Forum FiestaKlubPolska -

Zielona Góra 2005 - Podziękowania

pundek - 22 Maj 2005, 13:05
Temat postu: Podziękowania
Ja już w domku razem ze swoją.... żabą. hehe
Chciałem podziękować organizatorom (za miłe spędzenie czasu), oraz uczestnikom zlotu z ktrórymi się jakoś tak specjalnie zintegrowałem, czyli Kopernik, Bodo, Bubu i Mafios + dziewczęta: Ania, Marta, Bogusia i Marlena.
Dziękówa jeszcze raz za miłe spędzenie czasu i do zobaczenia na kolejnym zlocie lub spocie.

Pozdro pundek z żabą.

molu - 22 Maj 2005, 14:14

To i ja sie dolacze-bylo ZAJEBISCIE :yes:
Podziekowanie dla Herrkama i Szopa :-P za kawal dobrej roboty. :brawo:
Pozdro dla wszystkich ktorzy byli na zlocie :-D

Ci co nie byli nie zaluja :devil:

kristofer - 22 Maj 2005, 14:47

ja, kobitka i oczywiście FINKA jesteśmy już w domu
podziękowania dla organizatorów :brawo:
kawał doskonałej roboty - był to mój pierwszy raz na zlocie NIEZAPOMNIANY
:lol: :lol: :lol:
DZIĘKUJEMY wszystkim

rip18 - 22 Maj 2005, 15:12

Ja tez dziekuje wszystkim za tak swietny zlot

organizatorzy odwalili kawal dobrej roboty i wielkie dzieki im za to :brawo:

oby nastepne byly jeszcze lepsze :)

Szopica - 22 Maj 2005, 18:21

To my Wam dziękujemy za liczne przybycie.
Dziękujemy też że byliście grzeczni :-) i dostosowaliście się do reguł zlotu. :yes:
dzięki Wam wszystko poszło sprawnie i bez problemów.
Było bardzo sympatycznie, świetna atmosfera, super ludziska
i rewelacyjna zabawa.
Pozdrawiamy serdecznie Organizatorzy
PS Pozdrowienia od Pani Gabrysi :yes: :ok:

MATEUSZ - 22 Maj 2005, 18:23

hmmm co tu więcej dodać suuuuuuuuuuuuuuuper było naprawde organizatorzy wykonali dobra robote . miejsce nad jeziorkem super, tor wyscigowy zadżebisty , klubowicze zarąbiści.
i znowy w swoim życiu poznałem tylu wspaniałych ludzi, aż nieda sie wymienić wszystkich tylu was było jestescie niesamowici już mogę wpłacić i zapisać sie na następny taki zlocik..... po takiej integracji to juz wiem kto kogo opierdziela na forym hihi

A co najważniejsze to znam juz tego co blokuje posty albo je usuwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

niech żałują ci którzy tam nie dotarli .

POZDROWIENIA DLA WAS PANOWIE I PANIE
I DO ZOBACZENIA

Lokmen - 22 Maj 2005, 18:25

Zachodniopomorskie dziękuje organizatorom :ok: :jupi: ......
prezess - 22 Maj 2005, 18:54

No zlocie było :ok: Pojechałem tam z ciekawości, popatrzeć na wspaniałe maszyny :D Moja obecnośc nie była tam raczej zauważona ;) hehe Z Kisielina jechałem prosto do domu, wyprowadzając z ZG małą grupkę klubowiczów ;)
POZDRO

WooYownik - 22 Maj 2005, 19:01

JA rowniez przylaczam sie do podziekowan BYLO ZAJEBISCIE !!!! :)
Ronneby - 22 Maj 2005, 19:32

podlaczem sie do wczesniejszych podziekowan i zachwytow...dzieki wszystkim ze byliscie!! :D
trzeci - 22 Maj 2005, 20:18

Dla takich dni i takich chwil warto żyć ...
Dziękuję ..
pozdro ...

TroyaN - 22 Maj 2005, 20:27

hhehe to i ja sie dołącze :) )

właśnie wpadłem do domku. 100 km jechalem na 3 garach bo świeca mi się wywaliła :) )) wyjechałem o 8:30 rano :) )

wielkie podziekowania dla organizatorów.

A teraz osbiście pozdro dla:
Juniora
Trzeciego
Herrkama
Szopicy
Beaty i Eli(chyba dobzre zapamiętałem)
Kurtusa


Heehhe no i jeszcze dla calej ekipy z ostatniego domku :) ) tej od podpałki do grila heheeheh :) ) zgłaszać się bo pozapominałem


Ogólnie imprezka bardzo fajna. Oby więcej takich zlotów :) ) Opłacalo si ejechac pzrez pół Polski :) )

molu - 22 Maj 2005, 20:35

TroyaN napisał/a:

Heehhe no i jeszcze dla calej ekipy z ostatniego domku :) ) tej od podpałki do grila heheeheh :) ) zgłaszać się bo pozapominałem

hyhyhy
:rotfl: pozdro

TroyaN - 22 Maj 2005, 20:40

hehehe molu hehehe no to juz wiem, ty bartsun, jego kobita ale byl ktos jeszcze :) )))))
Bartsun - 22 Maj 2005, 20:44

TroyaN napisał/a:
hhehe to i ja sie dołącze :) )

właśnie wpadłem do domku. 100 km jechalem na 3 garach bo świeca mi się wywaliła :) )) wyjechałem o 8:30 rano :) )

wielkie podziekowania dla organizatorów.

A teraz osbiście pozdro dla:
Juniora
Trzeciego
Herrkama
Szopicy
Beaty i Eli(chyba dobzre zapamiętałem)
Kurtusa


Heehhe no i jeszcze dla calej ekipy z ostatniego domku :) ) tej od podpałki do grila heheeheh :) ) zgłaszać się bo pozapominałem


Ogólnie imprezka bardzo fajna. Oby więcej takich zlotów :) ) Opłacalo si ejechac pzrez pół Polski :) )


a ja?? TroyaN chcesz mi powiedziec ze ten -> http://republika.pl/bartlolo/troyan.JPG usmieszek w moja strone niebyl szczery??

rownierz wielkie podziekowania dla organizatorow, wiecej takich imprez... bylo ZAJEBISCIE ;)

ps, ostatni domek mial taki -> http://republika.pl/bartlolo/widok1.JPG widok o 4 rano, wiec nienadarmo sie nazywal bajka... bajecznie sie w nim pilo... i nietylko ;D nieprawda molu, TroyaN, Patryk (ziom ze slaba glowa) i Daniel?? ;)

jeszczeraz pozdro i WIELKIE podziekowania... wkoncu moglem cos publicznie powiedziec, i Joemix mi tego niewyciol... ;) pozdro tez dla niego :)

TroyaN - 22 Maj 2005, 20:51

Bartsun jak najbardziej szczery :) heheheheeh

ty Patryk sie zjarał i krzywe jazdy miał potem w samochodzie hehehehehheheheheh

czekaj czekaj i ja mam twoje zdjeie pijaku jeden heehhe

zaraz wrzuce :) )

herrkam - 22 Maj 2005, 22:01

Szopica napisał/a:
To my Wam dziękujemy za liczne przybycie.
Dziękujemy też że byliście grzeczni :-) i dostosowaliście się do reguł zlotu. :yes:
dzięki Wam wszystko poszło sprawnie i bez problemów.
Było bardzo sympatycznie, świetna atmosfera, super ludziska
i rewelacyjna zabawa.
Pozdrawiamy serdecznie Organizatorzy
PS Pozdrowienia od Pani Gabrysi :yes: :ok:


Uzupełniając Szopa nie mam nic do dodania (hm dodalodz?? :devil: ), pani Gabrysia powiedziała jednak że zloty max trzydniowe bo dłużej to się lekko boi :2xf: ale było git
jeszcze raz z naszej strony dzięki za dyscyplinę jak dla mnie było GIIIT

ZAPOMNIAŁEM... podziekowania dla FRAKCJI LÓDZKIEJ (wielka trójka youngtimerów :ok: ) za ponowne zarażenie mnie MK1 może niedługo w klubie będzie nowe auto??

Bodo - 22 Maj 2005, 22:01

Ja również się dopisuje do podziękowań. W szczególności dla organizatorów ale też dla wszystkich, dzięki którym ta impreza była udana.
:ok: :ok: :ok: :brawo:

Mafios - 22 Maj 2005, 22:29

Mafia dziekuje

za :

wodke ze slaska :P
za poranna kielbaske
za buziaki od Ciotki :P
i ogolnie za fanastyczna impreze

Moze powtorzymy cos jeszcze w tym roku ? :>

diodalodz - 22 Maj 2005, 23:06

hehe
frakcja łódzka mk1 sqład tez dziękuje za zlocieg . dla organizatorów PIĄTKA OD ZIOMKA :) hehe ale powiem wam ze ten tor zniszczył mi zycie . był jak narkotyk tylko niestety babcie mk1 mogły bo moich zapałów nie przetrzymać . hehe no i jeszcze dziękuje Szopicy za nowe słowo w moim codziennym słowniku wyrazów "DZIDA" . hehe no i za to ze choć część z naszej licznej grupy doceniła trudy odbudowy mk1 . A i Trzeciemu za poranny ratunek i WooYownikowi za informacje ze mam nie zamknięta klape no i oczywiście herrkamowi za piękne pozowanie do zdjęć :) . No i wszystkim laseczka ze czasami odrywały nas od rozmów o autach na rzecz trudnych dywagacji nad istniem świata.
POZDROWIONAK I DOZOBACZENIA NA NASTĘPNYM ZLOCIE .

Bolbou - 23 Maj 2005, 00:12
Temat postu: Re: Podziękowania
pundek napisał/a:
Ja już w domku razem ze swoją.... żabą. hehe
Chciałem podziękować organizatorom (za miłe spędzenie czasu), oraz uczestnikom zlotu z ktrórymi się jakoś tak specjalnie zintegrowałem, czyli Kopernik, Bodo, Bubu i Mafios + dziewczęta: Ania, Marta, Bogusia i Marlena.
Dziękówa jeszcze raz za miłe spędzenie czasu i do zobaczenia na kolejnym zlocie lub spocie.

Pozdro pundek z żabą.

joł joł :D
dzięki również wszystkim za superowy zlocik :ok: organizatorzy spisali sie na medal!!! :)
pzdr

Żółwik Tuptuś - 23 Maj 2005, 00:22

Wielki szacunek dla organizatorów czyli dla Szopicy ( która nie jest kurczakiem ) i dla Herrkama ( mam nadzieje że na następnym zlocie wystąpisz razem z trójką z łodzi w klasie jeżdżące trumny i wanny do 200 litrów pojemności czyli po prostu przyjedziesz mk1 ;) )
remus - 23 Maj 2005, 07:10

Ja też wielkie dzięki - było super.
grabo - 23 Maj 2005, 10:22

Dołączam sie do podziękowań.
Było naprawde zadżebiście - oby wiecej takich spotkań.

[ Dodano: Pon Maj 23, 2005 10:24 am ]
No i oczywiscie podziękowania dla Juniora za asyste w drodze powrotnej.
Jedyneczki!!! - a jednak potrafią.

JoeMix - 23 Maj 2005, 10:51

Dokłądnie... co tu się rozpisywać, kawał dobrej roboty... Zlot uważam za udany... :ok:
BUBU - 23 Maj 2005, 12:13

JAK wyżej :brawo: :brawo: :brawo:
RKRman - 23 Maj 2005, 12:28
Temat postu: podziękowania
CZEŚĆ :P

....podziekowania ...a raczej duży szacunek dla osób dzięki którym to nasze spodkanie było TAKIE WŁAŚNIE :!: ... słowa te kieruje równocześnie do ORGANIZATORÓW :!:jak i UCZESTNIKÓW :!:
...szkoda że nie miałem zbyt wiele czasu na to żeby poznać większej ilość zlotowiczów osobiście.....myśle że nadrobimy to na następnych takich imprezach :yes:
Bardzo dziękuje Herkiemu za przewózke RS-em a Łukaszowi za "doznania" z jazdy " kurczaczkiem"
Oddzielnie...chciałem podziękować Michałowi - za wspaniałe towarzysto i wsparcie podczas naszego wyjazdu ............w drodze powrotnej troche kimnąłem.......a dzisiaj moja Żabka mi mówiła że całkiem "zgrabny z niego szofer" :lol: licze że następnym razem pokaże nam wszystkim swoją "S"-ke a kłopoty zdrowotne to tylko przykry epizot który na pewno sie nie powtórzy.- przecież wszyscy jesteśmy tylko ludzmi ...

POZDRAWIAM.... ;-) góral niskopienny............i jak zapewne wielu z WAS już czekam na plany następnych wspólnych spotkań....

Rasta - 23 Maj 2005, 13:22

No i ja się dołączam do podziękowań
Szacuneczek dla Szopica i Herrkama organizatorów najlepszego zlotu, jaki się odbył, a był to już mój trzeci. Było porostu REWELACYJNIE!

Oczywiście pozdrawiam wszystkich, którzy znaleźli czas i dotarli na zlot nie przejmując się ilością przejechanych kilometrów.

A teraz lista pozdrowień:
- po pierwsze dla wszystkich, którzy bawili się do końca w piątkowy i sobotni wieczór!
- dla RKRmanna
- dla całej ekipy Łódzkiej: Miafiso, Bubu, Dioda, JoeMix + kobitki
- oczywiście dla nielicznej warszafki (ale daliśmy dupy): Bodo, Kopernik + kobitki
- dla Łokmena + kobitka oczywiście!
- dla Buggy skład
- dla Thomasa + kobitka
- no i wódkę ze Śląska


No i dla wszystkich, których pominąłem.


Foty będą niestety dopiero jak wrócę ze „zlotu”. Bo mam zablokowany dostęp do ftp w pracyL

Mafios - 23 Maj 2005, 15:15

ogolnie wszyscy sie polubili :)
Bodo - 23 Maj 2005, 15:16

Mafios napisał/a:
ogolnie wszyscy sie polubili :)

I chyba wszyscy się popili. Niektórzy nawet dwa razy :-) :-) :-)

Esox Hunter - 23 Maj 2005, 16:28
Temat postu: :)
I ja się dołączam do tych wszystkich podziękowań. To był mój pierwszy raz na zlocie. Niestety nie było mi dane rozdziewiczyć MK4 na torze. Może następnym razem, jak Fiestka będzie już zrobiona do końca wkręce się na jakieś wyścigi :twisted: Ogólnie imprezka udana. Niektóre auta zainspirowały mnie i moją Olę do "przeróbek" w naszym aucie. Konkursu na oryginał nie wygrałem i nie wygram :-P dlatego można naszą furke nieco pozmieniać. Pozdrawiam wszystkich w imieniu moim i Oli - Valdee.
Lokmen - 23 Maj 2005, 16:55

Bodo napisał/a:
Mafios napisał/a:
ogolnie wszyscy sie polubili :)

I chyba wszyscy się popili. Niektórzy nawet dwa razy :-) :-) :-)

niektórzy raz a konkretnie ;) :V:

Mania - 23 Maj 2005, 18:55
Temat postu: Podziękowania
Ja równiez chciałam wam wszystkim podziękować :) .Było naprawde super. Poznałam wielu ludzi ktorzy mają pasje i to jest fajne. Pozdro dla wszystkich.... :brawo:
Bodo - 23 Maj 2005, 19:03

Oj Mania Mania kiedy sobie kupujesz Fieste :) :) :)
Ja Cię mam na paru fotkach i też miałaś pasje ale w oczach (%%%%%):hahaha: :hahaha: :hahaha:

Mafios - 23 Maj 2005, 21:58

mania nie dziab jutro wesele a rosol po podworku biega :D :D :D :D :D
Mirek i Łukasz - 23 Maj 2005, 22:03

Właśnie wróciliśmy do domu. Na liczniku buggy przybyło w sumie 1500km i bardzo dobrze! To najlepszy zlot, na którym kiedykolwiek byliśmy. Pozdrawiamy wszystkich równie gorąco i chylimy głowy przed organizatorami, gdyż spisali się na medal. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i organizację.
Teraz trzeba trochę pospać..

Bodo - 23 Maj 2005, 23:41

prezess napisał/a:
No zlocie było :ok: Pojechałem tam z ciekawości, popatrzeć na wspaniałe maszyny :D Moja obecnośc nie była tam raczej zauważona ;) hehe Z Kisielina jechałem prosto do domu, wyprowadzając z ZG małą grupkę klubowiczów ;)
POZDRO

Ty wyprowadziłeś z ZG i dzięki Ci za to bardzo. :brawo:
Szkoda że Szpaner nie mógł nas wyprowadzić na trase a nie wciągnąć do ZG :-( :devil:

Junior - 24 Maj 2005, 18:45

super organizacja i atmosfera warto było podziekowania i pozdrowienia dla prowadzących impreze :brawo:
szpaner - 24 Maj 2005, 19:10

Bodo napisał/a:
Szkoda że Szpaner nie mógł nas wyprowadzić na trase a nie wciągnąć do ZG :-( :devil:


hehe :) Mowilem paru osobom jeszcze na zlocie, ze nie jade do tego czegos na "S" :P Pozniej zatrzymywalem sie dwa razy i mowilem, zeby za mna nie jechali, bo ja tam nie jade...ale wszyscy twardo za mna ciskali :cojest: A tak nawiasem mowiac, to ta "pierwsza" grupa powinna poczekac, bo sorki, ale dojazd do autodromu byl gorzej niz masakryczny...mam niska zawieszke wiec qrcze, nie moge grzac po tych dziurach,pare razyotarlem wydechem...a wszyscy pojechali naprzod, nieczekajac na reszte...to bylo moim zdaniem, lekko mowiac, niemile i egoistyczne... :-/ ...na moich spotach klubowych zawsze wszyscy czekaja, jak tylko ktos zostanie na swiatlach, itp, to od razu jest postoj i czekamy na reszte :)

pozdro :)

Bodo - 24 Maj 2005, 19:47

szpaner napisał/a:
Bodo napisał/a:
Szkoda że Szpaner nie mógł nas wyprowadzić na trase a nie wciągnąć do ZG :-( :devil:


hehe :) Mowilem paru osobom jeszcze na zlocie, ze nie jade do tego czegos na "S" :P Pozniej zatrzymywalem sie dwa razy i mowilem, zeby za mna nie jechali, bo ja tam nie jade...ale wszyscy twardo za mna ciskali :cojest: A tak nawiasem mowiac, to ta "pierwsza" grupa powinna poczekac, bo sorki, ale dojazd do autodromu byl gorzej niz masakryczny...mam niska zawieszke wiec qrcze, nie moge grzac po tych dziurach,pare razyotarlem wydechem...a wszyscy pojechali naprzod, nieczekajac na reszte...to bylo moim zdaniem, lekko mowiac, niemile i egoistyczne... :-/ ...na moich spotach klubowych zawsze wszyscy czekaja, jak tylko ktos zostanie na swiatlach, itp, to od razu jest postoj i czekamy na reszte :)

pozdro :)

OK spoko.
Dobrze że chociaż się zatrzymałeś i powiedziałeś, bo byśmy dojechali do Konina :-) :-)
Ale w sumie mogłeś wyjechać jako pierwszy albo ostatni. Wiedziałeś że mieliśmy jechać jeden za drugim do "bazy" :-)

szpaner - 24 Maj 2005, 22:42

...a to bym Wam pokazal Konin :D :-)
Wiesz, jak to sie wyjezdzalo, kazdy jechal przed siebie, nie patrzyl na kolejnosc :) Poza tym, jak juz wspomnialem, jestem przyzwyczajony do tego, ze jakby co, to na mnie zaczekaja :) I skoro mielismy jechac jeden z adrugim ,to z tego by wynikalo, ze trzeba poczekac z ainnymi :) Ale co tam teraz marudzic, wazne, ze jakos sie pozniej polapali wszyscy :hahaha:

Thomas - 25 Maj 2005, 00:17

Witam....
Organizacja zlotu przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Gorące pozdrowienia i gratulacje dla Herrkama i Szopicy. BRAWO!!!. Dziękuje również wszystkim pozostałym uczestnikom zlotu za przybycie, za wspólnie spędzony czas i za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. Bez Was wszystkitch ten zlot nie był by taki. Dzięki. Mam nadziję, że w przyszłym roku spotkamy się wszyscy ponownie,... może nawet w liczniejszym gronie.
Pozdrawiam

rozzz - 25 Maj 2005, 15:20

Szopica i Herrkam - oby Wam to Bozia w:
-dzieciach**
-oktanach*
-KM*
-punktach karnych*
-sekundach na OS*
-złotówkach lub euro*
wynagrodziła.
*niepotrzebne skreślić
Było super. Do zobaczenia w Gdyni. (Już kombinuję jakąś niespodziankę :lol: )
pozdrawiam rozzz i rozzzowa
**Indywidualnie ( :ups: )

Thomas - 26 Maj 2005, 18:00

Raz jeszcze podziekowania dla Herrkama.

Herrkam jesteś wielki ;-)


herrkam - 29 Maj 2005, 19:25

Noooo i mam wielki brzuch... jeszcze raz dziękujęmy za mile słowa :ups:
Mafios - 29 Maj 2005, 20:51

nie myslalem ze wezmiesz sobie az tak to do serca zartowalem z tym wejsciem na dach :P
Kurtus - 29 Maj 2005, 23:00

szpaner napisał/a:
Bodo napisał/a:
Szkoda że Szpaner nie mógł nas wyprowadzić na trase a nie wciągnąć do ZG :-( :devil:


hehe :) Mowilem paru osobom jeszcze na zlocie, ze nie jade do tego czegos na "S" :P Pozniej zatrzymywalem sie dwa razy i mowilem, zeby za mna nie jechali, bo ja tam nie jade...ale wszyscy twardo za mna ciskali :cojest: A tak nawiasem mowiac, to ta "pierwsza" grupa powinna poczekac, bo sorki, ale dojazd do autodromu byl gorzej niz masakryczny...mam niska zawieszke wiec qrcze, nie moge grzac po tych dziurach,pare razyotarlem wydechem...a wszyscy pojechali naprzod, nieczekajac na reszte...to bylo moim zdaniem, lekko mowiac, niemile i egoistyczne... :-/ ...na moich spotach klubowych zawsze wszyscy czekaja, jak tylko ktos zostanie na swiatlach, itp, to od razu jest postoj i czekamy na reszte :)

pozdro :)


fakt wyjazd z autotromu byl beznadziejny dziura na dziurze,tez tarlem i nei tylko tlumikiem ktory mi nisko wisi :/ .A powrot to juz inna bajka,gonilem uciekajaca grupe z herkamem na czele (okolo 7 samochodow przedemna) lecialem 140km/h i dalej nie szla.Jak sie okazalo z autodrumu do niesulic czli chyba 40 km jechalem na zacisnietym hamulcy tylniego kola,co bylo potem to juz sie latwo domyslec :)


kjs byl taki troszke dziwny,myslalem ze bedzie slalom na calej dlugiej prostej toru,wiecej ludzi by startowalo


ale organizacja ZAJEFAJNA ,dziękujemy :jupi:

Roberto - 31 Maj 2005, 18:50

Podziękowania za organizacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bash - 31 Maj 2005, 20:05

ja również dołączam się pozdrowień.. dla wszystkich za to, że ZG rozładowała nieco napiętą atmosferę na forum - osoby o odmiennych poglądach i dość kontrowersyjnych wypowiedziach miały okazję spotkać się, w lajwie troszkę poznać swoje charaktery i zobaczyć, że w 99,9% ich wypowiedzi nie ma złośliwości - po prostu taki jest charakter i tyle - zresztą powiecie - co ja mogę wiedzieć skoro nie byłem w ZG.. :-) Ci, którzy zdążyli mnie trochę poznać na lokalnych spotach i w czasie rozmów na privie wiedzą że generalnie robię wszystko dla integracji i miałem tym razem ważne powody aby niestety się nie pojawić.. mam nadzieję, że zobaczę się na przyszłym krajowym zlocie z co najmniej takim zespołem jak tegoroczny ZG2005Team, być może przywiozę w fotelu kubełkowym (już wtedy prawie) roczny powód mojej nieobecności w ZG2005

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group