Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - MK3 podłączenie zegarka

Nygers - 29 Sie 2016, 21:54
Temat postu: MK3 podłączenie zegarka
Witam, zakładam nowy temat ponieważ stare które znalazłem są już zablokowane.
Mam mały problem z podłączeniem zegarka, przeszukałem forum i znalazlem to
viewtopic.php?f=12&t=8598&p=85679&hilit=Zegarek+podłączenie&sid=63d8657a86df34e747fe14b1e4431bee#p85679
Niestety po podłączeniu kabelków wg tego schematu mam samo podświetlenie zegarka na zielono/ żólto a nie wyswietla sie żadna godzina nawet jak wciskam te guziczki to nic sie nie pojawia jest tylko samo podswietlenie.
Przewody raczej okej bo kiedys sprawdzalem go w domu i normalnie dzialal.
Podłączam cos nie tak czy po prostu przez ten czas co zegarek leżał nieuzywany cos sie w nim popsuło?

DanielŻ - 29 Sie 2016, 22:18
Temat postu: MK3 podłączenie zegarka
Zobacz czy bezpiecznik cały, u mnie jak mi bezpiecznik padł odpowiedzialny za podświetlenie w aucie i za zegarek właśnie to świeciło tylko na zielono a nic nie wyświetlał;d w sensie godziny ;p zobacz, może akurat; )
DemptD - 30 Sie 2016, 07:57
Temat postu: MK3 podłączenie zegarka
Nygers, po pierwsze nawet nie powiedziałeś jaką masz wersję zegarka.. czy z MK3 czy z MK3,5 bo jest różnica we wtyczce - 4pin albo 6pin i podłączenie też wtedy jest inne
Nygers - 30 Sie 2016, 11:47
Temat postu: MK3 podłączenie zegarka
Zegarek jest 4 pinowy a ja mam fieste mk3.5 a instrukcje znalazłem dla zegarka 4 pinowego i tak podłączalem
DemptD - 8 Wrz 2016, 12:06
Temat postu: MK3 podłączenie zegarka
Podświetlenie zegarka masz ciągle? Powinno być tylko po zapłonie i po włączeniu świateł powinno się przyciemniać (ew. zapalać na postoju), jak jest inaczej to wtedy zasilanie zegarka masz podpięte w któryś pin od podświetlenia
Nygers - 10 Wrz 2016, 22:28
Temat postu: MK3 podłączenie zegarka
Dobrze było podłączone. Rozebrałem zegarek wyczyścilem w srodku i zaczał dzialac normalnie :-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group