Forum FiestaKlubPolska -

Hyde-Park - Książka serwisowa Ford Fiesta z naszego klubu?!

FiFa - 8 Sty 2016, 19:55
Temat postu: Książka serwisowa Ford Fiesta z naszego klubu?!
Nie wiem czy dostepne, czy nie. Moze ktos kupil i chciałby sie pozbyc. Potrzebuje ksiazke serwisowa ktora byla kiedys wypuszczona pod logiem FKP :)

O takie cos mi chodzi:

yoyo72 - 8 Sty 2016, 20:53
Temat postu: Książka serwisowa Ford Fiesta z naszego klubu?!
Przeciez taka ksiazke ktos jakiś czas temu sprzedawał tutaj na forum. No chyba ze podobna, ale na pewno cos takiego bylo.
Puff - 8 Sty 2016, 20:54
Temat postu: Książka serwisowa Ford Fiesta z naszego klubu?!
Szłoby to dodrukować (takie głośne myślenie), w rozmiarze dopasowanym pod zeszyty A5 (prototyp był ciut za duży) i wypuścić za parę zyla. Mogłoby to schodzić lepiej niż smycze, a przy sprzedaży auta darmowa promocja + jakiś prestiż, że mamy takie coś z własnej inicjatywy.
trzeci - 8 Sty 2016, 21:27
Temat postu: Książka serwisowa Ford Fiesta z naszego klubu?!
Ja mam w domu jeszcze parę sztuk.
Postaram się ogarnąć, żeby Paweł/gacznik Ci ją wysłał.

longinus - 26 Lut 2016, 08:19
Temat postu: Książka serwisowa Ford Fiesta z naszego klubu?!
Cześć. A ma ktoś w wersji elektronicznej (pdf)? Wydrukował bym sobie sam... Bo nie ukrywam że fajna sprawa...
Puff - 26 Lut 2016, 22:00
Temat postu: Książka serwisowa Ford Fiesta z naszego klubu?!
longinus napisał/a:
Cześć. A ma ktoś w wersji elektronicznej (pdf)? Wydrukował bym sobie sam... Bo nie ukrywam że fajna sprawa...

Niestety sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, bo na książeczce jest logo klubu, a ot tak sobie nim rozporządzać nie można. Może druknie się znowu trochę na zapas, bo tamto to była edycja limitowana i zaoferuje za parę złociszy.

O drobnych kłopotach, takich jak przebicie z 30 kartek zszywaczem ani nie wspominam - zrobienie tego ręcznie sprawiłoby, że całość wyglądałaby strasznie do bani...

gacznik - 27 Lut 2016, 10:32
Temat postu: Książka serwisowa Ford Fiesta z naszego klubu?!
Dystrybucję w razie co ogarnę. Myślę, że było by trochę chętnych. Tylko faktycznie trzeba by trochę zmniejszyć, tak żeby wchodziła do tych oryginalnych okładek/etui z instrukcjami itp.
Puff - 27 Lut 2016, 12:07
Temat postu: Książka serwisowa Ford Fiesta z naszego klubu?!
Względem oryginału jest do obcięcia może ze 2mm na dole i na górze.
Jako że mam dostęp do drukarni (tej samej co drukuje kalendarze), to mogę z nimi pogadać ile by chcieli za jakiś fajniejszy papier docięty na wymiar co do milimetra. Może byłaby możliwość wykonania pierwszej, wierzchniej karty z materiału, który tak chętnie wilgoci nie łapie. W tym momencie okładka byłaby opcjonalna. Dowiem się co i jak i za parę dni wrzucę info.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group