Forum FiestaKlubPolska -

Hyde-Park - Przyczepa z fiesty

profi - 29 Gru 2014, 14:26
Temat postu: Przyczepa z fiesty
Orientujecie się jak wygląda kwestia przeróbki połowy budy na przyczepkę? Połówka kupiona ze złomowiska bez papieru. Jakie są potrzebne dokumenty? Jaki koszt?
vegetagt - 29 Gru 2014, 14:27

przyczepa typu sam, w 2013 zmienily sie przepisy i koszt zrobił się chory. Pare tys lekką ręką wychodzi :|
profi - 29 Gru 2014, 14:31

to lipa, bo fajnie byłoby zrobić przyczepkę z tyłu mk1 i ciągnąć ją mk1 :)
Qzyn - 29 Gru 2014, 15:50

Niestety jest dokładnie jak pisze vegetagt. Po zmianie przepisów każda przyczepka musi mieć homologację aby ją zarejestrować. Jeśli to SAM to koszt wyniesie pare tysięcy. Zrobilię to kompletnie nieopłacalne.
gacznik - 30 Gru 2014, 08:57

Po tej zmianie przepisów lipa jest. Sam myślę o takiej przyczepce, co prawda nie z fiesty, ale to nie ma akurat znaczenia. Ma ktoś pomysł jak to ugryźć? Chyba trzeba by poszukać przyczepki SAM zarejestrowanej o podobnej masie. Tylko to jako towarowa miała by być?
Adamila021 - 27 Cze 2017, 08:39

Na pewno dużo taniej wyjdzie kupienie sobie nowiutkiej przyczepy no ale nie ma porównania co do efektu takiej z fiesty :D Ja niestety jestem bardzo praktyczna i na coś takiego nawet bym nie poszla:P Jedyne co ulepszam w swojej przyczepie to kwestie techniczne takie jak zaczepy, podpory, koła podporowe. Raz na jakiś czas mały lifting jej się nalezy :) Mam nawet fajny sklep do tego [spam]
Nikczemnik_zła - 25 Paź 2017, 13:43

A orientujecie się ile by tak w przybliżeniu to wszystko kosztowało? Bo marzy mi sie taka przyczepka, a teraz mnie trochę podminowaliście
mareckidoch - 31 Sty 2018, 16:10

więc trzeba zacząć oszczędzać ja tak robię :-P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group