Forum FiestaKlubPolska -

Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa - [MK7] Plastiki wnętrza, malowac czy oklejać ?

Daniel-88 - 17 Sie 2015, 14:48
Temat postu: [MK7] Plastiki wnętrza, malowac czy oklejać ?
Witam,
Jakiś czas temu wymieniłem sobie panel radia na to po lifcie ( kolor podświetlenia mi sie bardziej podoba) i dostałem je razem z czarną błyszczącą ramką. Chciałem zostawić oryginalne plastiki wnętrza (te srebrne) ale jak zamontowałem te czarne z radia, to bardzo mi się spodobały i postanowiłem wszystkie na czarne zmienić, jednak na allegro nie znalazłem czarnych w połysku ( nawet żadna fiesta z tych na allegro ich nie ma) takich jak ja mam, tylko takie jakieś "bardziej zabudowane", coś takiego :
http://cdn.shopify.com/s/...pg?v=1417369876

co domyślam się, że do mojej fiesty nie będzie pasować, chyba, że jak wymienie może tylko ten plastik-obudowę skrzyni biegów, to będzie pasować ?


Pomyślałem więc, aby samemu zmienić kolor tych plastików. znalazłem dwie metody. Pierwsza z nich to malowanie, a druga oklejanie folią, czy może mi ktoś z większym doświadczeniem niż ja poradzić który sposób będzie lepszy, trwalszy ?

brodaty33 - 19 Sie 2015, 10:38
Temat postu: Re: [MK7] Plastiki wnętrza, malowac czy oklejać ?
Wydaje mi się że oklejanie będzie tutaj bardzo trudne, dużo docinania i naginania. Ciężko będzie otrzymać pożądany efekt, także w gre wchodzi tylko malowanie, ale to tylko moje domysły.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group