Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka silnika - Awaria silnika natychmiast servis

Tomek - 14 Maj 2017, 20:24
Temat postu: Awaria silnika natychmiast servis
;-( Koledzy mam problem, kupilem fieste mk7 1,6 ti-vct 135 km i juz drugi raz zapalila mi sie kontrolka awari silnika (zębatka) i komunikat na wyswietlaczu AWARIA SILNIKA NATYCHMIAST SERVIS auto jedzie jak jechalo nic sie nie dzieje , wylacze silnik i zapale i kontrolki nie ma , Ktos sie spotkal , jakies sugestie????
darian - 3 Cze 2017, 13:14

Musisz odczytać błędy inaczej to wróżenie z fusów.
Kama - 7 Lip 2017, 17:36

Witam mam problem z moją fiestą. Mk7 2013 disel 1.5 tdci. Od jakiegoś czasu zapala mi się kontrolka płaskiego klucza - żółta. Na wyswietlaczu pojawia się "awaria silnika natychmiastowy serwis". Auto przechodzi w tryb awaryjny i moc spada tak ze o wyprzedaniu kogoś na trasie mogę pomarzyć . Do tego czasem pojawia sie kontrolka check engine. Ale po jakimś czasie gaśnie. Dodam ze po zatrzymaniu auta i wyjęciu kluczyka ze stacyjki oraz ponownym odpaleniu kluczyk znika. Po kilku lub kilkunastu km zapala sie ponownie. Auto było u mechanika miało przepalany DPF. Sprawdzane błędy, niestety nie mam ich kodów. Komputer nie zawsze te błędy wyłapuje. Był tez sprawdzany EGR wymieniony olej i wszystkie filtry. Wszystko jest ok a jednak cos sie dzieje i nie da sie jeździćz czy ktoś miał taki problem bo nic nie mogę znaleźć nawet na temat samej kontrolki kluczyka. Proszę o odp. Pozdrawiam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group