Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Sprężarka klimy nie zalącza sie

rafi22 - 3 Cze 2017, 14:17
Temat postu: Sprężarka klimy nie zalącza sie
Witam, jestem nowa osoba na forum, pozdrawiam wszystkich na wstępie. Mam male pytanko, posiadam fiestę, może nie ja lecz zona... A mianowicie jest problem z klima , a dosłownie ze sprężarka, nie załączą się . Bezpiecznik sprawdzony - dobry , czynnik jest, wiatrak pracuje i jeśli wepchnę śrubokrętem sprzęgło klimy, załącza się i chodzi . Co może być problemem? Proszę o poradę, czy jest przekaźnik gdzieś? Proszę o jego lokalizacje. Pozdrawiam.
slawomirro - 3 Cze 2017, 22:47
Temat postu: Re: Sprężarka klimy nie zalącza sie
rafi22 napisał/a:
Witam, jestem nowa osoba na forum, pozdrawiam wszystkich na wstępie. Mam male pytanko, posiadam fiestę, może nie ja lecz zona... A mianowicie jest problem z klima , a dosłownie ze sprężarka, nie załączą się . Bezpiecznik sprawdzony - dobry , czynnik jest, wiatrak pracuje i jeśli wepchnę śrubokrętem sprzęgło klimy, załącza się i chodzi . Co może być problemem? Proszę o poradę, czy jest przekaźnik gdzieś? Proszę o jego lokalizacje. Pozdrawiam.


prędzej czujnik ciśnienia szlag trafił.

A przekaźnika od klimy nie ma, ale jest w silniku dodatkowy bezpiecznik: F4 - 40A.

rafi22 - 4 Cze 2017, 10:48

Ten na przewodzie co jest podpięta kostka z czterema pinami ? Czyli będę musiał podjechać wyciągnąć czynnik wymiana czujki i ponowne wpuszczenie czynnika.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group