Forum FiestaKlubPolska -

Hyde-Park - FKP charytatywnie na 2015/2016

trzeci - 21 Gru 2015, 19:37
Temat postu: FKP charytatywnie na 2015/2016
Także w tym roku Fiesta Klub Polska pragnie, z Waszą pomocą, przeprowadzić akcję charytatywną dla tych którzy potrzebują wsparcia.

Formy wsparcia:
- przelew na konto stowarzyszenia, podając w tytule przelewu: charytatywnie / swój nick z forum.
- wystawienie dowolnego przedmiotu na aukcji charytatywnej w naszym Butiku ( gdzie już pierwsze aukcje wystartowały )

Czas trwania akcji:
do końca stycznia 2016

Wybór przeznaczenia zebranych środków:
- w tym temacie można zgłaszać swoje propozycje odnośnie przeznaczenia zebranych środków.
W tym celu zostanie założona osobna lista.
- czas na zgłaszanie propozycji: do końca roku 2015
- potem będzie założona ankieta gdzie będziemy mogli wybrać na co przeznaczymy to co zbierzemy

Wszystkie wpłaty na konto oraz za aukcji zostaną ujęte w osobnym arkuszu a w tym temacie pojawi się lista nicków darczyńców oraz kwota ogólna z wpłat i aukcji.
Dla zachowania choć podstaw dyskrecji co do wpłat, to kompletna lista nicków oraz poszczególnych wpłat będzie dostępna tylko dla Zarządu Klubu i Komisji Rewizyjnej
Oczywiście nie dotyczy to aukcji, bo mają one charakter otwarty.

Nie musimy chyba dodawać, że liczy się każda złotówka :)
Za wszystkie wpłaty i aukcje serdecznie, z góry, dziękujemy.
Fiesta Klub Polska

Lista wpłat i aukcji.
1. Aukcja nr 1 - Plakat z autografami Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana / 35 PLN ( wystawił: trzeci / kupił: gacznik )
2. Aukcja nr 2 - dół silnika 1.6, 16V / 50 PLN ( wystawił: yoyo72 / kupił: luki )
3. Aukcja nr 3 - zegarek / 25 PLN ( wystawił: trzeci / kupił: Peedro )
4. Aukcja nr 4 - koszulka klubowa / 10 PLN ( wystawił: szynszyl / kupił: Ganda )
5. Aukcja n5 5 - kalendarz WRC / 50 PLN ( wystawił: trzeci / kupił: bloodbrother )
6. FiFa - Wpłata gotówka
Zebrana kwota: 235 PLN

Propozycje przeznaczenia pieniędzy
1. ... ?

--------------------------------------------------------------------------

Ja osobiście mam nadzieję, że ta klubowa akcja znajdzie u Was zrozumienie :)
Pozdro ...

Freeman - 18 Kwi 2016, 23:24
Temat postu: FKP charytatywnie na 2015/2016
Przeznaczmy na pomoc synowi Szynszyla. W końcu swój.
Puff - 18 Kwi 2016, 23:37
Temat postu: FKP charytatywnie na 2015/2016
Z 2 stówkami to do fundacji takich dużych nie ma co iść, trzeba by mnóstwo dozbierać, więc pomysł Sławka uważam za jak najbardziej słuszny. Niby to niewiele, ale zawsze parę złociszy, które go odciążą. Facet na to zasługuje za to, co tu zrobił.
yoyo72 - 19 Kwi 2016, 05:07
Temat postu: FKP charytatywnie na 2015/2016
Ja jestem na TAK.
Brook - 23 Kwi 2016, 21:53
Temat postu: FKP charytatywnie na 2015/2016
Jestem również na tak
trzeci - 22 Maj 2016, 22:44
Temat postu: FKP charytatywnie na 2015/2016
Ok, skoro nie ma innych propozycji to w przyszły weekend zrobię przelew na konto fundacji z dopiskiem, żeby nasze pieniądze trafiły dla syna Wojtka.
Muszę tylko odszukać dane do przelewu.
Pozdro ...

trzeci - 5 Cze 2016, 16:01
Temat postu: FKP charytatywnie na 2015/2016
Przelew poszedł do realizacji w dniu dzisiejszym.
Tak jak poprzednio darowizna będzie zrealizowana za pośrednictwem fundacji Jaś i Małgosia: http://www.1000dzieci.pl/925-adam-ksiazkiewicz

Temat za parę dni zostanie zamknięty i pójdzie do archiwum.
Pozdro ...

szynszyl - 15 Cze 2016, 14:38
Temat postu: FKP charytatywnie na 2015/2016
wróciłem, aby podziękować. dzisiaj zaksięgowano wpłatę 235 z na subkonto mojego syna w fundacji JiM.
pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group