Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Mechanizm podnoszenia/opuszczania szyby.

Arkadiusz - 16 Mar 2016, 19:06
Temat postu: Mechanizm podnoszenia/opuszczania szyby.
Witam. Mam problem ze swoją Fiestą, gdyż poszarpała mi się linka w mechanizmie do podnoszenia/opuszczania szyby (lewe przednie drzwi - kierowca). Zwracam się do was z zapytaniem czy znacie może jakąś stronę, gdzie takowy mógłbym zamówić, bo chciałem wstawić z MK4, ale nie pasował? Przeszukałem już całe allegro chyba i inne takie pierdoły i nigdzie nie mogę znaleźć.
Albo czy jest możliwość wstawienia mechanizmu bodajże z Forda Pumy lub Forda Ka, bo widziałem, że są identyczne, ale nie jestem pewny, więc zwracam się do was. Z góry dzięki za pomoc :D :ford:

Matika - 6 Gru 2016, 11:32

U mnie nie działają szyby z tyłu byłam u elektryka w Ostródzie i powiedział że tam jest wszystko tak pomieszane, ktoś próbował robić jakieś ulepszenia i roboty co nie miara. Oznajmił że najlepiej byłoby auto sprzedać. :sad:
wawrzyc - 12 Gru 2016, 10:51

Ja u siebie wymienilem kiedyś linkę na linkę rowerową. Łączenie linek na środku wykonałem za pomocą środka z takiej kostki do skręcania kabli. Skręcone linki a później pomalowane kwasem solnym z rozpuszczonym cynkiem i polutowane no i umyte. Wytrzymało trzy lata i pewnie trzyma dalej, auto niedawno sprzedałem.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group