Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Brak oświetlenia w kabinie i w bagażniku

men106 - 24 Sty 2015, 18:33
Temat postu: Brak oświetlenia w kabinie i w bagażniku
wymieniłem działającą zwykłą żarówkę na ledową w kabinie, działała po włożeniu ale chciałem jeszcze raz włożyć zwykłą żeby zobaczyć różnicę, włożyłem zwykłą i zgasła nagle, nie spaliła się, kiedy wkładam ledową również nie działa, nie mogę znaleźć bezpiecznika odpowiedzialnego za oświetlenie kabiny i bagażnika, w bagażniku nic nie robiłem ale nie działa również, pewnie jest to połączone razem...
proszę o pomoc

yoyo72 - 24 Sty 2015, 20:20

Wyjmuj po kolei wszystkie bezpieczniki i zobacz ,który jest spalony. Żarówki led mają to do siebie ,że działają tylko odpowiednio wsadzone. Jak wsadzisz odwrotnie to nie będzie działać.
men106 - 24 Sty 2015, 22:30

no właśnie się dowiedziałem o tych ledach dzisiaj, myślałem, że jedna przyszła spalona, ale działa jednak...
jutro sprawdzę wszystkie bezpieczniki...

yoyo72 - 25 Sty 2015, 08:49

Z tyłu w bagażniku jak dobrze pamiętam z boku idą kable ,kabel od oświetlenia bagażnika i on chyba jest na taką wtyczkę łączony( chyba tak miałem w xr-ce pamięć trochę nie ta ,ale..) sprawdź to czy jest o.k. i może to jest jakoś połączone?
men106 - 25 Sty 2015, 12:51

sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i natknąłem się na przepalony bezpiecznik od klaksonu, założyłem nowy i jest oświetlenie w kabinie i w bagażniku:) , co prawda w bagażniku razem z bezpiecznikiem musiała się spalić również żarówka ale już wymieniłem i wszystko działa... nie spodziewałbym się że klakson może być razem z oświetleniem połączony :)
yoyo72 - 25 Sty 2015, 13:23

No i co? Dało się? Miłego użytkowania

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group