Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - Szum głośników.

Torn - 3 Lut 2017, 09:24
Temat postu: Szum głośników.
Witam,
mój drugi temat, mam nadzieje, że zgodny z regulaminem :D

o co chodzi: podczas gdy słucham muzyki za pomocą złącza AUX podczas jazdy, jednocześnie ładując telefon, słyszęszum na głośnikach- jest to dość uciażliwe.
Myślałem, że ładowanie telefonu powoduje obciążenie i stąd te szumy- więc podciągnałem kabez prosto z akumulatora. niestety nadal to samo. wypróbowałem na dwóch różnych ładowarkach samochodowych i nie jednym telefonie.
Gdy telefonu nie ładuje, a słucham muzyki z telefonu, szumów nie ma. nie występują również, gdy ładuje telefon z powerbanka.
Kabel AUX kupiłem na allegro- kosztował kilkanaście PLN, ale jakośc wykonania oceniam na dobrą.
Radio- 6000 CD

Proszę o radę- co może być tego przyczyną i ewentualnie jak temu zaradzić?

Pozdrawiam

Jarecki - 3 Lut 2017, 20:03

Jak ja ładuję telefon/tablet i słucham muzyki to też dostaje szumy a raczej różny dźwięk zależny od obrotów silnika.
Jak nie ładuję telefonu/tabletu tylko leci z niego muzyka to wszystko jest OK.
Czyżby to podobny problem?
Mi on nie przeszkadza bo już nie mam głośników w aucie ale jest to warte rozwiązania...

Torn - 4 Lut 2017, 10:20

Jarecki napisał/a:
Jak ja ładuję telefon/tablet i słucham muzyki to też dostaje szumy a raczej różny dźwięk zależny od obrotów silnika.
Jak nie ładuję telefonu/tabletu tylko leci z niego muzyka to wszystko jest OK.
Czyżby to podobny problem?
Mi on nie przeszkadza bo już nie mam głośników w aucie ale jest to warte rozwiązania...


Dokładnie, zapomniałem dodać, że szumy wzmagają się, przy wzrościeobrotów :D
Dobrze wiedziec ze nie tylko ja mam ten problrm :D

speeder - 13 Mar 2017, 08:34

Nie tylko ty walczysz - dobijają mnie już te szumy lekko
slawomirro - 13 Mar 2017, 14:03

speeder napisał/a:
Nie tylko ty walczysz - dobijają mnie już te szumy lekko


brak wygłuszenia drzwi i wibracje karoseri przenoszą się na głośniki?
albo może instalacja jest uwalona i gdzieś przebija i też łapie wibracje całości?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group