Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Przeszczep kolumny kierwoniczej ze wspomaganiem

damian90 - 28 Wrz 2014, 17:34
Temat postu: Przeszczep kolumny kierwoniczej ze wspomaganiem
Witam wszystkich, jestem nowy na forum i od niedawna jestem posiadaczem Forda Fiesty MK5 2000 rok. Czy jest szansa wstawić kolumne kierowniczą ze wspomaganiem do mojej fiesty ? Posiadam wersje bez wspomagania, silnik HCS 1.3 EFI, dane z raportu VIN, a z dowodu 1.3 KAT. Mam opcje spróbować zakupić układ z tej fiesty :
http://allegro.pl/pompa-w...4617575741.html
Myśle o tym ponieważ kierownica chodzi bardzo ciężko, nawet jak na samochód bez wspomagania ( mam porównanie do samochodu o podobnej masie i jest lżej). Kolumna założona obecnie jest zamiennikiem, poprzedni właściciel wymienił jakiś czas temu bo coś mu pukało, zresztą ta też nie chodzi jakoś mega płynnie, jak podniosłem przód w góre i kręciłem rękami za koła to czułem wyraźne opory momentami.
Czy jest szansa zrobić coś takiego jak myśle czy nie ma opcji? Jeśli tak to z jakiego modelu podejdzie (jeśli ten w linku jest zły)? A jeśli nie da się układu ze wspomagania to co mógłbym zrobić aby ułatwić skręcanie ? :hihihi: A może po prostu założyć starą i zobaczyć czy jest lepiej (dostałem wraz z samochodem). Proszę o porady i z góry dziękuje za okazaną pomoc.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group