Forum FiestaKlubPolska -

Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa - [LAKIERNICTWO] Korozja na nadkolach

fizyk1 - 26 Kwi 2016, 08:53
Temat postu: [LAKIERNICTWO] Korozja na nadkolach
Witam,

Dorzucam wam zdjęcia tylnich nadkoli. Chciałbym zapytać się Was, jak sądzicie jaki jest koszt pozbycia się tych parchów na nadkolach u typowego lakiernika? I co sądzicie? Może jakieś porady? Bo nie będę ukrywał, że nie jestem ekspertem od motoryzacji :)

1)

2)

Jondi - 26 Kwi 2016, 19:18
Temat postu: [LAKIERNICTWO] Korozja na nadkolach
ja obstawiam że to już było kiedyś robione tak więc możliwe że trzeba będzie już ciąć ale to wróżenie z fusów bo nie wiadomo co jest pod spodem. Samo lakierowanie liczy się ok 350zł za element. W twoim przypadku można by pomalować tylko jego kawałek. Nie prościej podjechać do lakiernika i poprosić o wycenę?
Bizuu - 26 Kwi 2016, 19:53
Temat postu: [LAKIERNICTWO] Korozja na nadkolach
Tak jak to wygląda na moim zdjęciu to miałem podobnie, gdy to odkryłem to było od groma rudej, No i dziur przy okazji, także tak jak kolega wyżej mówi :) Możliwe że trzeba będzie ciąć

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

fizyk1 - 28 Kwi 2016, 11:03
Temat postu: [LAKIERNICTWO] Korozja na nadkolach
Wszystko jasne, znalazłem zaprzyjaźnionego lakiernika, który już robił parę rzeczy u mojego wuja w samochodzie. Policzy mnie 200zł za element, czyli zapłacę 400zł, więc myślę, że cena intratna. Mimo wszystko, dzięki za komentarze :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group