Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Lewe powietrze czy wtrysk?

mmagdzia34 - 9 Paź 2015, 15:53
Temat postu: Lewe powietrze czy wtrysk?
Witam. Mam fieste 2000r 1.8 TD. niedawno zakupiona. W ostatnim czasie podczas jazdy,nie ma znaczenia na jakim biegu autko samo jakby hamowało,traciło moc,nie umiem inaczej wytłumaczyć. Nawet jak nacisnę na pedał gazu to nie ma reakcji. Dzieje się tak pare razy dziennie,raz dziennie,jak to mówią na hybił trafił jadę i nie wiem czy kiedy mi nie stanie na środku ulicy.Na dniach będzie wymiana filtrów wszystkich i waku pompy bo lekko się poci.
mmagdzia34 - 9 Paź 2015, 16:07
Temat postu: Re: Lewe powietrze czy wtrysk?
A jeszcze tak się dopytam czy przy wymianie tej waku pompy stanie coś z hamulcami itp.?
Jaszczur - 11 Paź 2015, 00:19
Temat postu: Re: Lewe powietrze czy wtrysk?
Jak pompa będzie sprawna, to nic się nie stanie, co by się miało stać?
A co do samej pompy - co i gdzie tam cieknie? Jedyne co tam może cieknąć to uszczelka pod pompą, koszt wymiany i sama wymiana to symboliczne sprawy.

mmagdzia34 - 12 Paź 2015, 19:42
Temat postu: Re: Lewe powietrze czy wtrysk?
Tak własnie ta uszczelka poci sie olej,ostatnio nawet ubytek widac przy pomioarze oleju w silniku. Ale zakupiłam uzywana sparwna bo wymiany uszczelki zaden mechanik niechce sie podjąć i dać gwarancji ze bedzie dobrze
Jaszczur - 12 Paź 2015, 23:25
Temat postu: Re: Lewe powietrze czy wtrysk?
Zmień mechanków, bo to prosta rzecz jest. Nawet jakby trzeba było doszczelnić jakims silikonem czy hermetykiem.

A co do objawów silnika - do sprawdzenia filtr paliwa + szzcelność układu paliwowego.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group