Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Wycieraczki czasowe

DanielŻ - 8 Lut 2016, 18:16
Temat postu: Wycieraczki czasowe
Witam od razu mówię że widziałem już taki temat ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie:) mianowicie czy to ustrojstwo, ten przekaźnik który znajduje się w obudowie kierownicy jest odpowiedzialny za wycieraczki czasowe? Ponieważ nie działają mi - tak posiadam takowe (wajcha w dół) i rozebralem plastiki i znalazłem taki przekaźnik i po wypieciu go nic się nie zmienia. Czy to może być to? :)
Ganda - 8 Lut 2016, 23:28
Temat postu: Wycieraczki czasowe
Tak jak w innym temacie - Blink - kierunki
DanielŻ - 8 Lut 2016, 23:36
Temat postu: Wycieraczki czasowe
Nie znalazłem tego nigdzie, dzięki za info ;) czyli muszę szukać tego nieszczęsnego czerwonego przekaźnika :d tylko miałbym jedno pytanie bo nie wiem czy dobrze rozumie, muszę odkręcić bezpieczniki i za nimi są przekaźniki ?nie ma tam innego dojścia?
Ganda - 9 Lut 2016, 00:14
Temat postu: Wycieraczki czasowe
Inne dojście nie jest ci potrzebne.
Czemu go potrzebujesz?

DanielŻ - 9 Lut 2016, 00:25
Temat postu: Wycieraczki czasowe
Ponieważ nie działają mi wycieraczki czasowe ^^ i już mnie do szału to doprowadza ^^ i podobno ten przekaźnik jest odpowiedziany za to:p
Ganda - 9 Lut 2016, 00:27
Temat postu: Wycieraczki czasowe
Wykręcasz skrzynkę bezpieczników i masz jak na dłoni :P
DanielŻ - 9 Lut 2016, 00:36
Temat postu: Wycieraczki czasowe
Git, dzięki jutro będę patrzył.
DanielŻ - 10 Lut 2016, 15:45
Temat postu: Wycieraczki czasowe
No, pojechałem na złom i wydarlem kilka przekaźników w tym do czasowek i rozebralem u siebie i okazało się że w ogóle nie miałem tego przekaźnika w skrzynce^^ więc włożyłem ten czerwony :d no i czasowe chodzą jak burza :d nie wiem czemu po prostu nie było tego przekaźnika :d ale działa :p dzięki^^ temat uważam za zamknięty:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group