Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Uszczelka szyberdachu

raczek99915 - 30 Kwi 2015, 21:19
Temat postu: Uszczelka szyberdachu
Pomocy panowie mam fiestke mk5 1,25 Ghia i uszczelka od szyberdachu zakonczyła żywot przecieka mi strasznie do srodka woda zakleiłem z góry na dachu taśma ranty szyberdachu trzyma na razie pytanie moje gdzie ja dostane taka uszczelke moze byc uzywana nawet pozdrawiam
Jondi - 1 Maj 2015, 00:03

zadzwoń z ciekawości do aso czasem takie pierdoły są tanie :)
yoyo72 - 1 Maj 2015, 10:13

To może nie być uszczelka, chociaż sprawdź ją dokładnie czy nie ma pęknięć i takie tam. Sprawdź odpływy te co są w szyberdachu czy są drożne. Sprawdź jeszcze to mocowanie szyberdachu czy jest całe i nie poluzowane ,bo tam jest uszczelka pod mocowaniami i może jeszcze to być popsute.Ja tak miałem w xr-ce i poprzepychałem do końca te odpływy i wszystko było o.k. Uszczelke zdążysz jeszcze wymienić.
raczek99915 - 5 Sie 2015, 11:40
Temat postu: Re: Uszczelka szyberdachu
Po długiej nieobecnosci w ta piekna pogode zerwałem tasme okalajaca szyberdach i okazało sie ze uszczelka jest rozerwana wyciagnełem ja nie nadaje sie do niczego ale włożyłęm na miejsce by chodz dociskała szber i zakleiłem tasma od góry. Moje pytanie gdzie dostane taka uszczelke .? szukam i nigdzie nie ma.
zwardek - 5 Sie 2015, 19:52
Temat postu: Re: Uszczelka szyberdachu
Co to za szyberdach, oryginalny czy coś innego? Jak możesz to podaj jego wymiary
raczek99915 - 5 Sie 2015, 21:18
Temat postu: Re: Uszczelka szyberdachu
Jutro zejde i zmierze wszystko i fotke cykne czy oryginalny nie wiem cos kombinowany chyba bo na gorze widac na rantach slady silikonu nierównomiernie połozonego
raczek99915 - 6 Sie 2015, 15:19
Temat postu: Re: Uszczelka szyberdachu
Wiec tak zmierzyłem szybe szyberdachu szerokosc81.5 cm wysokosc 44.4cm w przyblizeniu..no i rama dokoła tego plastikowa..

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group