Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Otwieranie bagaznika

damian7557 - 3 Lis 2014, 17:41
Temat postu: Otwieranie bagaznika
Witam serdecznie nie wiem jak sformulowac pytanie , ale napisze to najprosciej jak moge. mam forda fieste mk5 rok 2001 i bagaznik jedynie moge odtworzyc pilotem badz z srodka samochodu guzikiem chociaz to nie raz nie chce sie zrobic wciaskaja slysze tylko takie jakby poprzez wcisniecie nie mialo sily otworzyc mi bagaznika jakby jakas blokoada . a gdy wkladam kluczyk to nie moge przekrecic ani w lewo ani w prawo.co jest powodem tego ze nie moge tego otworzyc. no i ostatnimi czasy pilotem nie moge otworzyc jedynie bagaznika zamykanie otiweranie dziala samochodu a otwarcie bagaznika z pilota "szwankuje"
Freeman - 3 Lis 2014, 19:21

Coś blokuje zamek. Musisz rozebrać i sprawdzić.
damian7557 - 3 Lis 2014, 19:47

ok ok sprawdze napewno
dzieki

luksob - 15 Lis 2014, 21:21

Mam również fiestę mk5 ale z 99r. Guzik do otwierania bagażnika ze środka, dorobiłeś sobie sam czy był od początku? U mnie tego nie ma. Mogę jedynie otworzyć z pilota lub z kluczyka. W którym miejscu masz ten guzik do otwierania?
Freeman - 16 Lis 2014, 01:00

luksob, Jeśli nie masz to wystarczy, że zamontujesz sobie przycisk w wybranym miejscu , który będzie puszczał masę do siłownika. Czyli kabel podpinasz pod masę podłączasz pod wejście przełącznika pod wyjście kabel, który ciągniesz i podłączasz pod masowy kabel siłownika klapy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group