Forum FiestaKlubPolska -

Sport w FKP - Puchar Youngtimer Party 2015 - zaproszenie

trzeci - 26 Mar 2015, 22:20
Temat postu: Puchar Youngtimer Party 2015 - zaproszenie
Poniżej przekazujemy informację / zaproszenie od Organizatora.

Zapraszamy do udziału w tegorocznych imprezach z cyklu Puchar Youngtimer Party na Torze Poznań.
W tym roku jeździmy w dniach:
11-12 kwietnia
10-11 lipca
26 września
Na każdej imprezie czekają na Was dwie, lub trzy próby sprawnościowe - wykorzystujące nitkę Toru Poznań - o długości 3-4 km, każda przejeżdżana trzykrotnie.

Najważniejsze zmiany w regulaminie w stosunku do sezonu 2014:
- brak minimum samochodów potrzebnych do utworzenia klasy
- brak określonego minimalnego wieku samochodów w grupach Youngtimer i Youngtimer Sport - co oczywiście nie znaczy że pojadą nowe auta - zdajcie się na nasze wyczucie
- w grupach Youngtimer i Youngtimer Sport klasy pojemnościowe: 1200, 1600, 2000 , 2000+
- samochody nie kwalifikujące się do żadnej z grup (Classic, Classic Sport, Youngtimer, Youngtimer Sport) mogą wystartować jako Gość

W kwietniu szykujemy dla Was nie jedną, ale dwie rundy Pucharu Youngtimer Party. W sobotę 11.04 pierwsza runda, w niedzielę 12.04 druga - trochę krótsza (jeździmy do 15.00). Wpisowe na dwa dni jest oczywiście odpowiednio atrakcyjnie skalkulowane (szczegóły w regulaminie 1. i 2. rundy).

Regulaminy i informacje znajdziecie na www.youngtimerparty.pl i facebook.com/youngtimerparty.
Zgłoszenia - poprzez formularz na www.youngtimerparty.pl.
w razie pytań: kontakt@youngtimerparty.pl, lub kontakt przez FB.

Zapraszamy serdecznie!
Youngtimer Party
Zespół Organizacyjny


Ktoś z FKP w tym roku ? :)

kuba87 - 26 Mar 2015, 22:50

ja na razie nie, auto rozczłonkowane mam :rotfl:
luk-90 - 27 Mar 2015, 07:21

no jasne 360 zł wpisowe, powodzenia :hahaha: To dokładam 200zł i mam całego trackday, gdzie jeździ więcej i po pełnej petli

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group