Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Zamiana oświetlenia na ledowe

DanielŻ - 1 Paź 2016, 18:41
Temat postu: Zamiana oświetlenia na ledowe
Witam, odrazu mówię że przeglądałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie :]. Mianowicie : kupiłem żarówkę do oświetlenia kabiny, tą 5W 12V i kupiłem opcje ledową z tym że nie działa, bo stara żarówka jest sterowana masą a w ledzie jest jakoś na odwrót ^^. Ktoś wie jak to można ogarnąć? Bez zmiany całego światełka? Jak przerobić kostki? Czy kable? Żeby ta żarówka mogła świecić? ^^ dzięki za wszystkie odp! ;)
DemptD - 2 Paź 2016, 13:19
Temat postu: Zamiana oświetlenia na ledowe
Opcji masz kilka:
- kupić inną żarówkę - która ma minus na bolcu
- przerobić całą instalację lampki i przy okazji stracić jedną z opcji - bo będzie albo świecić na stałe albo po otwarciu drzwi - nie będzie można mieć tak jak teraz
- rozebrać tą żarówkę i przelutować kable - akurat tu słabo szukałeś bo pamiętam, że ktoś to przerabiał :D
- kupić panel ledowy i go zamontować, świeci o niebo lepiej bo jest skierowany prosto w dół, a nie w kosmos jak w przypadku zwykłego leda - tu też słabo szukałeś bo w moim temacie jest pisane o tym :D

DanielŻ - 2 Paź 2016, 14:55
Temat postu: Zamiana oświetlenia na ledowe
Haha ;d wczoraj to ogarnąłem :p zrobiłem tak że przy otwarciu drzwi świeci się zawsze , a ja mogę sobie włączyć i wyłączyć. Nie da się wyłączyć jak drzwi są otwarte ale nie przeszkadza mi to :d jest konkretna zmiana, praktycznie dzień się robi w aucie w nocy jak zapale ^^. Bo kupiłem żarówkę która ma więcej ledow :d no także dzięki wielkie za odp ;p i temat uważam za zamknięty :p

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group