Forum FiestaKlubPolska -

XIII Wiosenny Zlot FKP - Rudniki 2017/ 12-14.05.2017 - Hyde Park zlotowy

Freeman - 8 Mar 2017, 20:13
Temat postu: Hyde Park zlotowy
Pogaduszki. Wkrótce więcej informacji i szczegóły.
slawomirro - 8 Mar 2017, 22:17
Temat postu: Re: Hyde Park zlotowy
Cytat:
XIII Wiosenny Zlot FKP - Rudniki 2017/ 12-14.2017


brak tylko miesiąca :D

Freeman - 9 Mar 2017, 07:33

Racja. Już poprawione. :)
kuba87 - 9 Mar 2017, 21:11

vegetowe reno jak usłyszało o zlocie fordów na którym ma być, wzieło i panewke wypukało :rotfl:
vegetagt - 9 Mar 2017, 21:11

wcale że nie :hihihi:
profi - 10 Mar 2017, 18:48

Pany, chodzi o które Rudniki? Te na opolszczyźnie? Jak tak to wpadniemy trzema Mk1 :)
Freeman - 10 Mar 2017, 18:51

Chodzi o te koło Częstochowy.
profi - 10 Mar 2017, 18:56

Obie miejscowości Rudniki są koło Częstochowy :) Te na prawo czy na lewo od Częstochowy(patrząc na mapę) :)
Freeman - 10 Mar 2017, 19:22

Te na prawo, bo tam jest lotnisko.
FiFa - 10 Mar 2017, 21:25

Lotnisko Rudniki obok Częstochowy. profi, możecie śmiało wpadać bo będzie gdzie pojeździć :-)
FiFa - 10 Mar 2017, 21:26

A tak w woli ścisłości, co jest w tych Rudnikach na Opolszczyźnie? Tam przecież nie ma żadnego toru/lotniska? :-P
Mały - 10 Mar 2017, 23:10

Jak sie odrobie z moją Fiesta to też przyjade...:P jakieś 150 km nie ma daleko:) <8>
FiFa - 10 Mar 2017, 23:12

no to czekamy i kibicuje ze fiesta bedzie juz ogarnieta :-)
Mały - 10 Mar 2017, 23:33

spoko bede sie streszczał:D:D hehe :hahaha:
bobson - 12 Mar 2017, 20:12

Postanowiłem sobie, że w 2017 wpadnę na zlot fkp więc na 99% będe.

Zestaw do lawetowania Fiesty jest gotwy, gorzej że Fiesta jeszcze nie :hammer:

trzeci - 12 Mar 2017, 20:24

Warto przyjechać na zlot.
Nawet jeśli ktoś nie ma potrzeby uczestniczyć w zawodach na lotnisku to innych, fajnych wrażeń jest pod dostatkiem :)

FiFa - 12 Mar 2017, 22:37

Artur no własnie, warto jest przyjechac na zlot :-)

Bobson przyjezdzaj bo mysle ze bedziesz z zadowolony z pojezdzawki :-) :devil:

luki - 12 Mar 2017, 22:40

A ja nie dam rady... Mam zjazd w tym czasie na uczelni, w sobotę cały dzień laboratoria, bez możliwości odrobienia :sad:
FiFa - 12 Mar 2017, 23:02

oj Luki to są tylko studia, tam wszystko mozna :P
slawomirro - 12 Mar 2017, 23:13

A ja jeszcze nie wiem. Wstępnie tak, ale będę wiedział dopiero za miesiąc.
vegetagt - 12 Mar 2017, 23:14

skoro bobson będzie lawetą, to mozna jechać. Przynajmniej ktoś mnie na ośrodek zwiezie :rotfl:
FiFa - 13 Mar 2017, 06:35

vegetagt, jak tak bardzo się boisz to mogę lawete załatwić że będzie cały czas do dyspozycji :-P
kuba87 - 13 Mar 2017, 07:33

FiFa, on to specjalnie reno takie popsute kupił, żeby go teraz wozili lawetą :rotfl:
Parzych - 13 Mar 2017, 15:40

Mam nadzieję, że w tym roku nic mi nie wypadnie w ostatniej chwili (jak w zeszłym) i uda się z Wami spotkać i troszkę poupalać na lotnisku, oraz pointegrować się po upalaniu... :ok:
Magda M. - 13 Mar 2017, 17:53

Z miłą chęcią, temat do przemyślenia :) Czekam na koszty udziału i będzie ostateczna decyzja :D
barcik - 14 Mar 2017, 08:25

Jak NFZ pozwoli to też się zjawię :)
Daras84 - 14 Mar 2017, 08:58

vegetagt napisał/a:
skoro bobson będzie lawetą, to mozna jechać. Przynajmniej ktoś mnie na ośrodek zwiezie :rotfl:


spoko vegetagt służe znowu pomocą ;)

dozobaczenia

elmek13 - 14 Mar 2017, 09:06

No właśnie więcej danych. Pomyślimy.
vegetagt - 14 Mar 2017, 10:43

Daras84 napisał/a:
vegetagt napisał/a:
skoro bobson będzie lawetą, to mozna jechać. Przynajmniej ktoś mnie na ośrodek zwiezie :rotfl:


spoko vegetagt służe znowu pomocą ;)

dozobaczenia



oooo, to bez żadnych wątpliwości składam emkadwójke i nią dotre :-) :bigok:

Daras84 - 16 Mar 2017, 21:09

a ja poszukam jakiegoś colta hehe
blood_brother - 16 Mar 2017, 22:22

vegetagt napisał/a:

składam emkadwójke i nią dotre :-) :bigok:


Skąd ta pewność? :P

vegetagt - 16 Mar 2017, 22:39

Bo do wawy przewaznie udaje mi sie dojechac, a potem podczepie sie pod kogos :-)
obi-wan - 18 Mar 2017, 23:10

Jak tylko fundusze i czas pozwolą, to także wpadnę. Ostatnim razem było extra :-D
onekdc - 19 Mar 2017, 13:08

Witam chcialbym tylko zapytać czy to teren zamknięty i jak to ma wyglądać bo startować w wyścigach nie będę nie mam czym :-P
Gdzie ta moją żabke miał bym zostawić ewentualnie. Dzięki :-)

blood_brother - 19 Mar 2017, 13:40

Teren zamknięty. Zakładam, że jak na poprzednich zlotach, będzie wyznaczona strefa parkingowa dla wszystkich aut. W niej też będą konkursy dla nieścigających się.
Natomiast na Twoim miejscu przejechałbym się po torze z dwóch powodów. Pierwszy, dla samej frajdy, nie musi być przecież super szybko i od razu na podium. A drugi, warto przetestować możliwości auta, a zwłaszcza swoje jako kierowca, w kontrolowanych warunkach, gdzie w najgorszym wypadku wylecisz w trawę.

vegetagt - 19 Mar 2017, 13:41

onekdc napisał/a:
nie będę nie mam czym


rok temu z kubą87 startowaliśmy ałdi 90koni w gazie i automacie, także też "nie było czym", a frajda była :ok:

Na reszte dokładnie odpowie Fifa, ale prawdopodobnie będzie to wynajęte dla nas lotnisko, także postawisz się przy innych i tyle :)

onekdc - 19 Mar 2017, 14:29

Dzięki tylko jeszcze ta lokalizacja nie jasna czy to w lewo od Częstochowy czy nad nią.
Freeman - 19 Mar 2017, 14:31

To te Rudniki

https://goo.gl/maps/XLgY5ZWQ59s

bobson - 19 Mar 2017, 21:26

Kiedy jakieś konkrety o noclegach?
trzeci - 19 Mar 2017, 21:58

W przyszłym tygodniu Kamil / FiFa będzie na ośrodku ustalał szczegóły.
Myślę, że pod koniec marca będą już znane wszystkie koszty związane ze zlotem.
Składka, noclegi, koszulki, etc :)
Pozdro ...

FiFa - 19 Mar 2017, 23:45

onekdc, Mamy pewną część lotniska tylko dla siebie, bedzie "park maszyn" gdzie spokojnie bedzie mozna wjechac samochodem i cały czas bedziesz miał go na oku. :) Oczywiscie co do prób tez bym nakłaniał, bo jest szeroko pobocza eleganckie i mozna sobie spokojnie pojezdzic i poznac mozliwosci auta, a mk7 pięknie sie prowadzi. :)

Rudniki w powiecie częstochowskim, okolo 10 km od centrum czewy. Te drugie sa w innym wojewodztwie, więc to nie tamte.

Z noclegami robie co tylko moge, tak jak Artur mowi w tym tygodniu jade ustalic dokładne szczegóły. Ale jak cos miejscówka juzn jest i bedzie gdzie sie przespac... :-P

w0jas - 20 Mar 2017, 21:56

Piszę się na ten zlocik :hihihi:
Mały - 21 Mar 2017, 11:13

Ja mam kilka pytam co do zlotu: jest on w piątek sobote i niedzielę
Bo nie wiem kiedy przyjade bo mi wypadło ze kur.... musze isc na wesele w sobote akurat w ta co będzie zlot:-( :głowąwmur: i jeżeli nie zapije to przyjade w niedzielę rano:-) jeśli będzie tam trzeba zapłacić jakies wjazdowe to bym mogl zapłacić jak przyjade na miejsce o ile tak by można bylo zrobic. I czy caly czas tam będą ludziska z fkp na lotnisku bo nie wiem o ktorej zdążę przyjechac. Taki zlot to mniej wiecej do której godziny trwa? :V: no i mam jeszcze jeden problem bo moja kobita z dziećmi tez chcą jechac jak pojade:-) nie wiem czy jest taka możliwość:-)

Freeman - 21 Mar 2017, 13:24

Mały, na torze bawimy się w sobotę. Niedziela to praktycznie odpoczynek po sobotniej, wieczornej integracji i wyjazd do domu.

Nie mniej, jeśli chciałbyś przyjechać, aby poznać się z innymi to myślę, że nikt kasy od Ciebie nie będzie chciał, bo składka to dołożenie się do opłaty za tor, a nocować nie będziesz.

Mały - 21 Mar 2017, 19:36

Yhy...rozumie. Czyli nie pojezdze po torze:-( kurde a taki bylem nastawiony juz:-) ;-| a tak apropos to wybiera się ktoś na SCP w tym roku?:-)
Piter - 22 Mar 2017, 09:08

Mogę też przyjechać ? <8>
FiFa - 22 Mar 2017, 17:52

Piter, Ty zawsze miło widziany będziesz :-D Ty curve sprzedałes? Bo nie wiem przypadkiem czy nowy właściciel też może się pojawi :-) bo wydaje mi się że to była Twoja była fiesta. Bo sprzedałes ja do Katowic?
Parzych - 22 Mar 2017, 18:53

Piter, taryfą chcesz przyjechać :?: :hahaha:
Freeman - 22 Mar 2017, 20:57

W sumie to kawowóz sięprzyda
Daras84 - 23 Mar 2017, 09:05

FiFa,

ona w katowicach, właściciel jest na forum

Piter - 23 Mar 2017, 10:26

Ano sprzedana już jakiś czas temu. Szkoda jej było żeby stała w garażu kolejny rok po roku. Fajnie że nadal jeździ :jupi:
Kawał historii mojej i całego FKP :)
Cała masa benzyny oleju i spalonych opon <oki>
Kawowozu też już ze 3lata nie ma.

Parzych, taksówką przyjadę albo mk6 w dislu w automacie :hahaha:

elmek13 - 23 Mar 2017, 10:42

Lotnisko... to ja podziękuję.
FiFa - 23 Mar 2017, 17:37

elmek13, Ty zawsze mistrz marudzenia jestes :-P Jezeli chcesz sie wykazac to przyjedz, bedzie piekny szybki KJS ustawiony dla tych co nie lubia prostych i lotnisk... :-P
bobson - 23 Mar 2017, 18:14

semi-slicki mam już gotowe na kajtka:D
vegetagt - 23 Mar 2017, 18:51

a mi sie zesrał lewarek ;-(
elmek13 - 23 Mar 2017, 19:36

FiFa może i tak :V: Ale przykro mi. Odpuszczam.
kuba87 - 24 Mar 2017, 08:53

to może i ja wpadne, aftomatem w gazie? :twisted:
zwardek - 24 Mar 2017, 08:57

Skoro widzę pierwsze narzekania, to wie ktoś coś więcej jak z nawierzchnią na tym lotnisku? Nigdy nie jeździłem po takim obiekcie
Peedro - 24 Mar 2017, 19:22

zwardek, nie ma się co bać, zawieszenia nie urwiesz, filmiki na youtubie są. Owszem czuć łączenia, ale organizują tam często różne iwenty i nic nie urywają ;)
Puff - 25 Mar 2017, 00:17

vegetagt napisał/a:
a mi sie zesrał lewarek ;-(

Coś spertentegolił? :P

vegetagt - 25 Mar 2017, 00:37

Puff, miał kolizje i wylatało to gufno, co pompuje (tłoczek ;) ). Po parudniowych poszukiwaniach zgubionej czesci i montazu na miejsce okazalo sie, ze cieknie :P
Puff - 25 Mar 2017, 00:43

W8.... lewarek... tłoczek... wtf?
vegetagt - 25 Mar 2017, 00:46

no co no, vegetowego lewarka typu żaba nie pamietasz? Co ostatnio ratował gkube, a wczesniej smerfetke? :p
Puff - 25 Mar 2017, 00:48

Dobra, okej, myślałem, że nie jedziesz, bo biegów nie umiesz wybrać :P
vegetagt - 25 Mar 2017, 00:49

pf :rotfl:

to bym jakieś inne gówniane auto wytrzasnal :devil:

Puff - 25 Mar 2017, 00:51


vegetagt - 25 Mar 2017, 00:51


Puff - 25 Mar 2017, 00:55


vegetagt - 25 Mar 2017, 00:56


Puff - 25 Mar 2017, 00:58

...wygrałeś
Peedro - 25 Mar 2017, 16:45

a twingo jest fajne! :P
bobson - 25 Mar 2017, 16:53

Puff napisał/a:
...wygrałeś


haha +1 :D

Puff - 25 Mar 2017, 18:44

Peedro napisał/a:
a twingo jest fajne! :P

Jest równie "fajne" jak twinspark, twinair czy twinturbo. Chyba wszystko, co posiada w sobie wyraz "twin" jest z definicji do dupy.

barcik - 25 Mar 2017, 22:39

Puff napisał/a:
Peedro napisał/a:
a twingo jest fajne! :P

Jest równie "fajne" jak twinspark, twinair czy twinturbo. Chyba wszystko, co posiada w sobie wyraz "twin" jest z definicji do dupy.

Nie zgodzę się z Tobą. Twins to fajny wyraz :-P

Uch0 - 31 Mar 2017, 12:33

Czy jest jakaś lista, na którą trzeba się wpisać czy po prostu przyjechać?

PS. Będzie ktoś jechał z Katowic lub okolic?

vegetagt - 31 Mar 2017, 13:50

Uch0, będzie lista zapisów wraz z informacjami. Może jeszcze dzisiaj, w zależności jak odpowiedzi od noclegów i koszulek przyjdą. A jak nie, to najpóźniej w niedziele, bo czas goni
Jaszczur - 31 Mar 2017, 17:58

Uch0, będzie.
obi-wan - 2 Kwi 2017, 13:28

Uch0, Prawdopodobnie ja i pewnie też Puff. :-)
Pyros - 3 Kwi 2017, 14:52

Co sie kryje pod hasłem KJS? :D Pytam bo mam słabe skojarzenia z tego typu imprezami. Najczęściej jest to milion słupków na pustym placu i kręcenie sie na jedynce wokoło robiąc co chwila kolejna ósemke i uważając by nie wpaść na krawężnik :/ Czy podobnie to bedzie wyglądało u nas?
FiFa - 3 Kwi 2017, 15:36

Nie, u nas nie będzie krawężników ;-) zaraz może znajdę jakiś onboard z przejazdów do zobaczysz jak będzie wyglądała próba :) ale powinna być dość szybką i w miarę bezpieczna, jak kogoś poniesie to poleci w trawę.
FiFa - 3 Kwi 2017, 15:44

Tak powinna mniej więcej wyglądać próba. https://youtu.be/GZjef6kN09g na szybko znalezione z ostatnich zawodów, kijowe nagranie i niestety z hondy,ale widać co najważniejsze :)
Pyros - 3 Kwi 2017, 18:39

Hmm...czyli bedzie to próba zamknieta ze startem i próba w tym samym miejscu? Czy da sie tam zrobic coś w rodzaju petli/okrążenia tak jak wcześniej bywało w Kielcach/Radomiu. Wiem,że to jest lotnisko ale na Ułężu czy Białej podlaskiej takie próby sa mozliwe i często licza 3-4km. Tutaj widziałem jakies dwukrotne objeżdżanie "beczki" itp. Troche męcząca trasa i do tego dwójkowa przez co można zarżnąc auto, bo cały czas okolice dokręcenia drugiego biegu.
Nie żebym narzekał ale warto by wykorzystać potencjał lotniska bo pole manewru jest chyba spore? Na filmiku średnio to wygladało.

FiFa - 3 Kwi 2017, 19:05

Była by możliwość zrobienia pętli, ale cześć była by poprowadzona po nawierzchni szutrowej, gdzie chyba dla większości jednak by to nie odpowiadało, przez to zostaje nawierzchnia utwardzona. Nie mamy do dyspozycji całego lotniska, główna płyta będzie niestety zajęta przez samoloty. Chyba że znajdziemy super sponsora aby wynająć całe lotnisko, wtedy próba mogła by mieć nawet 5-6 km.
Chłopaki co jeździli na ostatnich zawodach nawet chwalili sobie tą próbę, fakt że na minus jest start /meta w jednym miejscu bo schodzi na to więcej czasu.

Pyros - 3 Kwi 2017, 20:09

Spoko rozumiem wszystko i koszta bo tych niestety nie przeskoczymy. A wiem,że nawet przy nie dużym terenie można ustawić szybką techniczną próbę i na na odwrót. A pytam o to, bo jak mam jechać ponad 300km po to by chetać Fieste na dwójce wokół beczek to srednio mi się to opłaca :|
Może wrzucicie tutaj propozycje trasy, którą zapewne macie już w głowie?

FiFa - 3 Kwi 2017, 20:39

Ciasnych beczek na pewno nie będzie, jeden może tylko nawrót. Jedna z propozycji to właśnie jak na tym onboardzie. Na początku będzie zrobiona 1/4 na tej prostej, a potem będzie ustawiona próba. Fajna była by próba z tą nawierzchnia szutrowa, ale sam rozumiesz że nikt nie będzie tak auta poświęcał, tym bardziej że większość osób to nie są aż tacy zapaleńcy za rajdowaniem :-P a co do próby też nie można zrobić super szybkiej zrobić, bo jest to niebezpieczne.
No wiesz to nie są to też zawody profesjonalistów tylko zlot miłośników Fiesty, gdzie przy okazji można sobie pojeździć. :-)
Nie każdy ma auto do rajdowania, niektórzy przyjadą się tylko "przejechać" :-)

bobson - 3 Kwi 2017, 20:45

Rozmawiamy o tym kawałku trasy?

bobson - 3 Kwi 2017, 20:45

lotniska* :)
FiFa - 3 Kwi 2017, 20:57

Tak dokładnie na tym ma się wszystko odbywać, a dokładnie próba. Bo mamy trochę więcej miejsca, bo jeszcze będzie park maszyn na początku. Chciałem większa część lotniska, ale będzie ciężko... :-(
bobson - 3 Kwi 2017, 21:25


FiFa - 3 Kwi 2017, 21:41

bobson, no i super zawsze możemy zrobić kilka alternatywnych prób :-) ciekawe też jak czasowo się wyrobimy, ile osób będzie jezdzilo. Bo też fajnie było by ustawić kilka prób w innych konfiguracjach, zawsze trochę urozmaicenie co do jeżdżenia :-) tylko na tej prostej muszą być z dwie szykany i start wcześniej na tym szerszym terenie.
Pyros - 3 Kwi 2017, 21:48

FiFa napisał/a:
Fajna była by próba z tą nawierzchnia szutrowa, ale sam rozumiesz że nikt nie będzie tak auta poświęcał, tym bardziej że większość osób to nie są aż tacy zapaleńcy za rajdowaniem :-P a co do próby też nie można zrobić super szybkiej zrobić, bo jest to niebezpieczne.
No wiesz to nie są to też zawody profesjonalistów tylko zlot miłośników Fiesty, gdzie przy okazji można sobie pojeździć. :-)
Nie każdy ma auto do rajdowania, niektórzy przyjadą się tylko "przejechać" :-)

Doskonale Cie rozumiem, bo ja na szutrową trasę nawet jednym kołem nie chciałbym zjechać. Wiem,że to jest zlot miłosników Fiest i są rózne auta bo juz miałem okazje bawic sie wspólnie. Ja na zlot jak przyjade to na kołach więc prawie 600km bede miał w głowie także szkoda było by mi uszkodzic gdzies auto. Po prostu pytam by sie dobrze bawić jak na ostanich imprezach. A beczki i nawroty zarzynają przeguby,opony i całą mase innych podzespołów dlatego sie ich boje :-P Myślę,że potencjał jest w terenie tylko trzeba to fajnie rozplanowac by nie było większych przestojów.

FiFa - 3 Kwi 2017, 22:01

Pyros, no to myśl jak można próbę ustawić :-) tak jak bobson wrzucił fotkę, mam do dyspozycji taki teren :-) jeszcze będę negocjowalem aby może większy teren wynająć, ale jest problem bo lotnisko jest czynne.

A co do awarii i tym podobnych pechowych sytuacji ogarnie się wszystko! Załatwi się lawete jakby co, części zamienne też powinniśmy mieć jakby co, auto wrazie czego też mogę przytrzymać w bezpiecznym miejscu. :-)

slawomirro - 3 Kwi 2017, 22:11

FiFa napisał/a:
ale jest problem bo lotnisko jest czynne.


To zamkniemy :D na pewno ktos tam zna kuzyna szwagra ciotki po kądzieli z trzeciego pokolenia szwagra żony teścia.

a tak swoją drogą to miło będzie Was poznać :)

vegetagt - 4 Kwi 2017, 05:08

FiFa napisał/a:
Załatwi się lawete jakby co, części zamienne też powinniśmy mieć jakby co, auto wrazie czego też mogę przytrzymać w bezpiecznym miejscu.


hehe :devil: Żeby potem podwórka nie zabrakło :V:

blood_brother - 13 Kwi 2017, 11:38

Czy jeżeli ktoś znajomy będzie chciał podjechać tylko na lotnisko popatrzeć, to coś musiałby płacić?
Natien - 13 Kwi 2017, 16:40

Dobre pytanie, czy publiczność też płaci?
Freeman - 13 Kwi 2017, 21:46

Płacimy za przejazd po torze i ewentualniie z nocleg. Oglądanie jest bezpłatne. Jesli jednak znajomu chce pojeździć po torze to musi zapałacić składkę
vegetagt - 13 Kwi 2017, 21:51

Freeman, z drugiej strony osoby towarzyszące płacą normalną składke, a nie jeżdzą... I było marudzenia na ten temat przed którymś zlotem :|
slawomirro - 13 Kwi 2017, 22:02

Mam kilka pytań :D

1. Do kiedy najpóźniej trzeba przelać kasę za zlot?
2. Czy na torze będą urządzenia typu racelogic do indywidualnych pomiarów, czy tylko ogólne pomiar czasu 400m?
3. Czy tor jest tylko dla nas, czy może nie wiem przyjechać ktoś zewnątrz, wnieść opłatę i też sił próbować? (nawet nie myślę o kolegach, tylko o zupełnie obcych osobach, co widząc impreze na torze chciały by się dołączyć)
4. Żarcie jak sie domyślam wszystko we własnym zakresie?

FiFa - 13 Kwi 2017, 22:12

1. Nie wiem dokładnie do kiedy, ale najlepiej jak najszybciej można aby było można podomykac tematy.
2. Będą fotokomorki do pomiaru, jak na zawodach. Z stopera czasu nie mierzymy :-P
3. Wyznaczona cześć lotniska jest tylko dla nas, a będziemy jeździć tylko w swoim towarzystwie, ale niekoniecznie samych fiest :-P obce całkowicie osoby nie związane z fiesta raczej nie będzie.
4. Zobaczymy jak to będzie, było by więcej osób to może by się załatwiło żarcie, na ośrodku będzie na pewno miejsce na ognisko/grilla.

blood_brother - 13 Kwi 2017, 22:48

Żeby doprecyzować i rozdzielić osobę towarzyszącą od "znajomego widza". Widz nie bierze udziału w zabawach poza ściganiem, nie podjada zlotowego jedzonka. Stoi i patrzy, ewentualnie zagada z kimś. Spędza jakieś 2-3 godziny na lotnisku.
Dlatego pytam, bo jeśli byłby cały dzień na lotnisku, brał udział w zabawach itd., nie ma sprawy, niech zapłaci. A jeśli miałby przyjechać na 2-3 godziny i płacić pełną składkę zlotową za oglądanie to bez sensu. Nie wiem, czy wiecie o co mi chodzi :P Ode mnie pewnie i tak nikomu się nie będzie chciało przyjechać, bo to 250km w jedną stronę :P

slawomirro - 13 Kwi 2017, 23:14

Dzięki za odpowiedzi :)

blood_brother napisał/a:
nie podjada zlotowego jedzonka.


Skoro żarcie we własnycm zzakresie z opcją wyżywienia w ośrodku, to na lotnisku jak się domyslam i tak bierzemy swoje, co najwyżej na jakiś wspólny obiad gdzieś się podjedzie.
Ale z tego co Ty piszesz wynikałoby że na lotnisku byłby jakiś catering zlotowy... serio..?

Cytat:

Ode mnie pewnie i tak nikomu się nie będzie chciało przyjechać, bo to 250km w jedną stronę :P


Na szczęście dojazd jest prosty S2/S8 i DK1 głównie; wg Google ok 3h jazdy. Na upartego można i w jeden dzień jechać. Jedyne utrudnienia i możlwe korki są od Nadarzyna do Mszczonowa, bo tam S8 budują.

blood_brother - 14 Kwi 2017, 00:39

slawomirro napisał/a:

Ale z tego co Ty piszesz wynikałoby że na lotnisku byłby jakiś catering zlotowy... serio..?


Bazuję na doświadczeniach z poprzednich zlotów, zawsze jakiś grill i kiełbaska były, ale patrząc na frekwencję w tym roku to nie wiadomo na razie.

yoyo72 - 17 Kwi 2017, 10:11

Dlaczego tak mało ludzi w tym roku? ?? Co to się stało? :9:
luk-90 - 17 Kwi 2017, 11:03

Dla mnie termin i siano. Wcześniej jest tydzień majowy, na który organizujemy się ze znajomymi odpowiednio wczesniej i nie będę miał kasy, żeby jechać za granicę i na zlot tydzień później, więc wybór jest prosty. Podejrzewam, że kilka osób ma podobnie
Freeman - 17 Kwi 2017, 16:34

Na pewno wpływ mają komunię. Albo dzieci userów przystępują do komunii, albo są zaproszeni do kogoś.
elmek13 - 20 Kwi 2017, 08:19

Termin mnie nie pasuje. I znowu lotnisko a nie tor. To już lepiej było o Kuchara. Ale to już nie moje zmartwienie. Jak pisałem w postach wcześniej bawcie się dobrze.
Puff - 20 Kwi 2017, 08:29

elmek13 napisał/a:
Termin mnie nie pasuje. I znowu lotnisko a nie tor. To już lepiej było o Kuchara. Ale to już nie moje zmartwienie.

W 2018 możesz zająć się organizacją, wierzę że ludzie bardzo entuzjastycznie podejdą do Twojego pomysłu :ok:

vegetagt - 20 Kwi 2017, 10:46

Marudy :D

Puff, a bedziesz widział sie z DemptDem, bo miałbym prośbe :>

Puff - 20 Kwi 2017, 11:14

Jest taka możliwość :P
yoyo72 - 20 Kwi 2017, 16:37

Puff napisał/a:
elmek13 napisał/a:
Termin mnie nie pasuje. I znowu lotnisko a nie tor. To już lepiej było o Kuchara. Ale to już nie moje zmartwienie.

W 2018 możesz zająć się organizacją, wierzę że ludzie bardzo entuzjastycznie podejdą do Twojego pomysłu :ok:


W 2018 będzie w Krakowie ,bo już tor będzie otwarty.

van - 21 Kwi 2017, 22:50

Ja od dawna mówię żadnych torów i wymyślnych zawodów, spotykać się luźno w atmosferze na jakiś integracjach.
Po pierwsze większość już nie ma Fiest albo nimi nie przyjeżdża
Po drugie aspekt finansowy
Po trzecie ścigać się o marchewkę mając zapewnione miejsce na podium nie sprawia frajdy
Po czwarte nasz klub nie należy też do najbogatszych, od lat ratowały nas biznestanki, nagrody itp. ale to się skończy.

FiFa - 22 Kwi 2017, 15:43

van napisał/a:
Ja od dawna mówię żadnych torów i wymyślnych zawodów, spotykać się luźno w atmosferze na jakiś integracjach.

jakby to takie fajne bylo to zloty jesienne odbywały sie dalej, a tak juz od paru lat nic nie organizujemy bo nie bylo chetnych...
Van jak dla mnie mozesz przyjechac sierra, albo nawet volvo lub tez mdo :-P Jak upałałes sierre na wiosenym zlocie w biłgoraju to bylo fajnie, co nie?? :-)
Tutaj chyba nikt nie walczy o jakies trofe, ten zlot jest dla frajdy i zdobycia jakis umiejętonosci! A pozatym fajnie jak kazdy bedzie miał jakąś pamiatke?? :)
Za 100zł przyjechac pobawic sie i pojezdzic/poszalec w bezpiecznym miejscu to jest drogo??
Reszta to temat na inne forum

Van a tak poza tematem, a Ty dlaczgo nie przyjedzesz? :ups:

blood_brother - 22 Kwi 2017, 16:43

Van wystawia w tym czasie auto na AutoNostalgii.
van - 22 Kwi 2017, 20:00

To że auto będzie na nostalgii to zbieg okoliczności, wystawić się tam mogę bo to rzut beretem. Bardzo chciałbym być na zlocie ale w tym roku mnie nie będzie z powodów finansowych i czasu. Są inne priorytety a zlot czym by nie przyjechał to kosztuje i pieniędzy i czasu.
elmek13 - 27 Kwi 2017, 07:39

Puff dobrze, że żartujesz. Myślałem o torze w Zgierzu, ale podobno coś nie halo i mają go zamknąć.
Puff - 27 Kwi 2017, 07:50

elmek13 napisał/a:
Puff dobrze, że żartujesz. Myślałem o torze w Zgierzu, ale podobno coś nie halo i mają go zamknąć.

Drobna uszczypliwość :P
Zaś co do samej Łodzi - kiedyś już mówiłem, że byłoby to ciekawe rozwiązanie z jednego względu - centrum, ludzie z krańców kraju mieliby względnie tak samo blisko, a i infrastruktura niebo lepsza niż na wschodzie kraju. Co prawda w procesie organizacji jest dużo więcej czynników, poruszanych choćby przez Trzeciego (słusznie zresztą), ale idea się pojawiła. :)

bobson - 27 Kwi 2017, 08:16

Będzie jakaś giełda zlotowa? :)
Freeman - 27 Kwi 2017, 15:59

Tor w Łodzi jest użytkowany bez zgody. Zajmuje się nim prokuratura.
elmek13 - 28 Kwi 2017, 07:30

Cytat:
Tor w Łodzi jest użytkowany bez zgody. Zajmuje się nim prokuratura.


I wszystko w temacie.

Magda M. - 7 Maj 2017, 18:33

Właśnie sprawdziłam prognozę długoterminową na sobotę... Ośrodek: 16 stopni i deszcz. Rudniki: 25 stopni i słońce :D
Śląsk - kocham waszą pogodę :hahaha:

barcik - 7 Maj 2017, 18:54

A sprawdzałaś dobre Rudniki? :hahaha:
Bo wg tego co widzę to też ma być deszcz :D
http://www.twojapogoda.pl...dnik/16dniowa/2

FiFa - 7 Maj 2017, 20:54

Spokojnie na Jasnej Górze dałem na mszę, będzie pogoda! :cojest:
Magda M. - 8 Maj 2017, 00:41

barcik, błagam... RUDNIKI koło CZĘSTOCHOWY, a nie RUDNIK :hahaha:
Jaszczur - 8 Maj 2017, 08:35

FiFa, nie zadziała, trzeba jeszcze na klęczkach maraton zrobić...
barcik - 14 Maj 2017, 12:19

Piranya odstawiona do Siemianowic ;)
FiFa, ogromne dzięki za organizację zlotu.
Wszystkim dziękuję za świetną zabawę i dobre wspomnienia na przyszłość.
Do zobaczenia na następnym zlocie.

yoyo72 - 14 Maj 2017, 14:28

W domu :rotfl:
https://youtu.be/NAfJRuY1VgQ

Podziękowania za wszystko dla organizatorów i uczestników.

FiFa - 14 Maj 2017, 15:00

Ja z Kinga też już w domu :) aż szkoda było kończyć ta imprezę :-P dziękuję i co złego to nie ja! :-P

Meldowac się czy wszyscy bezpiecznie i bez przygód wrócili do domów :)

Peedro - 14 Maj 2017, 15:16

Peedro od 15 minut w domu ;) zabiłem miliony much! :P
Długii - 14 Maj 2017, 15:25

My wczoraj tez dotarliśmy na lajciku :) Dzięki wszystkim za fajną imprezę , atmosferę i mile spędzony czas :D
Puff - 14 Maj 2017, 17:55

Brawa dla Fifyrafy za ogarnięcie logistyczne tego :D
Ja od chwili w domu, zrzucam właśnie materiały :devil:

Jaszczur - 14 Maj 2017, 18:32

Wszystko w porzo, jeszcze raz dzięki - na pohybel administracji ośrodka za faile :P
vegetagt - 14 Maj 2017, 19:19

jestem <8>

zesrał mi sie jeden hamulec pod samym domem. Albo cylinderek stanał albo okładzine sciągnęło.

barcik - 14 Maj 2017, 20:48

Wrocław się melduje ;)
bobson - 14 Maj 2017, 22:35

Od 22 w domu, jestem zmordowany ale było super. 1220km strzelone :D
Magda M. - 15 Maj 2017, 00:10

W domu od 23
Dzięki za wszystko 😀

Michal85 - 15 Maj 2017, 08:18

Mam prośbę do osoby która ma wyniki przejazdów 1/8 i kjs o wrzucenie wyników na forum albo przesłanie na maila.
Z góry dzięki :)

Puff - 15 Maj 2017, 08:21

Będą na forum. Fifa wrzuci.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group