Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Wymiana drążka kierowniczego

DD40 - 22 Cze 2016, 22:20
Temat postu: Wymiana drążka kierowniczego
Witam, mam kolejny problem musze wymienic lewy drążek kierowniczy jest krzywy i mam pytanie jest to ciężkie do zrobienia samemu i jeśli ktoś juz to robił to od czego zacząć , fiesta mk4 . Dziękuję za informacje :ford:

Dodano po 8 godzinach 20 minutach 4 sekundach:
:ford:

Dodano po 41 sekundach:
:ford:

Dodano po 23 godzinach 57 minutach 12 sekundach:
Hmm , wszyscy chyba jeżdżą na warsztat robić :jupi:

Peedro - 22 Cze 2016, 22:29
Temat postu: Wymiana drążka kierowniczego
bo takie coś najlepiej zlecić warsztatowi który robi od razu zbieżność - po pierwsze - jak sam zmienisz, to musisz się postarać ustawić w miare podobnie jak było poprzednio, żeby w ogóle dało się jechać, po drugie - i tak jeśli sam byś zmienił, to musisz jechać zrobić zbieżność. Lepiej dopłacić te kilka złotych i mieć zrobione jedno i drugie.
DD40 - 23 Cze 2016, 23:04
Temat postu: Wymiana drążka kierowniczego
Dzięki za odpowiedź ale zbieżność i tak musze zrobić :-)
vegetagt - 23 Cze 2016, 23:16
Temat postu: Wymiana drążka kierowniczego
Ogólna teoria to jest taka, że kupujesz http://allegro.pl/klucz-s... ... 53099.html i jedziesz. W mk2 odkręcałem z użyciem morsa, bo nie miałem silnika w komorze, więc było ciutke więcej miejsca :-)
blind227 - 24 Cze 2016, 06:33
Temat postu: Wymiana drążka kierowniczego
Chyba że już miałeś zmieniany i na drążku jest miejsce na klucz wtedy o wiele prościej. Ja w mk3 w 5 min wywalałem maglownice i dopiero wtedy drążki zmieniałem.
DD40 - 26 Cze 2016, 14:35
Temat postu: Wymiana drążka kierowniczego
Hej , no właśnie że nie bylo jeszcze nic robione wszystko orginal , więc drążek nie jest na klucz i tak myślę że wymienie tylko ten uszkodzony bo skoro temu drugiemu nic nie ma i jest orginalny od nowosci to po co ruszać .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group