Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Wymiana zegarów kilka pytań

peugeot40619tdi - 19 Lis 2016, 00:55
Temat postu: Wymiana zegarów kilka pytań
Witam. Posiadam fieste mk4 z silnikiem endura 1.3, niestety bez obrotomierza.Po kilku głębokich przemyśleniach zakupiłem okazyjnie zegary od pumy z silnikiem 1.7. I w związku z tym mam pytanie, czy muszę zmienić czujnik temperatury ten który daje sygnał na zegary? Z tego co się orientuje czujniki pomiędzy 1.3 endura a 1.7 różnią się. Co robić ponownie?
Marcin - 19 Lis 2016, 16:56
Temat postu: Wymiana zegarów kilka pytań
podłączyć i sprawdzić czy działa
peugeot40619tdi - 19 Lis 2016, 23:28
Temat postu: Wymiana zegarów kilka pytań
Działało ale pokazywał temperaturę za tym pierwszym czarnym kwadracikiem. Tylko teraz pytanie czy z pumy pasuje do wtyczki 1.3 czujnik?
Marcin - 20 Lis 2016, 12:22
Temat postu: Wymiana zegarów kilka pytań
wtyczka to najmniejszy problem, bo przewody można polutować, tylko czy ten czujnik jest tylko od wskazań na desce czy podaje też dane do ecu? bo ja nie pamiętam jak jest w 1,3, czy jest jeden czy dwa
peugeot40619tdi - 20 Lis 2016, 15:53
Temat postu: Wymiana zegarów kilka pytań
W 1.3 są dwa czujniki. Jeden jest w bloku i daje sygnał do ecu. Natomiast drugi na gumowym przewodzie daje sygnał na zegary
dagii12 - 18 Kwi 2017, 10:17

witam mam pytanie bo w moim aucie nie pokazuje rezerwy oraz jak włączam światła dzienne czy jak wymienię cały licznik na model który ma te same paski czyli biały i niebieski to będzie mi już działać a może ktoś mi pomorze proszęęęęę :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Puff - 24 Kwi 2017, 00:45

Światła dzienne? W mk4?

Pomijając powyższe, to po wymianie licznika na nie wykastrowany, kontrolki powinny zacząć działać.

A jak nie Pomorze, to Mazowsze ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group