Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - [MK6] Płetwy dyfuzora

Rogalikos - 6 Lut 2016, 23:11
Temat postu: [MK6] Płetwy dyfuzora
Witam.

Czy orientuje się ktoś gdzie można dostać takie cudeńko lub kogoś kto mógł by coś takiego wykonać ?

http://jam-sport.co.uk/wp... ... G_1184.jpg

Parzych - 7 Lut 2016, 02:08
Temat postu: [MK6] Płetwy Dyfuzora
Same "płetwy" mogę zrobić, potem wystarczy je polakierować na odpowiedni kolor i przykręcić od środka na nierdzewne wkręty, ile jesteś gotów za takie 4 szt zapłacić?

PS.
Robiłem już podobne dla siebie, ze spienianego PCV, także to jest ręczna robota, można powiedzieć że zegarmistrzowska... :devil:

PS2.
Skąd jesteś? Bo nie masz tego szczegółu w profilu...

Rogalikos - 7 Lut 2016, 11:30
Temat postu: [MK6] Płetwy Dyfuzora
Mogą być i same pletwy :ok: . przydało by się 5 sztuk, jedna na zapas :-P , a co do ceny to kwestia dogadania na PW

PS. Profil Zaktualizowałem :)

Parzych - 8 Lut 2016, 20:39
Temat postu: [MK6] Płetwy Dyfuzora
Rogalikos, sprawdź maila podanego przy rejestracji... :ok:
Petrykowsky - 26 Lut 2016, 01:03
Temat postu: [MK6] Płetwy Dyfuzora
też byłbym chętny, jeżeli masz już wycenione mniej więcej to proszę o kontakt :)
Jondi - 26 Lut 2016, 23:18
Temat postu: [MK6] Płetwy Dyfuzora
również jestem zainteresowany 4 sztukami :)
Parzych - 27 Lut 2016, 21:25
Temat postu: [MK6] Płetwy Dyfuzora
Petrykowsky i Jondi, sorki że dopiero dziś odpisuję (byłem trochę zarobiony i dopiero dziś skończyłem płetwy dla Rogalikos-a, ma już zamontowane, niestety zapomniałem zrobić choćby jedno zdjęcie :ups: mam nadzieję że sam wrzuci jakieś foty), jako że mam pełne PW, to prosiłbym Was o kontakt na maila, który jest dostępny z mojego profilu, łatwiej będzie przesyłać zdjęcia i inne ustalenia :ok:
Parzych - 29 Lut 2016, 19:32
Temat postu: [MK6] Płetwy dyfuzora
Petrykowsky i Jondi, nie wiem czemu nie dostałem w wiadomościach od Was Waszych maili zwrotnych, sprawdźcie maile podane w profilu, wczoraj wysłałem Wam na nie wiadomości z moim mailem. :ok:
Wirus - 3 Sie 2018, 21:50

Jestem również zainteresowany 4 sztukami jeśli nadal je robisz.
Diablo95 - 7 Paź 2019, 21:20

Siema, czy nadal ktoś wykonuje jakiekolwiek dokładki (splitery) zderzaka?
Chciałem coś pod fabryczny zderzak do przedlifta.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group