Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Zarowki led

pawel10092 - 31 Maj 2016, 20:07
Temat postu: Zarowki led
witam mam problem z ledami w mojej fiescie chcialem zamontowac h4 ledowe i nie dzialaja a postojowki bez problemu ledowe swieca. Co znowu moze byc nie tak
Peedro - 31 Maj 2016, 20:15
Temat postu: Zarowki led
Załóż zarówki homologowane do tego auta a nie led badziew.
yoyo72 - 31 Maj 2016, 20:35
Temat postu: Zarowki led
H4 ledy nie maja homologacji. Maja tylko H7. Zabiorą ci dowód i będziesz miał "chodzone" po urzędach po odbior dowodu. I dodatkowe koszty. No ale to juz kto co lubi. O gustach sie nie dyskutuje.
DemptD - 31 Maj 2016, 21:16
Temat postu: Zarowki led
to ja jeszcze uprzedzę, że żadne hidy xenony z allegro też nie mają homologacji i też zabierają dowód, chociaż powinni za to strzelać w prawe kolano i złomować auto za głupotę właściciela
pawel10092 - 31 Maj 2016, 22:32
Temat postu: Zarowki led
to sobie je odpuszcze a postojowki ledowe moga byc
vegetagt - 31 Maj 2016, 22:56
Temat postu: Zarowki led
te produkty homologacje miewają, ale lampa nie jest homologowana z rodzajem światła z tych zarowek... ;)
Postojowki ledowe tez nie są legalne, ale u mnie policja chyba za to nie gania. Tak samo, jak za ledowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej.

Ganda - 31 Maj 2016, 23:59
Temat postu: Zarowki led
vegetagt napisał/a:
Postojowki ledowe tez nie są legalne, ale u mnie policja chyba za to nie gania. Tak samo, jak za ledowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej.


Przeż to 99% kraju na tym jeździ

Puff - 1 Cze 2016, 01:44
Temat postu: Zarowki led
Ganda napisał/a:
Przeż to 99% kraju na tym jeździ

To to pół biedy, większym problemem są wujowo ustawione światła mijania, które doświetlają kosmos, waląc po oczach ludziom z naprzeciwka i/lub diody za 10zł z allegro, które nie dość, że montowane są "na odp***dol się", gdzie popadnie, to w dzień można pomylić je z refleksami na wypolerowanym chromie, bo światła to one dają tyle, co ogarek.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group