Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Brak oświetlenia zegarów

stiven1985 - 30 Maj 2016, 18:16
Temat postu: Brak oświetlenia zegarów
Skończyły mi sie pomysły dlatego moja prosba o pomoc - zgasło mi oświetlenie zegarów, najpierw parokrotnie pomigało az wreszcie ktoregos dnia zgasło. Kuipłem nowe zaróweczki w ASO forda bo nie moglem nigdzie dostac, i z usmiechem na ustach wrocilem do domu. Kiedy je wkrecilem okazalo sie ze nie swieca...probowalem je wpinac na rozne sposoby, sprawdzilem bezpieczniki, przeczyścilem styki na tasmie - zegary jak nie swiecily tak nie swieca..;/
Czy ktos ma jakis pomysl co mam jeszcze sprawdzic, ewentualnie gdzie szukac przyczyny, ewentualnie czy moze jakos je podpiac np do oswietlenia zegarka?? Pozostale oswietlenie deski rozdzielczej dziala nie podswietlaja sie tylko zegary..;/;/ Troche to wnerwiajace szczegolnie w nocy;/

blind227 - 1 Cze 2016, 21:48
Temat postu: brak oświetlenia zegarów
Sprawdź czy świecą ci światłą postojowe i oświetlenie tablicy, jak tak to sprawdź kontrolką czy na żarówce od licznika nie masz + czy - . Jak nie masz minusa to brak masy. Jak nie masz plusa to sprawdzasz miernikiem który kabel to + na oświetlenie w kostce od zegarów. I na końcu podpinasz kabel od zegarów do włącznika świateł pozycyjnych i musi działać. Oczywiscie jest to opis dla niedoświadczonych bo każdy kto troszkę się zna już by miał działające oświetlenie :) :ford:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group