Forum FiestaKlubPolska -

VII Jesienny Zlot - Zakopane 2014 - Podziękowania.

Freeman - 29 Wrz 2014, 06:06
Temat postu: Podziękowania.
Przede wszystkim dzięki wszystkim za bardzo udany zlot.

Największe podziękowania dla pomysłodawcy i organizatora, czyli Wojtka / Szynszyla.

Nie mniejsze podziękowania dla Lukiego i jego kolegi za dostarczenie mnie z Poronina do Zębu.

Oczywiście wielkie podziękowania również dla Darasa za zabranie z Zębu i dostarczenie na dworzec w Katowicach.

Kolejne podziękowania dla Yoyo za zrobienie mi zdjęć.

Dziękuje również wszystkim pozostałym za ważny fakt stawienia się i reanimowania jesiennych zlotów. Jestem na nogach od ponad 20 godzin więc wybaczcie jeśli coś pomyliłem lub kogoś pominąłem.

szynszyl - 29 Wrz 2014, 07:14

To ja dziękuję, że mogłem się spotkać z gronem z FKP. Nawet nie wiecie jak wypocząłem! Piotrek zresztą też.
Cholerna pogoda zepsuła plany na sobotę, ale z drugiej strony nie ma tego złego ...he he co by na dobre nie wyszło. Sami dorośli ludzie, zatem kto chciał - a byli tacy - korzystał z uroków Zakopca!

Puff - 29 Wrz 2014, 09:28

Być mnie nie było, ale naprawdę fajnie, że operacja się udała i pacjent żyje :) Może uda się spotkać na kolejnym, czego sobie i Wam życzę. :)
yoyo72 - 29 Wrz 2014, 15:10

Podziękowania dla organizatorów. Podziękowania dla wszystkich ,którzy dojechali ,doszli ,przybyli i byli ,za świetna zabawę pomimo niesprzyjającej pogody ,za miłą atmosferę ,..... I do następnego razu. old Mały yoyo też dziękuję a przede wszystkim "młodym kobietkom" za miło spędzone chwile :hahaha:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group