Forum FiestaKlubPolska -

Silniki diesla - 1.4 TDCi - gaśnie po przejechaniu kilku metrów

daeidos9195 - 26 Kwi 2016, 12:51
Temat postu: 1.4 TDCi - gaśnie po przejechaniu kilku metrów
witam jestem tu nowy wiec jesli byl juz poruszany prosze o przekierowanie mnie do danego tematu w ktorym znajde odpowieddz...

fiesta mk6 tdci. mam taki problem , ze gdy odpale silnik i przejade kilka metrow i zredukuje bieg albo delikatnie zwolnie i przyspiesze to auto gasnie, odpale je i juz pracuje caly czas dobrze, dzieje sie tak glownie na zimnym silniku (najczesciej przy zakretach , redukcji albo dochamowywaniu- sprzeglo wcisniete do konca) . kupilem to auto i od samego poczatku tak jest , dodam jeszcze ze jest peknieta jedna swieca zarowa. najczesciej dzieje sie tak gdy jest wlaczone troche elektroniki radio , nawiew , podgrzewanie szyb ale gdy wszystko wylaczone to tez gasnie ale juz nie za kazdym razem. Zauwazylem jeszczepodczas jazdy jak radio gra , nawiew jest wlaczony i domykam szyby to przednie swiatla przygasaja.

Prosze o pomoc , kazdy pomysl i kazda odpowiedz jest dobra, z gory dzieki

blind227 - 26 Kwi 2016, 22:31
Temat postu: auto gasnie po przejechaniu kilku metrow
Przygasanie to normalny objaw przy obciążeniu akumulatora wiec tym się nie przejmuj. Możesz dla pewności u elektryka sprawdzić akumulator.
tą świece to radził bym ci ogarnąć w warsztatach mają specjalne przyrządy do wyciągania takich i może nawet uda się bez ściągania głowicy.

daeidos9195 - 27 Kwi 2016, 07:35
Temat postu: auto gasnie po przejechaniu kilku metrow
Dzieki za odp. Co moze sie stac jak nie wymienie swiecy? A autobnie przygasa tylko gasnie a przygasaja swiatla, chyba ze akurat to miales na mysli
Sztywniak92 - 10 Lis 2017, 21:32

Hej, u mnie jest podobny problem (również tyczy się zakrętów) tylko ze ja mam pół automat. Wymieniłem filtr paliwa, przeczyscilem wtryski, układ paliwowy.... nadal lubi zgasnąć albo po rozgrzanym silniku na np: luzie zafaluje sobie obroty, raz nawet tak zafalowała ze sobie zgasła. Cóż to mogłoby być?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group