Forum FiestaKlubPolska -

Frakcja wielkopolska - Okolice Poznania - Słupca - sprawdzenie auta

after88 - 6 Kwi 2014, 21:40
Temat postu: Okolice Poznania - Słupca - sprawdzenie auta
Witajcie! Zdecydowałem się na zmianę auta i padło na Fieste ST. No i znalazłem np. taką tyle, że do tej miejscowości (Słupca) mam prawie 400 km z Katowic. Czy ktoś z okolic nie chciałby sprawdzic tej Fiesty, czy mam w ogóle po co tam jechac. Auto najprawdopodobniej od drobnego handlarza, no ale może jednak nie jest z nim tak źle.
Jeśli ktoś zechciałby mi pomóc, to zwróce za koszty paliwa.
Oto link:
http://tablica.pl/oferta/...html#61ac764457

Tak na marginesie - co sądzicie, jest szansa, że to zdrowy model (cena by to sugerowała) ?

FFDriver - 8 Kwi 2014, 10:13

Wiesz co w ogłoszeniu nie pada słowo klucz "bezwypadkowe" :)
Czyli ba bank coś było. Pytanie co i jak zostało naprawione.
Druga sprawa to przebieg. Ja to nigdy nie mogę uwierzyć, że auto z Niemiec może mieć tak mały przebieg szczególnie biorąc pod uwagę ich rozbudowaną sieć dróg :)
Ale najważniejsze to proponuje abyś napisał raczej w tym wątku: http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=64465
Parę osób szuka MK6 ST i może ktoś już ten model widział/analizował.
Tam jest większa szansa, że ktoś obcykany coś więcej Ci doradzi.
Był jeden wątek o kupowaniu ST ale nie mogę go znaleźć :(

grooby - 8 Kwi 2014, 19:57

Progi jakieś zmatowione, szczególnie ten od pasażera. i ciekawy ten zderzak tylni z dyfuzorem. Tak to wygląda całkiem nieźle. Może bym chwile w jakiś dzień znalazł żeby się przelecieć zobaczyć ale mam prawie 100 km + autostrada. Jak coś to pisz.
Luzak - 10 Kwi 2014, 19:19

Ja mam do Słupcy jakieś 40km ale niestety bardzo rzadko odwiedzam tamte strony.
Zawsze zwracam uwagę na Fiesty ale tej Fiesty nigdy nie widziałem ;/

after88 - 17 Kwi 2014, 15:00

Podbijam jeszcze raz, sprawdziłby mi ktoś życzliwy tą Fieste w Słupcy (okolice Poznania i Konina) ? ZWRACAM ZA BENZYNĘ, a jeśli miałbym po nią jechac to osobiście stawiam piwko :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group