Forum FiestaKlubPolska -

X Wiosenny Zlot FKP - Tor Kielce / 02.05.2014 - Podziękowania...

MisiekT - 3 Maj 2014, 12:33
Temat postu: Podziękowania...
wszystkim organizatorom, a w szczególności Fazie (bo skubany nawet pogode zalatwil na torze) - wielkie dzięki!

PS. zebraliśmy się wcześniej, żeby jeszcze mieć trochę dnia w domku, do następnego :bigok:

Freeman - 3 Maj 2014, 13:13

Szkoda ze dzisiaj taka pogoda sie zrobila bo wiele osob wraca do domu. Ja zostaje.
DemptD - 3 Maj 2014, 13:13

no nawet grill Ci się rozpalić nie chciał gy
acti357 - 3 Maj 2014, 13:23

Dziękuję wszystkim, których miałem okazję poznać.
Szczególne podziękowania dla Wojtka za klej do plastiku :)

Freeman - 3 Maj 2014, 15:10

DemptD, bez przesady. Rozpalił się i nie jedna kiłbaska i karkówka się ugrzała.
Freeman - 3 Maj 2014, 15:25

Ja dziękuje DziDzi i Magdzie za użyczenie farelki.
Peedro - 3 Maj 2014, 16:21

A ja dziękuje wszystkim którzy byli i tworzyli atmosferę ;) było fajnie jak co roku :)
luk-90 - 3 Maj 2014, 16:37

No przygoda fajna, bardzo fajnie było i w ośrodku( pomijając temp otoczenia :rotfl: ) i na miedzianej górze, organizacja wszystkiego to na pewno nie lada przedsięwzięcie, podziękowania dla Fazy za wzięcie na barki tego wszystkiego, zabawa była przednia, mam nadzieje, że uda się tam zawitać na jakimś ClasicAuto w przyszłym roku :devil:

Pozdro dla wszystkich obecnych, mam nadzieję, że vegeta GTD( :rotfl: ) doturla się do domu

blood_brother - 3 Maj 2014, 16:43

Również dzięki za fajnie spędzony czas :) Widzimy się za rok :)
MarcinekWE - 3 Maj 2014, 17:15

Również dziękuje za 1 mój z Wami zlot, oraz wielkie DZIĘKI za ogromne wsparcie bym mógł uczestniczyć na torze :) :ups: :ok:
DemptD - 3 Maj 2014, 17:27

luk-90 napisał/a:
vegeta GTD


kurkuma :V:

DziDzia - 3 Maj 2014, 17:45

To i ja w imieniu swoim i Magdaleny dziękujemy wszystkim i za wszystko :)

D Z I Ę K U J E M Y


Freeman napisał/a:
Ja dziękuje DziDzi i Magdzie za użyczenie farelki.

Niech grzeje ;)



pozdro :!:

szynszyl - 3 Maj 2014, 17:46

Cytat:
podziękowania dla Wojtka za klej do plastiku
nie wiedzialem po co go nosilem miesiac w kieszeni :V: juz wiem :ok:
Parzych - 3 Maj 2014, 18:17

My również dziękujemy wszystkim za jak zwykle fantastyczną atmosferę zlotową, za organizację zabawy na Torze i na ośrodku, DZIĘKUJEMY :!: :V: :przytul:

I do zobaczenia w przyszłym roku na jakimś torze :ok:

szynszyl - 3 Maj 2014, 20:00

Jacus.. jasne ze dziekujemy ale nie na jakims torze - tylko na takim fajnym torze :-)
profi - 3 Maj 2014, 20:36

A ja chciałbym podziękować Dzidzi i FiFie za użyczenie odrobiny oleju, przez co mogłem pomykać po torze bez obaw o silniczek. Do tego chciałbym podziękować wszystkim za naprawdę fajny zlot i niesamowitą atmosferę
Mafios - 3 Maj 2014, 20:49

dziękuję Fazianą za wszystko :)
Wam za dobrą zabawę i głosy na RST
i dziękuję za datki na Spadek

lmwolski - 3 Maj 2014, 21:11

Każdemu z osobna i wszystkim jednocześnie WIELKIE DZIĘKUJĘ :ok:
za rok wezmę więcej klinów pod koła, bo to się i przy zmianie kół przyda i przy wlewaniu hipola do skrzyni :rotfl:

Piter - 4 Maj 2014, 00:10

Ja dziękuję Mafiosowi za to że nauczył mnie obsługiwać miernik :)
Rkalitka - 4 Maj 2014, 00:12

Dziękuję Ninja Team za reaktywację....
Znowu byliśmy na zlocie ... niewidzialni :nunczaku:

vegetagt - 4 Maj 2014, 01:00

luki, luk-90, blood_brother, lmwolski, DemptD, Peedro - wielkie dzięki wam, za pomoc przy przegubie (chociaż, tak naprawdę to głównie luki z lukiem90 się narobili, a ja sie gapiłem jak idiota) oraz za wszelakie narzędzia, zaczynając od śrubokrętów, a kończąc na nasadkach, podnosnikach oraz wężykach

Daras84, dzięki za zalawetowanie emkadwójki na ośrodek! :ok:

Faza, mega wielkie dzięki za zorganizowanie zlotu, pogody oraz przegubu i oleju! Bez tego to byśmy składali stary przez kolejne 10 dni, a i tak by nie było gwarancji, że to ruszy.

ps, mam nadzieje, że nikogo nie pominąłem :)
ps2. dziękuje również wszystkim dopingującym :D W grupie raźniej :V:

yoyo72 - 4 Maj 2014, 09:41

Ogromne podziękowania dla LUKI-ego za przygotowanie Futrzaka na zlot ,oraz dla wszystkich organizatorów za wspaniałą zabawę i oczywiście słoneczko na torze. :jupi: old

Freeman dziękuje za piękne zdjęcie moich "maluchów" (jest super!)

ps.
A dlaczego nie dostałem dyplomu i medalu za najstarszego użytkownika zlotu? :hahaha: :hahaha: :hahaha: old

van - 4 Maj 2014, 09:57

Podziękowania dla osób które przyczyniły się do tego, że mogliśmy się na Torze Kielce w tym roku pojawić oraz organizatorom.

Dziękujemy też wszystkim którzy w tym roku dopisali swoją obecnością na zlocie. Miło było znów zobaczyć znajome mordki jak i nowe :-)

Pyros - 4 Maj 2014, 11:50

Wielkie dzięki dla wszystkich którzy przyczynili sie do rywalizacji na torze oraz wszystkich uczestników. Super zorganizowana zabawa. Szkoda,że rano w sobote musieliśmy się zawijać na CA Cup ale moge stwierdzić,że z Fiestami tor Kielce był lepszy. Już nie mogę się doczekać imprezy za rok.
Freeman - 4 Maj 2014, 16:47

Ja dziękuje wszystkim za atmosferę i wspólną zabawę, Parzychowi za podwiezienie na tor, Brook, hrymie i Fazie (fajnie się z Wami współpracowało przy ogarnianiu zlotu na miejscu). Hanyskowi za towarzyszenie w sobotę.

Szczególne podziękowania dla DziDzi i Magdy za pożyczenie farelki.

Brook - 4 Maj 2014, 18:26

Ja przyłączam się do podziękowań.
Oczywiście szczególne podziękowania dla Fazy za załatwienie toru, super się latało,
Freemanowi za współpracę przy ogarnianiu formalności, Peedro i Demptd za dostarczenie pucharów i koszulek, vegetagt za flamastra, bloodbrotherowi i Magdzie za tyrtyrki, DziDzi za wszystko :hihihi:

Wielkie dzięki wszystkim, którzy byli na zlocie, bo gdyby nie Wy, to nie byłoby sensu czegokolwiek organizować. Dzięki Wam i atmosferze jaką tworzycie chce się dalej działać <oki>

DZIĘKI notw

Faza - 4 Maj 2014, 20:04

Dziękuję Wam Wszystkim za super zabawę za to że byliście super zorganizowani w tym roku i dzięki temu mogliście się wyszaleć na torze. Brook i Freeman zrobili super robotę z ogarnięciem wszystkich formalności, zabaw na ośrodku.

Dziękuje Wam jeszcze raz i mam nadzieje że kolejne zloty będą jeszcze lepsze.

yoyo72 - 5 Maj 2014, 12:02

Podziękowania dla TRZECIEGO za całokształt.
bidżej - 8 Maj 2014, 19:04

ja też dziękuję wszystkim, co prawda trochę krótko byłem, bo tylko na torze, ale zabawa i tak była klasa. za rok przyjeżdżamy z Moniką na cały! ;)
elmek13 - 8 Maj 2014, 19:33

A może by tak większy tor...(sugestia)
Parzych - 8 Maj 2014, 20:42

Elemelek napisał/a:
A może by tak większy tor...(sugestia)
Po co <???> Przecież i tak Ci będzie za drogo/za daleko/nieodpowiedni termin... :nagana:
elmek13 - 9 Maj 2014, 07:43

Moze, tak, może nie. Po prostu Kielce mnie nie kręcą.
Mafios - 9 Maj 2014, 07:57

elmek13 napisał/a:
Moze, tak, może nie. Po prostu Kielce mnie nie kręcą.


a może sam coś zorganizujesz ? jęczysz zawsze albo ze kasy nie masz albo ze ci się nie chcę albo tor za mały albo sraczkę masz lub tez wstałeś lewą nogą. Robimy tam gdzie są możliwości . Tutaj też , żeś wielką pianę bił a w rezultacie żeś nie przyjechał

bidżej - 9 Maj 2014, 08:45

może uda się coś w Jastrzębiu ogarnąć? :D
byłem parę razy koło tego toru, ale nie zajeżdżałem, może się wybiorę obadać, bo rodzice mieszkają może 5 km od niego... póki co niestety jeszcze nie otwarty.

Mustang - 9 Maj 2014, 09:00

Również dziękuje wszystkim organizatorom jak i uczestnikom, fajnie było się zobaczyć po roku :)
bidżej, jeśli to ten sam o którym myślę to otwarty już przecież od jakiegoś czasu :-P
https://www.facebook.com/torjastrzab?fref=ts

bidżej - 9 Maj 2014, 09:23

Mustang napisał/a:

bidżej, jeśli to ten sam o którym myślę to otwarty już przecież od jakiegoś czasu :-P


no paczpan, ktobyto przypuszczał! :P trochę w takim razie nie na czasie jestem...

Pyros - 9 Maj 2014, 16:38

Mega drogi jest - 8h = 16tys zł ;-|
Freeman - 9 Maj 2014, 16:45

To tyle samo co Poznań.
Mafios - 9 Maj 2014, 19:40

Freeman napisał/a:
To tyle samo co Poznań.

no ale elemelek potrzebuje duzego toru ...

trzeci - 7 Cze 2014, 16:48

Najpilniejsze sprawy ogarnięte więc zanim to podforum zlotowe zostanie przesunięte do archiwum to jeszcze ode mnie parę słów i podziękowań :)

Żałuję, że nie mogłem być z Wami zlocie no ale niestety siła wyższa.
Ale widzę, że pogoda dopisała, kto chciał to się najeżdził, prosiaczek był smaczny, koszulki gustowne, itd, itp ;)

Chciałbym przede wszystkim podziękować tym którzy mnie świetnie zastąpili w tym roku, czyli Wioli / Brook i Sławkowi / Freemanowi.
Dzięki wielkie i dobrze wiedzieć, że jest komu ogarniać te wszystkie sprawy :)

Oczywiście podziękowania też dla Łukasza / Fazy za załatwienie toru i prosiaczka.
Za rok już damy Ci spokój z Kielcami ;)

No i wszystkim którzy byli na zlocie i tym którzy pomogli załatwić to co potrzebne aby zlot się odbył :)

Do zobaczenia, mam nadzięję, na wiosennym 2015.


Po niedzieli w miejsce tego podforum pojawi się nowe, o zlocie jesiennym 2014.
Bo z inicjatywy Wojtka/Szynszyla spróbujemy reanimować zloty jesienne :0

szynszyl - 7 Cze 2014, 19:04

myślę Prezes, że temat o jesiennym to bliżej sierpnia. tylko bicie piany będzie.
ankieta była, bo była, ale może dajmy czas na jakąś mega niespodziankę ? może jakiś zlot w NRD czy Czechosłowacji? :)

Freeman - 8 Cze 2014, 22:17

Artur nie ma sprawy, zaszczytem i przyjemnością było pomaganie Brook i Fazie przy zlocie.

Większość uczestników jednak startowało.

szynszyl napisał/a:
może jakiś zlot w NRD czy Czechosłowacji?
a może w Szwajcarii? Nie mógł Prezes do nas to my wybierzemy się do niego. Też będzie w górach. Zrobi się wyścigi łodzi podwodnych.
hanysek - 8 Cze 2014, 23:08

w niemcach to mie pasuje :rotfl: :ok: a szwajcaria tyz moge byc bo autobana za pora godzin byda :2xf:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group