Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - halogeny i obroty

zcw - 18 Mar 2015, 08:53
Temat postu: halogeny i obroty
Cześć mam mały problem
Zacznę od halogenow które są na dolnym zderzaku czy na nich można jeździć w dzień i w nocy?? Czy to oslepi druga osobę? Jak Sprawdziłem to ona daje światło tylko Na boki Jezdni, a na samą jezdznie. Mało co....


Pytanie do oobrotów silnik notorycznie gaśnie jak jest zimny. Wystarczy że jadę (obojętnie od prędkości) i zaczynam hamować.... Obroty spadają do 1 tys. I po chwili poniżej i gaśnie.... Próbowałem dać najpierw sprzęgło i hamulec... Efekt ten sam. Co lepsze próbowałem redukcji Biegów co efektu nie prprzyniosło.... Jedyny skuteczny sposób nagrzac auto aż się woda podniesie i wtedy nie ma mowy o zgasnieciu silnika.
Jednak odbija sie to na benzynie hamują zgaśnie silnik i odpadają to bierze więcej.... Tak 3/4 razy w mieście potrafi zgasnac a gazujac to też nie dobrze :/ jakie porady?
Mogę dodać że jak było zimno to odpaliłem go z rana u szyby jak się skrobalo po chwili auto się trzęsie ale nie gaśnie bo podtrzymuje obroty ale przy hamulcu (wgl jeździe) gaśnie....

Freeman - 18 Mar 2015, 09:34

zcw napisał/a:
Zacznę od halogenow które są na dolnym zderzaku czy na nich można jeździć w dzień i w nocy?? Czy to oslepi druga osobę? Jak Sprawdziłem to ona daje światło tylko Na boki Jezdni, a na samą jezdznie. Mało co..
To są światła przeciwmgielne więc nie wolno jeździć na nich w dzień czy w nocy ot tak sobie.
zcw - 21 Mar 2015, 22:00

A co z obrotami

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group