Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Wysokie obroty

DanielŻ - 14 Kwi 2016, 19:42
Temat postu: Wysokie obroty
Witam to znowu ja ^^ mam problem. Przed chwilą jechałem sobie normalnie kulturalnie w korku w deszczu. I stałem w miejscu i nagle mi fura zgasła.. odpaliłem i trochę swirowalo obrotami i chciała gasnac.. dodałem trochę gazu, tak przez jakieś 2 minuty i przestało. Wszystko pięknie normalnie równo trzyma z tym że 1100 obrotów i za cholere nie chce spaść na 800-900.. co to moze być?

Dodano po 2 godzinach 55 minutach 10 sekundach:
Jest coś nowego ^^ spada na 900 obrotów i po chwili znowu 1100 i po chwili znowu na 900 i znowu na 1100 ^^ czyżby krokowy już zaniemogl?:d

vegetagt - 14 Kwi 2016, 20:44
Temat postu: Wysokie obroty
odepnij wtyczke od vssa, czyli od czujnika prędkosci. Jest w skrzyni od góry, wtyczka trójkątna 3 pinowa. Daj znać czy cos pomoglo
DanielŻ - 15 Kwi 2016, 01:13
Temat postu: Wysokie obroty
O widzisz za jakieś 10 min będę jechał autem to ogarnę czy coś to dało ale mogło by tak być ze tylko wolne obroty mi zje*alo? No jak daje gazu to leci jak głupia, tylko na wolnych jakoś faluje i zejść nie chce na te 900.. jak ogarnę to napisze ;)

Dodano po 2 godzinach 42 minutach 3 sekundach:
U mnie nie ma wtyczki w skrzyni od góry :d jest jakaś ale bardziej pod kolektorem przy wiatraku l. Tylko ona mi wchodzi w skrzynie. Zaznaczam że ja mam skrzynie z 1.6 futury ^^ jutro rano ogarnę bo dziś za gorący silnik i bym tam łapy nie włożył :d

vegetagt - 15 Kwi 2016, 01:41
Temat postu: Wysokie obroty
za duży skrót myslowy zrobilem :D Na górze ze skrzyni powinna wychodzić ci linka do prędkosciomierza, a z gniazda tej linki jeszcze przewód i wtyczka z sygnałem do kompa. To co na górze zdjęcia: http://s554.photobucket.c... ... 3.jpg.html
Fiestaman - 27 Lip 2016, 21:54
Temat postu: Wysokie obroty
Przeczyść silniczek krokowy i przepustnicę i zobacz co będzie a jak nie pomoże to wymień cewkę zapłonową. Może i twój krokowiec pada w zależności od tego w jakim jest stanie. Miałem identyczne objawy, falowanie obrotów, u mnie stawało na 2000 rpm, samochód gasł, były problemy z odpalaniem. Przeczyściłem krokowca, mam oryginalny z pierwszego montażu plus te dwie rzeczy i temat zamknięty.
DanielŻ - 27 Lip 2016, 22:01
Temat postu: Wysokie obroty
Sry nie zamknąłem tematu :d okazało się że cpp walniety ^^ odpialem dziada i jest wszystko okej :d także dzięki za odzew ;) :ford:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group