia co oznaczają poszczególne skróty znalazłem opis Ale on jest do mk7http://mr-fix.pl/wpis/...wisowy-zegarow/ oto link moje pytanie brzmi czy to jest to samo i co oznaczają te nie opisane skróty może ktoś posiada wiedzę na ten temat pozdrawiam
slawomirro - 5 Cze 2017, 18:11
Temat postu: Re: ukryte menu fiesta mk6
thomas667 napisał/a:
Witam jestem posiadaczem forda fiesty mk6 1.4 tego z 2006 roku po lifcie poczytałem sobie troszkę na temat tego ukrytego menu udało mi się w to wejść tylko nie mam pojęcia co oznaczają poszczególne skróty znalazłem opis Ale on jest do mk7http://mr-fix.pl/wpis/...wisowy-zegarow/ oto link moje pytanie brzmi czy to jest to samo i co oznaczają te nie opisane skróty może ktoś posiada wiedzę na ten temat pozdrawiam


Odsyłam Cię do mojej strony o Fieście, gdzie wszystko ładnie wyjasniłem: :)

http://fiesta-mk6.pl/menu...fiesta-mk6.html

thomas667 - 5 Cze 2017, 18:42

Dziekuje za odpowiedz :) a mam jeszcze jedno pytanie troszkę nie związane z tematem a mianowicie u mnie na komputerze pokazuje ile mogę jeszcze przejechać kilometrów, tyle ile zrobiłem i całkowity przebieg chciałbym jeszcze żeby pokazywał mi temperaturę na zewnątrz z tego co czytałem to musi być czujnik temperatury zewnętrznej który znajduje się z przodu za grillem i rzeczywiście mam coś takiego i jest zrobiona instalacja z czujnikiem podejrzewam że jest padniety i pytanie brzmi jeżeli bym go wymienił na nowy to jest szansa że będzie wskzywal temperaturę czy po prostu nic to nie da ?
slawomirro - 5 Cze 2017, 19:42

thomas667 napisał/a:
Dziekuje za odpowiedz :) a mam jeszcze jedno pytanie troszkę nie związane z tematem a mianowicie u mnie na komputerze pokazuje ile mogę jeszcze przejechać kilometrów, tyle ile zrobiłem i całkowity przebieg chciałbym jeszcze żeby pokazywał mi temperaturę na zewnątrz z tego co czytałem to musi być czujnik temperatury zewnętrznej który znajduje się z przodu za grillem i rzeczywiście mam coś takiego i jest zrobiona instalacja z czujnikiem podejrzewam że jest padniety i pytanie brzmi jeżeli bym go wymienił na nowy to jest szansa że będzie wskzywal temperaturę czy po prostu nic to nie da ?


Sprawdź miernikiem czy masz tam napięcie, jak masz zainstaluj nowy czujnik. A może stary jest tylko brudny? Jednak bez wyjęcia zderzaka tego nie sposób sprawdzić.
Jak masz komputer pokładowy, a masz, to działać powinno.

btw co to jest "wersja c" auta z Twojego profilu?

thomas667 - 5 Cze 2017, 20:29

A jakie powinno być tam napięcie napięcie 12V ? Dzięki za pomoc jutro biorę się za robotę jak coś będę pisał narazie prosił bym nie zamykać tematu. A wersję wpisałem taką bo naprawdę nie mam pojęcia jaka jest i nie wiem w jaki sposób to sprawdzić:)
slawomirro - 5 Cze 2017, 20:43

thomas667 napisał/a:
A jakie powinno być tam napięcie napięcie 12V ?

A wersję wpisałem taką bo naprawdę nie mam pojęcia jaka jest i nie wiem w jaki sposób to sprawdzić:)


Napięcie jakieś powinno bc, bo jak nie ma, to znaczy że to nie wina czujnika.

btw znów odeślę Cie do mojej strony. Masz tam na górze wersje wyposażenia. Porównaj z tym co masz i przyporządkuj. Ewentaulnie podaj mi swój VIN i w 5 mint będziesz wiedział.

thomas667 - 6 Cze 2017, 10:25

Przepraszam że tak późno odpisuje to jest numer vin " WF0DXXGAJD6B32768 "
slawomirro - 6 Cze 2017, 10:39

thomas667 napisał/a:
Przepraszam że tak późno odpisuje to jest numer vin " WF0DXXGAJD6B32768 "


Wersja Trend

Oryginalnie na rynek francuski wyprodukowana

Niestety nie masz komputera pokładowego wg vin.

thomas667 - 6 Cze 2017, 10:51

Czyli nie będzie wskazywał temperatury zewnętrznej?
thomas667 - 7 Cze 2017, 10:19

Dziękuję bardzo za pomoc wiem wszystko bardzo mi Pan pomógł pozdrawiam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group