Forum FiestaKlubPolska -

Konkurs Ford Polska - 7 Wspaniałych 2014 - 7 Wspaniałych 2014 - dyskusja ogólna

trzeci - 21 Lut 2014, 20:57
Temat postu: 7 Wspaniałych 2014 - dyskusja ogólna
Ford Polska organizuje kolejną edycję konkursu który znamy już z poprzedniego roku.
Poniżej mail od przedstawicielki organizatora który otrzymaliśmy.

    W imieniu Ford Polska chciałabym serdecznie zaprosić Fiesta Klub Polska do udziału w kolejnej edycji akcji „7 Wspaniałych”! Pozytywny odzew ze strony uczestników naszej zeszłorocznej akcji sprawił, że podjęliśmy decyzję o jej kontynuacji. Bardzo cenne były dla nas także wszelkie krytyczne uwagi, co do organizacji konkursu, które staraliśmy się wziąć pod uwagę w tegorocznych przygotowaniach.

    Mechanizm konkursu pozostaje bez zmian – pierwszy etap odbywa się na fanpage’u Ford Polska w specjalnej aplikacji konkursowej i polega na „pochwaleniu się” samochodami klubowymi publice fanów profilu Ford Polska, których jest już ponad 110 tys.! Na poszczególne zdjęcia oddawane są głosy, przeliczane na punkty i sumowane na poczet poszczególnych fanklubów. W tym roku do finału również zapraszamy tytułowych „7 Wspaniałych” – siedem fanklubów z największą liczbą głosów.

    Finał konkursu odbędzie się na tegorocznych targach Poznań Motor Show w dniach 27-30 marca. Głosowanie wśród odwiedzających targi odbywać się będzie poprzez dedykowaną aplikację mobilną na specjalnych stanowiskach przy stoisku Ford Polska.

    W tym roku również przewidzieliśmy wysokie nagrody pieniężne dla 3 najlepszych fanklubów! Nagroda główna to 20 tys. złotych, nagroda za drugie miejsce – 15 tys. złotych, nagroda za 3 miejsce wynosi 10 tys. złotych.

    Byłoby nam niezmiernie miło, gdyby Fiesta Klub Polska zdecydował się dołączyć do akcji „7 Wspaniałych” także w tym roku. W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy – odpowiem najszybciej, jak to możliwe. Zapraszam również do śledzenia oficjalnego fanpage’a Ford Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/Ford.Polska , gdzie w najbliższych dniach pojawi się więcej informacji dotyczących konkursu oraz uruchomiona zostanie aplikacja konkursowa.

    Będę wdzięczna za informację zwrotną, czy Fiesta Klub Polska jest zainteresowany udziałem w tegorocznej edycji akcji „7 Wspaniałych” oraz czy przekaże Pan informację o akcji pozostałym członkom fanklubu.

    Pozdrawiam serdecznie,

    Iga Parkitna - Mindshare Polska
    w imieniu Ford Polska


Doświadczeń z zeszłego roku trochę mamy, wiemy jak wyglądała edycja 2013 i co trzeba zrobić aby było lepiej ;)
Zatem zapraszamy do dyskusji nad tegoroczną edycją tego konkursu.

Podstawowe pytanie to: kto będzie w stanie reprezntować FKP na Targach Moto Show w Poznaniu w dniach 27-30.03.2014 ?

Mamy nadzieję, na Wasz aktywny udział.
Wszystkie konkursowe informacje będą umieszczanie na tym podforum.


Do reprezentowanie FKP zgłosili się:
1. van - MK1
2. Parzych - MK6

Freeman - 21 Lut 2014, 21:02

Chyba oczywiste, że powinniśmy wziąć udział w tej edycji. W końcu w zeszłym roku otarliśmy się o podium, a mając doświadczenie możemy więcej zwojować. Dorzućmy jakieś pomysły i będzie ok.
Parzych - 21 Lut 2014, 21:05

Dwie podstawowe sprawy, po 1. jak pokazał zeszłoroczny Poznań Motor Show - za słaba była promocja Klubu na samych targach (mimo że Van nachodził się i nagadał pewnie więcej niż przez cały rok), po 2. Niestety, (dla laików) nasza klubowa perełka - Smerfetka - i ogrom pracy włożonej w jej odbudowę, nie były tak atrakcyjne jak stuningowany grill... :sad:
Freeman - 21 Lut 2014, 21:12

W tym roku nie będzie kuponów tylko aplikacja. Wydaje mi się, że powinniśmy wybrać najbardziej medialny , rzucający się w oczy samochód (przede wszystkim foto). Gdy ktoś otworzy aplikację pierwszą rzeczą jaką zobaczy i zwróci uwagę powinien być nasz faworyt.
Parzych - 21 Lut 2014, 21:31

Freeman napisał/a:
Wydaje mi się, że powinniśmy wybrać najbardziej medialny
Nasza F1.6 niby była w mediach... ;-))
Freeman - 21 Lut 2014, 21:38

Chodzi mi o naprawdę fajne foti/Może podrasowane photoshopem. Takie, które skupia uwagę widza. Takie które powoduje, że user czyta opis i widząc fotę wybiera właśnie ją.
MisiekT - 22 Lut 2014, 00:33

ja moge wybrać hostessę, bo tej z zeszłego roku to nawet robinson cruzoe by nie tknal :rotfl:
Laskosz - 22 Lut 2014, 23:15

ja myślę że w tym roku powinna iśc fiesta MiśkaT o ile się zgodzi :yes:
DziDzia - 23 Lut 2014, 00:43

Laskosz, Ty wiesz, że ja też o tym pomyślałem.. Skoro klasyka nie dała rady, to może ona byłaby atrakcyjniejsza..



pozdro :!:

Parzych - 23 Lut 2014, 01:38

Laskosz i DziaDzia, popieram Waszą propozycję <oki>
MisiekT - 23 Lut 2014, 11:36

dzięki za wysunięcie propozycji - ale patrząc na ilość czasu potrzebnego na całą impreze niespecjalnie to widze... jeszcze sprawdze kalendarz po powrocie, ale mam chyba ten weekend już i tak częściowo zajety
Mariox003 - 23 Lut 2014, 14:20

A ja bym proponował RST Mafiosa, albo właśnie mk7 od MisiekT,
kuba87 - 23 Lut 2014, 14:33

a ja którąś z naszych klubowych rajdówek, w koncu nie są widokiem codziennym i na pewno wzbudzą zainteresowanie :yes:
MisiekT - 23 Lut 2014, 14:51

pamiętajcie, ze decydują glosy ludzi, którzy się zupełnie nie znaja na samochodach - cokolwiek będzie wystawione powinno być mocno doinwestowane wizualnie
van - 23 Lut 2014, 22:11

Jeśli mnie będziecie chciecli wesprzeć pojadę i drugi raz.
Teraz może wyciągnę z ogródka zieloną i z przodu zamontuje grilla a w środku zrobię mały ogródek warzywny :hahaha: bo jak dobrze MisiekT, pisze to nie auto wygrywa tylko reklama, szoł, cycki itd... wszystko co przyciąga zainteresowanie.

Bardzo jestem ciekawy regulaminu bo jak na razie to jest to nadal mocno nie jasne i rozmyte. Przydały by się Arturze jakieś większe informacje.
Ale zdecydowanie warto aby FKP na targach się pojawiło. :ok:

MisiekT - 23 Lut 2014, 22:31

w paru słowach:
- musi być któraś MK7 (bo niestety żadna inna fiesta na forum nie jest doinwestowana wizualnie na tyle, żeby przyciagala uwagę)
- trzeba zatrudnić od razu 1-2 hostessy w szpilkach, z dekoltem i dobrą gadaną
- trzeba ogarnąć coś wesołego jak ten grill (chociaż lepiej cos ciekawszego)
- ogarnąć jakies cukierki, tablet z filmikiem, zdjęciami itp.

impreza to show motoryzacyjny - wiec musi być show i tyle :)

PS. ja bym bardzo chętnie pomogl - ale wszystko co bym mogl to pewnie 1 dzień, poltora... a z tego co pamiętam zeszly rok, to były to w zasadzie 3 pelne dni wyjęte z zyciorysu... a 3 dni w Poznaniu dla mnie to niestety 3 dni mniej na prace i $$$

hanysek - 23 Lut 2014, 23:46

MisiekT napisał/a:
bo niestety żadna inna fiesta na forum nie jest doinwestowana wizualnie na tyle, żeby przyciagala uwagę)
sorry ze dorzuca swoje 3 gr...ale van i wielu innych mo doinwestowane uwagi fiesty...i nie ino mk 7!!!! bo jesce bydziecie spominac te gruchoty!!!!!!!!!
MisiekT - 24 Lut 2014, 00:23

hanysek, Ty weź no poczytaj ze zrozumieniem zanim skomentujesz - to, że Ty i ja rozumiemy czym jest odbudowane MK1 nie oznacza, ze rozumie to typowy widz w Poznaniu... co zresztą dobitnie pokazal zeszly rok

jak maja być glosy to musi być ladne auto - i żadne sentymenty tu nie pomoga

van - 24 Lut 2014, 09:22

Nie zgodzę się że musi być mk7, było nowe mondeo które nas wyprzedziło tylko dlatego że miało większe wsparcie a mimo że była to fajna topowa wersja to rozmywała się w tłumie plastików i wszyscy przechodzili koło tego tak samo jak koło innych aut idąc dalej. Auto tylko musi się wyróżniać i jeśli rzeczywiście pozwalają na to warunki regulaminu to wokół niego musi być show.
MisiekT - 24 Lut 2014, 10:54

van napisał/a:
Nie zgodzę się że musi być mk7

jeszcze raz - moim zdaniem jedyne rzucające sie w oczy auta na forum to MK7'ki - dla starszych modeli po prostu nie kojarze "ładnych" i doinwestowanych wizualnie aut...
Gdyby tylko znalazlo sie rzucajace sie w oczy MK1 czy MK2 - nie widze problemu

Peedro - 24 Lut 2014, 14:37

Mafia z blink blink podniesioną maską by się rzucał w oczy z obecnym chromem ;)
trzeci - 24 Lut 2014, 14:41

MisiekT napisał/a:
jeszcze raz - moim zdaniem jedyne rzucające sie w oczy auta na forum to MK7'ki

U nas na Forum może i tak, ale na Targach Motor Show to już mogą się rozmyć w tłumie równie nowoczesnych sylwetek.
Ja ze swojej strony uważam, że MK1 vana bardzo korzystnie wyróżniała się w zeszłorocznej edycji.
Tylko zabrakło większego zaanagażowanie z naszej strony, żeby było lepiej.
Na chwilę obecną, oprócz vana, to moim zdaniem na przykład FRST Mafiosa z otwartą maską może robić podobne wrażenie ;)

Pewnie są jeszcze inne fajne Fiestki, ale ja ostatnio rzadko przeglądam dział Nasze Auta i Projekty :|

Ale co by nie mówić, to samo auto wszystkiego nie załatwi.
Gadżety, hostessy, etc - to się ogarnie tym razem, ale wsparcia na miejscu, to czego brakowało vanowi w zeszłym roku, tego bez Was się nie załatwi.

MisiekT - 24 Lut 2014, 15:15

trzeci napisał/a:
U nas na Forum może i tak, ale na Targach Motor Show to już mogą się rozmyć w tłumie równie nowoczesnych sylwetek.

bylem, widzialem i... nie zgadzam sie :) auta konkursowe sa w oddzielnym miejscu tak czy inaczej i zasadą jest, zeby wyróżnic sie spośród innych klubów - a nie bym lepszym od ferrari i innych fur w cenie willi :)

szczegolnie, ze Fiesta to auto dla kobitek :rotfl:
anyway - proponuje dobrze przemyslec temat i nie powtarzac bledow z zeszlego roku :-P

FiFa - 24 Lut 2014, 15:43

niestety ale taka prawda ze jedyne auto jakie moze sie obronic to tylko mk7... Bo aktualnie jest to auto na topie... Jeszcze moze napiszczcie do kubicy albo Kajta, moze wypozycza Wam fiesty! Taka R5 czy WRC zrobiło by show i by wygrało! :-P Prawda jest taka jak mowi Misiek liczy sie show i tyle, a pozatym jedyne auto jakie moze zainteresowac zwyklego przechodnia ktory moze szuka auta dla zony to tylko mk7... Prawdziwych pasjonatow na takich targach jest nie wielu aby docenic wychuchana mk1 i prace w nia włozona, czy poczciwa mk3 które aktualnie sa warte głownie tyle ile waza (a ze tam jakies turbo jest to co takiego dziwnego, dzisaij co drugie nowe auto ma turbo-tak moze pomyslec przecietny przechodziec)! :|

W kielcach misske wygrała Vana fiesta, moje druga... Miskowej i RST Mafiosa az tak nie doceniono :-P ale to jest tylko forumowe pooglady... Na targach niestety obstawiam mk7!!

van - 24 Lut 2014, 15:47

MisiekT, byłeś widziałeś ale jakoś chyba jednak masz złe spostrzeżenia, premierom była nowa Fiesta ST która stała sobie i jakoś rewelacji i tłumów robiących sobie z nią słit foci nie stwierdziłem, byłem za to na hali obok gdzie stały warszawy i inne stare auta a tam nie tylko ludzie zatrzymywali się na dłużej ale też robiono miliony zdjęć. Nowe fiesty jakie by wspaniałe nie były to rozmywają się wśród innych aut zarówno na ulicy jak i na targach..............więc przestań już się tak upierać nad tą mk7 bo może poza twoją nie widzę żadnej przykuwającej chociaż na chwilę oko.


Proszę o dyskusję na temat kto chce reprezentować FKP na targach. Z grubsza wszyscy już wiemy co należy zrobić by tym razem być na pudle.

Parzych - 24 Lut 2014, 21:42

Nie żebym się narzucał, ale jakby nam TVN Turbo udostępniła w HD i w całości ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=aMkIJQ17pTs
Może nasza Fiesta nie jest szczytem modyfikacji wizualnych, nie ma idealnego lakieru i posiada kilka wgniotek i obcierek, ale jeśli by została zaakceptowana, to nawet bym ją wypucował i odkurzył, a filmik wyświetlany na plazmie 42" mógłby przyciągnąć publiczność do oddawnia głosów... Jeśli to zły pomysł z mojej strony - nie linczujcie, poddam się krytyce mojego pomysłu z pokorą... :bezradny:

MisiekT - 24 Lut 2014, 21:58

filmik z Kielc lepszy, tylko fajnie poskladac...
trzeci - 24 Lut 2014, 22:04

Pomijając wydarzenia w tym temacie z popołudnia to jedna kwestia i pytanie są podstawowe.
Kto z tego Forum, posiadający wyróżniające się z tłumu auto ma czas/możliwość spędzić te 3 dni na Targach Motor Show ?

Na chwilę obecną wygląda to tak, że zgłosili się:
1. van - MK1
2. Parzych - MK6

Dyskusję o wyższości starych nad nowymi lub odtwrotnie będzie można rozstrzygnąć w ankiecie.
Dajmy sobie czas do końca lutego na zgłaszanie się.

Dodatkowo proszę o merytoryczne i stonowane wypowiedzi w tym temacie.
Ten konkurs ma być tym co budzi pozytywne emocje a nie te negatywne.
Pozdro ...

DziDzia - 24 Lut 2014, 22:14

Ja przepraszam Jacuś, ale łzami ze śmiechu się zalałem zobaczywszy Twoje skarpetki ;)
I nie zapomnij jeszcze popielniczki opróżnić :)



pozdro :!:

Parzych - 24 Lut 2014, 22:14

MisiekT napisał/a:
filmik z Kielc lepszy, tylko fajnie poskladac...
Zgadzam się ale pod warunkiem, że miałby promować FKP jako całość, tylko że tu chyba chodzi o promocję konkretnej Fiesty, która by miała FKP reprezentować... :ok:
Parzych - 24 Lut 2014, 22:20

DziDzia napisał/a:
Ja przepraszam Jacuś, ale łzami ze śmiechu się zalałem zobaczywszy Twoje skarpetki ;)
I nie zapomnij jeszcze popielniczki opróżnić :)
Mogę się ubrać identycznie jak na filmiku, popiołkę mogę nawet zostawić w domu... :ok:
Freeman - 25 Lut 2014, 15:45

Parzych napisał/a:
Nie żebym się narzucał, ale jakby nam TVN Turbo udostępniła w HD i w całości ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=aMkIJQ17pTs
Parzych, ja mam na swoim dropboxie cały ten odcinek w HD: https://www.dropbox.com/s...0%289-13%29.flv
hanysek - 25 Lut 2014, 16:02

Skarpetki wymiataja :ok:
Parzych - 25 Lut 2014, 16:24

Freeman napisał/a:
Parzych, ja mam na swoim dropboxie cały ten odcinek w HD
Nie o cały odcinek mi chodziło (ale dzięki) :D a o cały materiał ze mną, bo z ok 10-15 minut materiału pocięli i zmontowali ok półtorej minuty do programu... :bezradny:
Freeman - 25 Lut 2014, 16:26

Za samo udostępnienie praw do umieszczenia ich materiałów na Naszym YT chcieli (o ile dobrze pamiętam) po 2500 zł.
Parzych - 25 Lut 2014, 16:32

Freeman napisał/a:
Za samo udostępnienie praw do umieszczenia ich materiałów na Naszym YT chcieli (o ile dobrze pamiętam) po 2500 zł.
No to karwia pięknie... :9:
hanysek - 25 Lut 2014, 17:57

sie cenia ... :fox:
MisiekT - 25 Lut 2014, 18:50

Parzych napisał/a:
cały materiał ze mną, bo z ok 10-15 minut materiału

zapomnij :fox:

Mafios - 26 Lut 2014, 08:32

Peedro napisał/a:
Mafia z blink blink podniesioną maską by się rzucał w oczy z obecnym chromem ;)

ja w tym roku odpuszczę ale obiecuję ,że w następnym wystartuje i będzie jeszcze bardziej reprezentacyjna niż teraz

Mafios - 26 Lut 2014, 08:33

kuba87 napisał/a:
a ja którąś z naszych klubowych rajdówek, w koncu nie są widokiem codziennym i na pewno wzbudzą zainteresowanie :yes:

sorry Kuba ale chyba
żartujesz ? nasze rajdówki są mało reprezentacyjne , one mają tylko zapier... i tyle , każda obrzygana olejem itd

Qzyn - 26 Lut 2014, 14:59

Prawda jest taka ze rajdowka bylaby najlepsza ale niestety nie mamy w klubie nawet pol rajdowki ktora by jako tako wygladala nie mowiac o porzadnie poskladanej.
Serwisuje na biezaco pucharowa fieste R2 wiec wierzcie mi - nasze nie maja czego szukac jesli o atrakcyjnosc chodzi :(

Parzych - 26 Lut 2014, 15:31

Qzyn napisał/a:
Serwisuje na biezaco pucharowa fieste R2 wiec wierzcie mi - nasze nie maja czego szukac jesli o atrakcyjnosc chodzi :(
Niech nam ją wypożyczą na te targi :D :devil:
Qzyn - 26 Lut 2014, 16:24

Parzych jesli by targi nie kolidowaly z zadnym rajdem to moze by to bylo mozliwe ale koszta by nas pewnie zabily ;) Auto stoi w wisle to raz.
A dwa zawsze jest ryzyko ze w tym terminie akurat (tfu tfu) bedzie odbudowywana po jakims dzwonie ;)

FiFa - 26 Lut 2014, 16:39

qzyn co marudzisz, po rolce fiescinke w jeden wieczór wyklepaliscie szybko Wam szło! :P :-)
kuba87 - 26 Lut 2014, 17:34

Mafia, zgodzę się, ale auto można przecież umyć, odpalane i tak tam nie będzie, chociaż ryk rsa na pewno przyciągnie tłumy :D
Parzych - 26 Lut 2014, 18:00

Qzyn napisał/a:
koszta by nas pewnie zabily ;)
Łeee, myślałem że jakbyś dobrze z Nimi pogadał, to mogliby charytatywnie nam wypożyczyć... ozor
Qzyn - 26 Lut 2014, 18:19

Wypozyczyc moze i tak, ale sam transport do poznania, plus odpowiedzialnosc za auto warte 150tysi ;)
Probujmy swoimi silami :)

Fifa, w 3,5 godziny dalismy rade :D

trzeci - 27 Lut 2014, 18:30

Kolejna informacja od Organizatora:

    Szanowni Państwo,

    Miło mi poinformować, że druga edycja akcji „7 Wspaniałych” rozpocznie się jutro około godziny 12 na oficjalnym fanpage’u Ford Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/Ford.Polska
    Prośba o przekazanie informacji pozostałym członkom Państwa fanklubów.
    W razie jakichkolwiek pytań czy ewentualnych problemów z aplikacją konkursową proszę o kontakt.

    W imieniu Ford Polska jeszcze raz dziękuję za chęć udziału w drugiej edycji naszej akcji oraz życzę powodzenia!

    Pozdrawiam serdecznie,
    Iga Parkitna

Freeman - 27 Lut 2014, 19:07

Trzeba by wysłać szpiegów na inne fora co planują.
van - 27 Lut 2014, 20:17

Jeśli mogę coś skromnie zaproponować to na razie skupmy się by znaleźć się w siódemce finalistów. W tym roku nie będziemy walczyć w setkach a w tysiącach głosów.
Dlatego niech każdy zgłasza swoją Fiestę bo wiadomo, że znajomi bardziej zagłosują na to auto niż na jakieś przez was polecane. Głosów musimy zdobyć sporo i to na razie priorytet.

Parzych - 27 Lut 2014, 20:21

van napisał/a:
Głosów musimy zdobyć sporo i to na razie priorytet.
Święta prawda <oki>
trzeci - 27 Lut 2014, 20:44

Tak, duża liczba głosów na Fiesty w pierwszym etapie to priorytet.
Zatem szykować fotki Fiest do konkursowej galerii.

I równolegle trzeba zebrać a potem wyłonić reprezentanta na drugi etap.
Bo mam nadzieję, że się do niego załapiemy.

Zatem zapraszamy i do pierwszego i drugiego ;)
Pozdro ...

van - 27 Lut 2014, 21:52

trzeci, podobno zdjęcia wysyła osoba kontaktująca się z fordem z klubu.
Czy zdjęcia z opisem mamy wysyłać tobie czy można je umieszczać samemu ?

trzeci - 27 Lut 2014, 21:58

Oficjalnych informacji jeszcze nie ma.
Pewnie będą jutro gdy wystartuje konkurs.
Ale wysyłać do mnie już można jakby co :)

MisiekT - 28 Lut 2014, 01:11

najpierw trzeba zapoznać się z regulaminem - jeżeli będzie jak w zeszłym roku, to powinnismy od razu skupic glosy na Fiescie, która ma pojawić się na targach
trzeci - 28 Lut 2014, 12:37

Konkurs ruszył :)

https://www.facebook.com/...276507702483092

Regulamin - zobacz


W skrócie:
- do 16.03.2014 , do godź 23:59 - zgłaszamy i głosujemy na Fiesty
- jeśli suma naszych głosów będzie w pierwszej siódemce to przechodzimy do etapu II
- etap II to wystawienie klubowego auta na Targach Motor Show w Poznaniu, w dnaich 27-30.03.2014
- Ford Polska pokrywa nocleg (w conajmniej 3-gwiazdkowym hotelu) wraz z wyżywieniem dla dwóch osób z klubu.

Nagrody za pudło są takie, że zlot w Kielcach byłby za darmo albo półdarmo ;)
Więc warto się postarać.

Wysyłając zdjęcia pamiętajcie, że mogą być one wykorzystywane póżniej przez Ford Polska.
Zdjęcia które będą przynosiły klubowi więcej ujmy niż pożytku mogą być usunięte z tablicy, więc prosimy o zadbanie o przyzwoity poziom zdjęć :)

Teraz zostało tylko zachęcić i zaprosić Was do umieszczenia zdjęć swoich Fiest w konkursie.

Jeśli ktoś jeszcze miałby możliwość wystąpić ze swoim autem na Targach w Poznaniu to prosimy o zgłoszenie się.
Na razie zgłoszone mamy dwa auta:
MK1 , Smerfetkę by van
MK6, F16 by Parzych

Informacja o konkursie zostanie wysłana w ramach korespondencji masowej do wszystkich użytkowników Forum.
A z tym poczekamy gdy pojawią się pierwsze Fiesty :)
Zwłaszcza Krzyśka i Jacka :)
Pozdro ...

Parzych - 28 Lut 2014, 19:33

Yyyy, właśnie zgłosiłem F1.6 do konkursa... :devil:
Zdjęcie podrasowane przez Pufcia:

+ opis:
Cytat:
Fiesta szóstej generacji po liftingu, z 2006r. Autko fabrycznie nie powalało wizualnie na kolana, pomimo pięknego zieloniutkiego koloru Apple, dlatego wymienione zostały: sprężyny na obniżające Eibach, silnik na 1,6 100KM, zderzaki oraz progi z fabrycznego pakietu ST. Zimą Fiesta kula się na fabrycznych kołach Forda w rozmiarze 15”, a na lato posiada kółka OZ Racing Tribe Evo w rozmiarze 17".

modell1 - 28 Lut 2014, 21:54

Ni ma jeszcze
:hihihi:

Peedro - 28 Lut 2014, 23:03

Dalej ni ma ;) ja wrzuciłem swoją, spróbuje rodzinne "gimby" namówić do pomocy w zbieraniu głosów ;)
van - 28 Lut 2014, 23:14

Peedro napisał/a:
spróbuje rodzinne "gimby" namówić do pomocy w zbieraniu głosów ;)
to główna broń w zbieraniu głosów ! Zaciągać swoje dzieciaki, braci, siosty, kuzynów do głosowania :hammer: w tamtym roku właśnie te głosy przeważyły o wejściu do finału 7 klubów.

Pamiętajcie, że pierwsze trzy miejsca stoją z przodu co też ma pewne znaczenie.

moje foto się jeszcze poprawia

Parzych - 28 Lut 2014, 23:37

modell1 napisał/a:
Ni ma jeszcze
Peedro napisał/a:
Dalej ni ma
Bo se dają do 24h na zatwierdzenie zdjęcia przez moderację... :sad:
Peedro - 28 Lut 2014, 23:47

To ciekawe kiedy Sierry i Pumy swoje zdjęcia wrzuciły ;-|
Parzych - 28 Lut 2014, 23:52

Peedro, no właśnie, skoro konkurs ruszył 11h temu... Ja na fejsie Forda już zapytałem o skrócenie czasu oczekiwania...
trzeci - 1 Mar 2014, 08:05

Peedro napisał/a:
To ciekawe kiedy Sierry i Pumy swoje zdjęcia wrzuciły ;-|

Pewnie tuż po 12-ej :)

Parzych - 1 Mar 2014, 12:54

trzeci napisał/a:
Peedro napisał/a:
To ciekawe kiedy Sierry i Pumy swoje zdjęcia wrzuciły ;-|

Pewnie tuż po 12-ej :)
I w ciągu sześciu godzin były na stronie konkursu, nasza czeka już 18 godzin na pojawienie się tam... :9: Peedra zresztą podobnie...
Parzych - 1 Mar 2014, 13:14

PS.
Peedro, pojawiły się w końcu nasze Fiesty :V:

Peedro - 1 Mar 2014, 13:21

Wiem właśnie sprawdzałem ;)

I cza się wziąć do promowania, bo zobacz jak mocno już odskoczyły Sierry i Pumy w rankingu ;-|

Wg. mnie powinno to być inaczej - żeby mieli zgłoszenia przynajmniej po jednym samochodzie i wrzucamy wszystkie od razu, żeby każdy miał szansę, a tak jedni mają przewagę 24 godzin!

trzeci - 1 Mar 2014, 13:38

No to pierwsze Fiestki są i można głosować :)
Jeszcze dzisiaj wyslę korespondencję masową do użytkowników forum.
Pozdro ...

Freeman - 1 Mar 2014, 15:01

Póki co miejsce 3.
van - 1 Mar 2014, 16:52

A ja jak czekam na zdjęcie od marudy tak czekam dalej ...... nie no chyba puszczę co mam :rotfl:
Freeman - 1 Mar 2014, 22:08

Jeszcze takie przemyślenie mnie naszło. Wrzucajmy jak najwięcej zdjęć różnych fiest. Każdy głos na Fiestę zasila konto klubu. A nigdy nie wiadomo jaka fura się spodoba głosującym.
van - 1 Mar 2014, 22:23

Freeman napisał/a:
Jeszcze takie przemyślenie mnie naszło. Wrzucajmy jak najwięcej zdjęć różnych fiest. Każdy głos na Fiestę zasila konto klubu. A nigdy nie wiadomo jaka fura się spodoba głosującym.
:ok: już to mówiłem i jestem jak najbardziej ZA, wrzucać !
FiFa - 2 Mar 2014, 06:38

to ja wrzuce tez swoja, ale ja na pewno do Poznania nie pojade! :-P Mam wielu znajomych w tamtym roku pomogli to moze i teraz pomoga! :-)
Peedro - 2 Mar 2014, 08:58

FiFa, wrzucaj, wrzucaj. Jak też nie mam możliwości jechać, ale wrzuciłem swoją, bo większe prawdopodobieństwo że znajomi zagłosują na moje auto, a punkty lecą na konto FKP.
Parzych - 2 Mar 2014, 18:44

Na moje kaprawe oko Mondziaki oszukują, 2 zdjęcia tego samego Mundka wrzucili:

MK3 ST z czerwonym logo, ciekawe czy to legalne... :9:

Peedro - 2 Mar 2014, 18:50

Parzych, tak czy siak 1 głos można oddać przecież?
DemptD - 2 Mar 2014, 18:53

Jacuś, w zeszłym roku też było dwa razy to samo mdo, wtedy było czerwone mk2
Freeman - 2 Mar 2014, 18:55

Ja już kilku znajomych zaspamowałem. Ze 4 osoby zagłosowały.
Parzych - 2 Mar 2014, 18:59

Peedro, DemptD, niby można 1 głos oddać ale niesmak pozostaje, w dodatku zdjęcia tego Mondeo są chyba z katalogu... :9:
Parzych - 2 Mar 2014, 19:01

PS.
Może dorzucimy im zdjęcie MK6 RS Concept :?: ;-))

Freeman - 2 Mar 2014, 19:02

Z katalogu chyba nie. Po prostu dobrze zrobione profi foto. My też powinniśmy wstawiać jak najwięcej fot bo nie wiadomo co komu się spodoba.
trzeci - 2 Mar 2014, 19:10

Parzych napisał/a:
Na moje kaprawe oko Mondziaki oszukują, 2 zdjęcia tego samego Mundka wrzucili:

Jacek, jak nie jesteś na 100% pewien to nie rzucaj takich tesktów bo to robi bardzo nieprzyjemne wrażenie i może się odbić czkawką.
Zdjęcie zostało dodane przez admina konkursu i nam nic do tego.

Lepiej zachęcać znajomych do głosowania, wrzucać fajne fotki swoich Fiest i walczyć o punkty dla FKP :)

Parzych - 2 Mar 2014, 19:27

trzeci napisał/a:
Jacek, jak nie jesteś na 100% pewien to nie rzucaj takich tesktów bo to robi bardzo nieprzyjemne wrażenie i może się odbić czkawką.
No niestety nic nie znalazłem w regulaminie, o różnych osobach zgłaszających ten sam samochód, jest tylko paragraf o prawach autorskich i że każdy może wrzucić dowolną ilość zdjęć... :9:
szynszyl - 2 Mar 2014, 19:37

ja i facebook... :twisted: dobrze że córka ma to mam gdzie głosować :ok:
van - 2 Mar 2014, 20:29

szynszyl, to niech córka udostępnia. Dzieciaki tłuką najwięcej głosów ! Cukierki im obiecaj czy coś :-P
Pablosss - 2 Mar 2014, 20:47

van, --- Czyste zło przekupstwa :twisted: :rotfl:
Sprzedałem całej rodzinie i obiecali ze pogłosują

van - 2 Mar 2014, 20:50

Pablosss, dawanie dzieciakom słodyczy to nie przekupstwo :hahaha:
Parzych - 2 Mar 2014, 21:20

van, bywasz na Youngtimer Warsaw, może podrzuć im na fejsie link do Smerfety, może pomogą :ok:
van - 2 Mar 2014, 21:25

Parzych napisał/a:
van, bywasz na Youngtimer Warsaw, może podrzuć im na fejsie link do Smerfety, może pomogą :ok:
już wrzucone :-) chociaż Dzidzia jakby wrzucił to by było bardziej ich ruszające bo ja tam za wiele się z nimi tam nie znam
van - 2 Mar 2014, 23:04

Stówa Pęka ! Nie obijać się gonić gimbusy do komputerów :cojest:
Freeman - 2 Mar 2014, 23:05

Ja co prawda gimbusów nie nakłaniam, ale każdy znajomy dostał linka do zagłosowania. Dodatkowo dałem info na swoim forum.
Qzyn - 3 Mar 2014, 07:55

A ja mam inne pytanko - da sie poprawic opis? Bo Vanowi wkradl sie maly blad.
van - 3 Mar 2014, 09:38

Qzyn, weź mnie nie stresuj ;-| wer ?
Qzyn - 3 Mar 2014, 10:34

Van w sumie drobnostka ale jest niepoprawnie. Napisales w drugim zdaniu "W polsce jedyna znana wersja". Powinno byc: " W polsce jedyny znany EGZEMPLARZ tej wersji". Bo w polsce wersji fiest MK1 znamy duzo ale z etj konkretnej tylko jeden egzemplarz ;)
Moze sie troszke czepiam ale w robocie nauczyli mnie zwracac uwage na takie rzeczy i wesz ze to dla naszego dobra ;)

van - 3 Mar 2014, 12:45

Qzyn, rozumiem ale to drobnostka i tak więszkość ludzi żyje w świadomości że z tego okresu to są może jakieś stare golfy albo bemeki a nie fordy i to fiesta :P Poza tym ludzie łapią słowa: Jedyny , Zobacz, Teraz, Okazja, Youngtimer, Klasyk od dziadka rocznik 1910 :cojest:
Coś tam się dzieje. Ciągle jesteśmy na 5 miejscu ale idziemy łeb w łeb z mondziakami

Mafios - 3 Mar 2014, 13:40

;) mogę wam http://apps.facebook.com/...06bf43fb701a3c3
trzeci - 3 Mar 2014, 13:46

Twoją Patryk sobie udostępnie, bo XR-ki muszą trzymać się razem hehehe
A poza tym mój Spadek Evo 2 tyle Tobie zawdzięcza , że ... :)

Fajne te nasze Fiestki, qrde.
Mam nadzieję, że obecny stan się utrzyma i spokojnie będziemy w pierwszej siódemce.
No ale to jeszcze nie koniec walki ;)

Mariox003 - 3 Mar 2014, 14:30

Nie wiem czy głosy można zmieniać, czy co 24h można głos oddawać, ale oddałem w sumie 2 głosy :9:
van - 3 Mar 2014, 15:12

mój brat wstał ......widzę po głosach :-P Jesteśmy na trzecim miejscu :-)
Puma za to jak wyrawałaaaaaaaaaaaaa do przodu
Dodawać więcej Fiest ! Misiek wrzuć swoją powinno się spodobać miłośnikom Mk7.

MisiekT - 3 Mar 2014, 15:42

postaram sie wrzucic na dniach - chociaz 99% glosow to i tak znajomi...
Freeman - 3 Mar 2014, 17:34

Ale jak Pumiaki się zerwały i sierre przegoniły. Ładnie dzisiaj poszliśmy w górę.
van - 3 Mar 2014, 19:21

MisiekT napisał/a:
postaram sie wrzucic na dniach - chociaz 99% glosow to i tak znajomi...

chodzi właśnie o znajomych którzy szybciej zagłosują na znane im auto i znanego im człowieka niż jakieś auto które ich znajomy poleca.

Dodawać Fiesty i linkować do znajomych, jest szansa na finał w siódemce i nie skromnie powiem, że jeśli się zepniemy to na pierwszą linię przy przejściu czyli miejsce w pierwszej trójce.

Freeman - 3 Mar 2014, 19:23

Jeśli urządzenia z aplikacją do głosowania będą na końcu to lepiej być właśnie tam.
van - 3 Mar 2014, 19:28

Freeman napisał/a:
Jeśli urządzenia z aplikacją do głosowania będą na końcu to lepiej być właśnie tam.
a z tym to można sobie wróżbity Macieja zapytać. Ogólnie jak auto stoi przy przejściu a nie spodziewam się że w tym roku całe stanowisko też stanie na głównej hali tylko gdzieś w przejściu to auta z przodu są bardziej widoczne i wtedy tylko trzeba danemu zainteresowanemu powiedzieć że do wygrania jest nagroda i jeśli się auto podoba to do tego punktu się należy udać .............ale powtarzam na razie to takie głośne myślenie i wróżenie z fusów :hahaha:
trzeci - 3 Mar 2014, 20:22

A gdzie pozostałe Fiesty z FKP ?
Jak taka skromna reprezentacja nabiła tyle punktów to co dopiero liczniejsza grupa :)

Zapraszam do udziału w konkursie , wrzucania fotek i zachęcania znajomych do głosowania :ok:

yoyo72 - 3 Mar 2014, 21:39

Hmmm może mojego futrzaka bym wrzucił? no przecież ładny jest :devil:
Freeman - 3 Mar 2014, 21:46

Wrzucaj Każda Fiesta nile widziana
modell1 - 3 Mar 2014, 21:53

No to maja poszła czekam za akceptacją
:-P

Peedro - 3 Mar 2014, 22:25

ja troche zawalczyłem, mam nadzieję że będą efekty ;) jeden rodzinny gimb namówiony do pomocy i znajomy na forum toledo.pl ma zarzucić tematem, o zaspamowanej rodzinie i znajomych nie ma co wspominać :-P
trzeci - 4 Mar 2014, 09:42

No widać te efekty :)
I to raptem przy 5 wrzuconych zdjęciach.

Czekamy na kolejne zgłoszenia.
Każdy użytkownik forum dostał informację w korespondencji masowej z forum.
Więc sprawdzajcie folder SPAM w programie pocztowym ;)
POzdro ...

Parzych - 4 Mar 2014, 12:00

trzeci napisał/a:
I to raptem przy 5 wrzuconych zdjęciach.
Na chwilę obecną jest już 8, jeszcze dziś powinna pojawić się czerwona MK6 S groobego :D
Freeman - 4 Mar 2014, 12:16

2 miejsce na równi z Pumami :)
MisiekT - 4 Mar 2014, 12:17

jakie sa wymagania dot. zdjecia i limit znaków?
Parzych - 4 Mar 2014, 12:21

MisiekT, zdjęcie max 1024KB a opis dałem z zeszłego roku (nie podali limitu) ozor
van - 4 Mar 2014, 13:29

znaków tyle co ci się zmieści(mało jakoś) a ja im zdjęcie dałem większe i poszło tylko potem je się trochę jeszcze podcina

Jesteśmy na 2 miejscu

Raport od Sierrafanu:

Ostatnie 24h:

1. SierraFan - 106
2. Fiesta - 137
3. Puma - 65
4. Mustang - 91
5. Mondeo - 86
6. Escort - 42
7. Cougar - 52
8. Explorer - 33
9. Probe - 51
10. Focus - 20

hanysek - 4 Mar 2014, 14:54

jo sie tys wciepnol :ok: sie moze z pora glosow jakichs znojdzie :P :ok:
grooby - 4 Mar 2014, 20:04

Dodałem swoją fiestę koło 18, jutro powinna być, już powoli mobilizuje znajomych :-)

Limit znaków w opisie to 413

LefQ - 5 Mar 2014, 11:05

Bobry.
Trochę wolnego miałem, a tu takie tematy. Mogę dorzucić do zdjęć konkursowych moją Fiestę (klik, zdjęcie od przodu), ale wolę najpierw zapytać o Wasze zdanie. Nie jest umyta, ale w lesie i się zdjęcie podobno podoba. Nawet mogę jeszcze raz wywołać i przyciąć RAWa ;-)

Parzych - 5 Mar 2014, 13:58

LefQ, oczywiście że wrzucaj zdjęcie i namawiaj znajomych do głosowania i udostępniania, im więcej Fiest tym lepiej :ok:
Freeman - 5 Mar 2014, 15:41

LefQ, moim zdaniem lepiej wygląda bokiem/tyłem.
LefQ - 5 Mar 2014, 15:47

Zdjęcie obrobiłem i przyciąłem (fotka). Niestety nie mogę go wrzucić. Na dwie próby, za każdym razem wyświetlał mi się komunikat o błędzie.
grooby - 5 Mar 2014, 16:00

Moje zdjęcie już wisi i zbieram głosy ;-) Jeszcze trochę i bierzemy SierraFan xD Chociaż widzę że Mustang nieźle podskoczył
Parzych - 5 Mar 2014, 16:16

LefQ, wielkość max 1024kb... Ehhh grooby, a mówiłem że to pierwsze jest fajniejsze... gy

Ale najważniejsze że już czerwona się pojawiła... Czyja MK5 Sport doszła :?:

LefQ - 5 Mar 2014, 17:26

ParzychZdjęcie ma 623KB. Błąd pojawia się po wgraniu zdjęcia, gdy klikam Wyślij.
MisiekT - 5 Mar 2014, 17:30

a jaki format? jak .jpg to na pewno .jpg masz z malej litery - czasami wywala bledy jak probujesz dodac plik, gdzie rozszerzenie ma duze litery
Freeman - 5 Mar 2014, 18:12

U mnie wisi kalendarz z 2013 roku. I moje pytanie kto jest właścicielem Fiesty zielonej z grudnia? Może niech też wstawi foto.
Peedro - 5 Mar 2014, 18:18

Freeman, Marcin_Gw chyba czy jakoś tak miał nick.
DemptD - 5 Mar 2014, 20:11

Parzych napisał/a:
Czyja MK5 Sport doszła


ex zwardka

grooby - 5 Mar 2014, 20:42

50 głosów nakulanych :ok: i będę próbował działać dalej
trzeci - 5 Mar 2014, 21:23

Dzięki bo jesteście niesamowici ... pięknie się trzymamy na tym drugim miejscu :)
Oby tak było do samego końca ..... w Poznaniu też :ok:

Parzych - 5 Mar 2014, 21:28

trzeci napisał/a:
pięknie się trzymamy na tym drugim miejscu :)
Oby tak było do samego końca ..... w Poznaniu też :ok:
Nie krakaj Arturro, w Poznaniu ma być PIERWSZE :!:
van - 5 Mar 2014, 21:34

raport z popołudnia z 24h:

1. SierraFan - 94
2. Fiesta - 53
3. Puma - 41
4. Mustang - 51
5. Mondeo - 22
6. Escort - 12
7. Cougar - 13
8. Explorer - 33
9. Focus - 88
10. Probe - 29

Kam1l - 5 Mar 2014, 23:51

Jak coś to mam takie fotki, ale tylko na zimówkach ;-( Oczywiście jeśli się nadadzą na coś, to na kompie mam lepszą rozdzielczość




Parzych - 6 Mar 2014, 00:27

Rozdzielczość rozdzielczością, tu nie tło startuje w konkursie, wykadruj tak żeby Fiesta była na prawie całe zdjęcie i żeby zdjęcie miało max 1024kb... :ok:
Peedro - 6 Mar 2014, 06:17

mi tam 2 sie podoba
Kam1l - 6 Mar 2014, 08:58

Ale to dopiero w sobotę bo będę miał aparat jakiś sensowny wtedy :)
van - 6 Mar 2014, 09:36

Kam1l, Wrzucaj zdjęcie nr.2
gdzie Fiesta Miśką ?
dawać dawać te Fiesty bo to robi robotę i działa.
Aha żadne udostępnienie na tablicy nie zbiera zbyt dużej ilości głosów, należy wejść w znajomych i do każdego z osobna puścić link do głosowania, wtedy głosy jakoś idą.
Ciągle depcze nam po piętach Mustang, trzeba go trochę odstawić.

Kam1l - 6 Mar 2014, 17:34

van napisał/a:
Kam1l,
Aha żadne udostępnienie na tablicy nie zbiera zbyt dużej ilości głosów, należy wejść w znajomych i do każdego z osobna puścić link do głosowania, wtedy głosy jakoś idą.
.


Takie coś też nie zawsze skutkuje. Po dniu lub dwóch należy spytać czy delikwent zagłosował i jak nie to ponowić prośbę.


1 osoba może zagłosować tylko na 1 zdjęcie w trakcie całego konkursu??

Freeman - 6 Mar 2014, 17:44

Kam1l napisał/a:
1 osoba może zagłosować tylko na 1 zdjęcie w trakcie całego konkursu??
Tak.

Natomiast ilość zaspamowanych znajomych przekłada się na ilość głosów. Podobnie zresztą jak ilość zdjęć wrzuconych.

van - 6 Mar 2014, 18:00

Freeman napisał/a:
Kam1l napisał/a:
1 osoba może zagłosować tylko na 1 zdjęcie w trakcie całego konkursu??
Tak.

Natomiast ilość zaspamowanych znajomych przekłada się na ilość głosów. Podobnie zresztą jak ilość zdjęć wrzuconych.
dokładnie tak... jak nie spamuje znajomych głosy nie idą jak spamuje coś tam się rusza ale musicie pamiętać każda fiesta i nawet najgrosze zdjęcie ALE WASZE daje kilka do kilkunastu głosów od WASZYCH znajomych a ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka
LefQ - 6 Mar 2014, 18:30

Ok. Dzisiaj zgłoszenie przeszło i czeka na akceptację. Jak się jutro pojawi, to roześlę po znajomych.
yoyo72 - 6 Mar 2014, 18:50

Ja juz poinformowalem znajomkow wyslalem im linki i maja glosowac. Zawsze to pare glosow Ja moja moze wrzuce dzisiaj to bedzie jedna wiecej ;)
Kam1l - 6 Mar 2014, 18:57

Wysłane. Długo trzeba czekać na akceptacje zdjęcia...
trzeci - 6 Mar 2014, 18:58

Bodajże 24 h ma admin konkursu na dodanie zdjęcia.
Peedro - 6 Mar 2014, 20:42

Kurde w tym tempie to jutro Mustangi nas wyprzedzą, bo klepią głosy ostatnio niemiłosiernie.
trzeci - 6 Mar 2014, 21:00

Ich klub to mocna ekipa, więc nie ma się co dziwić :)
Ale z nas też jestem dumny :yes:
Świetnie to wygląda.
W wekend ruszymy chyba z dyskusją na temat tego co i jak na targach.
Z ankietą nad wyborem naszego reprezentanta ( jeszcze czekamy na zgłoszenia )
Bo wygląda na to, że załapiemy się chyba do finałowej siódemki.
<odpukacwniemalowanedrewno> ;)
Pozdro ...

MisiekT - 6 Mar 2014, 21:05

trzeci napisał/a:
Z ankietą nad wyborem naszego reprezentanta

a zapis w regulaminie o wystawieniu auta z największą liczba glosow nie ma zastosowania?

Parzych - 6 Mar 2014, 21:14

MisiekT napisał/a:
trzeci napisał/a:
Z ankietą nad wyborem naszego reprezentanta

a zapis w regulaminie o wystawieniu auta z największą liczba glosow nie ma zastosowania?
Jest też zapis, że jeśli autko z największą ilością głosów z jakiegoś powodu nie będzie mogło pojechać, jedzie następne w kolejności... :ok:
trzeci - 6 Mar 2014, 21:17

Regulamin paragraf 7 punkt 2.
W zeszłym roku też się nim podparliśmy.
Niestety u nas realia są takie a nie inne i trzeba je jakoś pogodzić z regulaminem.

MisiekT - 6 Mar 2014, 21:48

jest zapis o wyjątkowej sytuacji - wiec co innego wybrać drugie auto w kolejce, co innego wybrać jakiekolwiek... była ta dyskusja już w zeszłym roku - jak dla mnie olewanie tych zapisów regulaminu jest bardzo nie ok :ups:
van - 6 Mar 2014, 21:50

Mustangi nas wyprzedziły i właśnie przeganiają SierraFan. A taktyka jest prosta, wrzucać jak najwięcej aut i każdy właściciel wrzuca swoim znajomym wiadomości o głosowaniu.
Peedro - 6 Mar 2014, 22:08

No i wrzucili mk7 :) teraz panowie inicjatywa należy do was - spamujcie ile się da ;)
Parzych - 6 Mar 2014, 22:10

Mustangi już pierwsze, my na trzecim (miejscu - bez skojarzeń), doszły 4 Fiesty - AGITOWAĆ ZNAJOMYCH :!:
grooby - 7 Mar 2014, 16:54

Na tą chwile wygląda to całkiem przyjemnie. Mocno odskoczyliśmy Pumie, a do Sierry i Mustanga brakuje niewiele punktów. Oby tak dalej!!



No i więcej aut!! Wrzucać zdjęcia!! Wystarczy wrzucić i wysłać linka kilku znajomym. wiadomo, że klikną, a my będziemy zawsze kilka głosów do przodu! Nie ważne że auto seria, nie ważne że nie macie fajnego zdjęcia! wiadomo, że kumpel kliknie. każdy może w tym przypadku pomóc i dużo roboty z tym nie ma.

Freeman - 7 Mar 2014, 17:42

W czołowej trójce niewielkie różnice.
Peedro - 7 Mar 2014, 19:05

grooby, :ok: ładnie punktów ugrałeś :) żeby wszyscy się tak postarali :)
Mariox003 - 7 Mar 2014, 19:47

A można zdjęcia swojej byłej fiesty wrzucać? :-P
van - 7 Mar 2014, 19:59

a już do Sierry był jeden głos :-)
pamiętajcie konkurs się jeszcze nie skończył wczoraj Mustang w godzinę zdobył ponad 100punktów więc jeszcze nic nie jest przesądzone

Peedro - 7 Mar 2014, 20:59

Właśnie doszliśmy sierry :ok:
LefQ - 7 Mar 2014, 21:12

I jesteśmy na 1 miejscu ;-)
trzeci - 7 Mar 2014, 21:14

A to chyba trzeba będzie trzymać dla potomności ;)
Fiesta Klub Polska na pierwszym miejscu spośród innych klubów Forda.



A to wszystko Wasza zasługa :)
Jesteście the best !

van - 7 Mar 2014, 21:54

no od kilku godzin byliśmy już o włos i się udało ......pewnie nie na długo ale zawsze :jupi:
Peedro - 7 Mar 2014, 21:58

No jeszcze kilka głosów wleci ;) nie wszyscy są na fejsie ;)
van - 7 Mar 2014, 22:00

Peedro, zanim odkryłem czyja to sprawna akurat napisałeś ......dobrze idziesz ;/
bigel - 7 Mar 2014, 23:16

Powołałem do działania firmę w której pracuje,a paru ludzi tam pracuje :) Lecimy :)
Freeman - 8 Mar 2014, 00:14

He he I miejsce z przewagą 20 głosów nad Sierrami
Parzych - 8 Mar 2014, 03:44

Niestety, ale wielu moich "znajomych" zlewa pw i nawet nie odpowiadają, chyba trza będzie przetrzebić ich szeregi... :9:
trzeci - 8 Mar 2014, 08:00

Przecieram oczy i nie wierzę ;)
Dzięki wszystkim !

A swoją drogą zaskakuje fakt że Ford Club Polska w tym roku w ogóle nie walczy.
W zeszłym poszło im przecież świetnie.
No i brakuje na tej liście klubów chociażby capri.pl
Klub ze sporym kawałkiem historii, wyjątkowego modelu a nie ma go w konkursie.

Freeman - 8 Mar 2014, 12:53

Bo z Ci co w zeszłym roku startowali z ramienia Ford Klub Polska teraz startują z macierzystych klubów
Parzych - 8 Mar 2014, 13:21

Zrzut sprzed chwili:


:devil:

Freeman - 8 Mar 2014, 14:08

Jeden z Sierrafanów nas nie lubi. Ciężko mu z faktem że przegrywają z "Pedalską" fiestą. Ha ha
yoyo72 - 8 Mar 2014, 14:48

YES ,YES ,YES!!!!! Wysyłanie znajomym i znajomym znajomym linku PODZIAŁAŁO!!! oby tak dalej. Hurra!!!Jedziemy z tym koksem dalej ;)

[ Dodano: Sob Mar 08, 2014 14:51 ]
Parzych napisał/a:
Niestety, ale wielu moich "znajomych" zlewa pw i nawet nie odpowiadają, chyba trza będzie przetrzebić ich szeregi... :9:


Ja zdobywam numery telefonów i dzwonię jak ktoś nie odbiera poczty ;) Pisze gdzie się da i mówię żeby jeden drugiego informował. i.t.d. i.t.d. :megafon:

DemptD - 8 Mar 2014, 15:14

Freeman, jak masz konto to wstaw mu :D

Freeman - 8 Mar 2014, 15:21

DemptD, to jeszcze nic. Mondziaki dopiero mają ból dupy. Wręcz jawnie piszą, że prawdopodobnie któryś klub kupuje głosy, a do tego regulamin ich krzywdzi.
Parzych - 8 Mar 2014, 15:35

Freeman, a gdzie to piszą :?: Jak trzeba się logować to byś zrzuty zapodał... ;-))
Freeman - 8 Mar 2014, 16:01



Ale już piszą, że dziwił ich fakt że niektóre kluby tak szybko zdobywają głosy ale przekonali się że to możliwe.

trzeci - 8 Mar 2014, 16:02

A dajcie sobie spokój :)
Robić swoje i tyle, bez reakcji na takie teksty.

Freeman - 8 Mar 2014, 17:15

Idziemy jak źli. Znajomi mi się pokończyli do których mogę wysłać spam.
Peedro - 8 Mar 2014, 17:25

no mi w ciągu niecałych 24h udało się z nawiązką podwoić liczbę głosów na moje padło, więc tylko kwestia chęci i nękania znajomych :)
Freeman - 8 Mar 2014, 17:53

A może ktoś ze znajomością angielskiego pospamowałby na tym profilu: facebook.com/fordfiesta?fref=ts

I inne profile związane z fiestami

TSRules - 8 Mar 2014, 17:59

ja tez pomęczyłem ludzi to pogłosowali troche, osobiście zagłosowałem na Parzycha mam nadzieje że sie nie obrazi :-P
van - 8 Mar 2014, 18:22

Ostatnie podliczenie z iluś tam godzin

1. Fiesta 117
2. Sierra 67
3. Mustang 31
4. Mondeo 145
5. Focus 133
6. Puma 14
7. Explorer 24
8 Escort 29
9. Cougar 13
10. Probe 5

Doszły trzy Fiesty. Właścicieli prosi się o rozesłanie informacji do swoich znajomych o głosowanie.

Freeman - 8 Mar 2014, 20:09

Głosików też przybywa.

EDIT:
I windstary się dołączyły. Tylko oni chyba nawet aktywnego forum nie mają

pazurek13 - 9 Mar 2014, 01:06

tak czytam i patrzę co się dzieje w sprawie konkursu i wpadłam na pomysł... :) (nie wiem, czy tak mogę o takich rzeczach pisać, ewentualnie proszę o usunięcie posta :P )

jeśli coś by to dało, jestem z kumplem w stanie ogarnąć zebranie podczas targów w Poznaniu już około 80 głosów na miejscu :P

po prostu z Politechniki Rzeszowskiej jedzie wycieczka na targi :D około 85 osób xD kwestia dobrej reklamy i trochę siły perswazji i a nuż by się udało, jeśli ludzie poszli by na rękę (nie każdy zapewne przepada za fordem :D ) nie wiem, czy to trochę sprawiedliwe, no ale cóż... :V:

co Wy na to? :) taka moja mała propozycja... :) w zależności też jaki byłby odzew (pozytywny/negatywny) od strony wycieczkowiczów... :)

P.S. Ewentualnie jeszcze jako "dziecko fejsa" do poniedziałku wrzucę do konkursu swoją fiestę i zaspamuję około 600 moich znajomych ;) może ktoś się skusi na zagłosowanie :D

Parzych - 9 Mar 2014, 01:12

pazurek13 napisał/a:
jeśli coś by to dało, jestem z kumplem w stanie ogarnąć zebranie podczas targów w Poznaniu już około 80 głosów na miejscu :P

po prostu z Politechniki Rzeszowskiej jedzie wycieczka na targi :D około 85 osób xD kwestia dobrej reklamy i trochę siły perswazji i a nuż by się udało, jeśli ludzie poszli by na rękę (nie każdy zapewne przepada za fordem :D ) nie wiem, czy to trochę sprawiedliwe, no ale cóż... :V:
Jak może nie być sprawiedliwe :?: Każdy ma prawo głosu, również Twoi znajomi z uczelni... :ok:
pazurek13 napisał/a:
Ewentualnie jeszcze jako "dziecko fejsa" do poniedziałku wrzucę do konkursu swoją fiestę i zaspamuję około 600 moich znajomych ;) może ktoś się skusi na zagłosowanie :D
Wrzucaj choćby i teraz o tej porze, może już po południu zdjęcie się pojawi, a znajomi są dźwignią tego (i nie tylko) konkursu... :yes:
pazurek13 - 9 Mar 2014, 01:33

fota poszła do zaakceptowania przez moderatora :) więc jutro robię akcję wśród znajomych dla podbicia wyniku na FB i na czasie jeszcze w sprawie targów ;) mam nadzieję, że się uda i pomogę :D tyle piniędzy drogą nie chodzi :V:
DziDzia - 9 Mar 2014, 10:33

Tak jakby przewaga troszkę rosła :?:




pozdro :!:

van - 9 Mar 2014, 10:34

pazurek13, :ok:
van - 9 Mar 2014, 20:26

Podliczenie ostatniech 48h:

1. Fiesta - 148
2. SierraFan - 94
3. Mustang - 38
4. Mondeo - 195
5. Focus - 181
6. Puma - 30
7. Explorer - 32
8. Escort - 34
9. Cougar - 31
10. Probe - 6

Jak widać mondeo i Focus w tym tempie nas dogonią i przegonią

trzeci - 9 Mar 2014, 20:42

To nawet nie byłoby nic dziwnego, w końcu to liczniejsze od nas fora :)
A ja i tak jestem z Was i z tego co robicie bardzo dumny.
I cieszę się, że takie zaangażowanie się obudziło w klubie :)
Oby tak zostało dalej.
Pozdro ...

DemptD - 9 Mar 2014, 21:06

Arturro, a może spam do wszystkich, żeby głosowali na klub?
Parzych - 9 Mar 2014, 21:13

DemptD napisał/a:
Arturro, a może spam do wszystkich, żeby głosowali na klub?
Jacuś, to już było... :bezradny:
DemptD - 9 Mar 2014, 21:14

wiem, ale nie zaszkodzi przypomnieć ;)
trzeci - 9 Mar 2014, 21:36

Może w środku tygodnia bo nas userzy znienawidzą za ponowny spam ;)
Peedro - 9 Mar 2014, 22:01

DemptD napisał/a:
wiem, ale nie zaszkodzi przypomnieć ;)


Dokładnie, Mondeo i Focus już mi przypominali :-P

trzeci - 9 Mar 2014, 22:05

Od nas już jeden mailing poszedł przecież, tak samo jak od Mondeo i Focusów :)
W środę machnę drugi.

Peedro - 10 Mar 2014, 13:44

No i Sierrafan nas doszedł :| pasuje żeby wszyscy co wrzucili swoje fiesty zajęli się namawianiem znajomych do głosowania.
Freeman - 10 Mar 2014, 16:21

Jak oni to kurde zrobili? A już focusy jak tak awansowali to nie wiem.
grooby - 10 Mar 2014, 16:56

Nie wiem jak rozsyłaliście ten spam, ja nic nie dostałem

Jak sprawdzałem koło południa mieliśmy przewagę 40 głosów :9:

Freeman - 10 Mar 2014, 17:08

grooby, sprawdzałeś w spam? Czasami tam lądują maile.
grooby - 10 Mar 2014, 17:13

sprawdzałem i nie ma
yoyo72 - 10 Mar 2014, 17:14

750 - Sierra, 694- Fiesta.... ( na tą chwile) Ciekawe jak oni to zrobili....100 głosów im przybyło. .... To dopiero przekręt. :2xf:
Freeman - 10 Mar 2014, 17:17

od 11:27 przybyło im 138 pkt.

PS. Przypominam się z tym:

Freeman napisał/a:
A może ktoś ze znajomością angielskiego pospamowałby na tym profilu: facebook.com/fordfiesta?fref=ts

I inne profile związane z fiestami

van - 10 Mar 2014, 17:35

jak jak ......zdziwieni tacy
toż się mówi jak krowie na pastwisku, WRZUCA SIĘ SWOJE AUTO I SPAMUJE ZNAJOMYCH.
SF uruchomił tajną broń.........jest nią młode dziewcze z gronem przyjaciół z facebooczka. Tak to się właśnie robi :-) Ale Focus też poszedł jak przecinak.
Zostało 6 dni i jeszcze jak widać nic się nie rozstrzygnęło.


Cougar awansował ......fajnie by było znów zobaczyć wyluzowaną ekipę !

edit. przepraszam wszystkich za spam na skrzynkach ale ruszyli byście paluszki na klawiatury i pododawali te swoje bolidy do głosowania i ruszyli znajomych.

yoyo72 - 10 Mar 2014, 18:26

Freeman napisał/a:
od 11:27 przybyło im 138 pkt.

PS. Przypominam się z tym:

Freeman napisał/a:
A może ktoś ze znajomością angielskiego pospamowałby na tym profilu: facebook.com/fordfiesta?fref=ts

I inne profile związane z fiestami



Tak zapytam bo stary jestem i nie kumam O co kaman z tym angielskim bo mam przyjaciolke ktora moze cos poangielszczyc. ;)


Van ja namawiam znajomkow na glosowanie na twoja "smerfetke" bo mojej zdjecia nie daje bo nie moge zrobic ladnego. ;)

Freeman - 10 Mar 2014, 18:28

Są fankluby fiesty np z UK. Jakby do nich napisać prośbę z=o wsparcie nas w konkursie.
van - 10 Mar 2014, 18:33

yoyo72, zdjęcie jak widać ma tu bardzo małe znaczenie. Najważniejsi są znajomi chcący zagłosować :ok:

Do klubu mk1 w UK już napisałem .......na innych nie przesiaduję

pazurek13 - 10 Mar 2014, 18:48

moją fiestę widzę w końcu dodali, więc wieczorem bawię się w spamiarza na fejsiku xD
yoyo72 - 10 Mar 2014, 19:08

Freeman napisał/a:
Są fankluby fiesty np z UK. Jakby do nich napisać prośbę z=o wsparcie nas w konkursie.


Poszło i coś będziemy ruszać. ;)

inno - 10 Mar 2014, 19:15

ja też dodałem i jakieś +-300 osób dostało wiadomości o głosowaniu
DziDzia - 10 Mar 2014, 20:15

van napisał/a:
Do klubu mk1 w UK już napisałem .......na innych nie przesiaduję

Uruchamiam Francję ;) Na razie napisałem do znajomego :)



pozdro :!:

trzeci - 10 Mar 2014, 20:20

Jakie Wy macie qrde znajomości ... ;)
Normalnie międzynarodowe wsparcie będzie.
Tylko ONZ już nie angażujcie ;)

Dzięki :przytul:

MarcinGw - 10 Mar 2014, 21:17

HEj ")
wrzuciłbym Lalunie ale nie mam fejsa ;p
Pozdrawiam Marcin

Peedro - 10 Mar 2014, 21:17

MarcinGw, załóż sobie konto :P
DziDzia - 10 Mar 2014, 21:19

trzeci napisał/a:
Tylko ONZ już nie angażujcie ;)

Za późno...
Cytat:
wrzuciłbym Lalunie ale nie mam fejsa ;p

Dawaj zdjęcie, to się wrzuci :)



pozdro :!:

MarcinGw - 10 Mar 2014, 21:20

Tyyyle rooboty :p jak ktoś ma ochotę to niech doda jakąs fote z galerii i poda link to prześle spam

[ Dodano: Pon Mar 10, 2014 21:22 ]
https://picasaweb.google.com/113947629058881249446/FordFiesta79?authkey=Gv1sRgCMjf8s61qrKCBA#

van - 10 Mar 2014, 21:56

MarcinGw, spamować musisz na facebooku a jak konta nie masz to będzie Ci ciężko ;/ ale możesz założyć i w ciągu 6 dni na pewno dużo znajomych dodasz i roześlesz im wiadomości :ok:
MarcinGw - 10 Mar 2014, 21:59

Mam konto do podgladania :P z niego też polubiłem Twoje autko VAN.. Rozesle linki do znajomych (którzy mają fejsa) do konkursu tylko wrzućcie tam lalunie :P
Parzych - 10 Mar 2014, 22:00

van napisał/a:
MarcinGw, spamować musisz na facebooku a jak konta nie masz to będzie Ci ciężko ;/
Można mailem, GG i innymi komunikatorami spamować... gy
Kam1l - 10 Mar 2014, 22:12

Wszystkie Sierry u blacharza to klubowicze siedzą i spamują na fejsbuku :D
hanysek - 10 Mar 2014, 23:03

jo teraz w 2 h zrobil ponad 60 glosow :-) ale to z pomoca mojej Kasi zeby nie bylo ale i tak scierek my nie dogonili... ;-(
Parzych - 10 Mar 2014, 23:09

Piknie żeś hanysku podgonił, niestety mamy dwóch uczestników, którzy zgłosili Fiesty i agitację mają gdzieś... Nie będę wytykał palcami, ale jedna ma zero głosów a druga aż jeden... Przykre... :sad:
hanysek - 10 Mar 2014, 23:16

do klubu zrobia duzo bo ci ludzie to rodzina... :-) areszta se niech mysli co sce :P ....
DemptD - 11 Mar 2014, 07:41

jest i czerwono-czarna :ok:
vegetagt - 11 Mar 2014, 07:48

czerwono-brzydkie też jest i nawet 5 osób udało się namówić :jupi:
van - 11 Mar 2014, 11:40

DemptD, i kilka oczek jest
vegetagt, i dla Pana też kilka oczek
gdyby tych fiest było 10 to każdy po kilka oczek dało by wynik 120 i już doganialibyśmy SF :-)
hanysek, dobra robota !

Parzych - 11 Mar 2014, 13:05

Dwie czerwone ostatnio dodane już ok 30 głosów złapały, a Ścierki "trochę" nam odskoczyły - 1008 do naszych 872...
Dual - 11 Mar 2014, 13:54

Parzych napisał/a:
Piknie żeś hanysku podgonił, niestety mamy dwóch uczestników, którzy zgłosili Fiesty i agitację mają gdzieś... Nie będę wytykał palcami, ale jedna ma zero głosów a druga aż jeden... Przykre... :sad:

Przykre że wypowiadają się Ci którzy nie mają pojęcia na dany temat.
Wszystkie głosy które zebrałem i zebrać mogłem poszły na fieste Vana ~30,
ja sam oddałem głos na Mafiosa
Wcześniej nie wiedziałem że mogę dodać fieste...

Parzych - 11 Mar 2014, 16:34

Dual napisał/a:
Parzych napisał/a:
Piknie żeś hanysku podgonił, niestety mamy dwóch uczestników, którzy zgłosili Fiesty i agitację mają gdzieś... Nie będę wytykał palcami, ale jedna ma zero głosów a druga aż jeden... Przykre... :sad:

Przykre że wypowiadają się Ci którzy nie mają pojęcia na dany temat.
Wszystkie głosy które zebrałem i zebrać mogłem poszły na fieste Vana ~30,
ja sam oddałem głos na Mafiosa
Wcześniej nie wiedziałem że mogę dodać fieste...
Dual, nie miałem zamiaru nikogo urazić, może jeszcze nie wszyscy Twoi znajomi głosowali, z ze znajomymi jest tak, że czasami wolą zagłosować na kumpla niż na obcego... Agitować i tyle, udostępniać i na PW męczyć... ;-)) [/b]
DemptD - 11 Mar 2014, 18:05

pospamowałem i wysupłałem 25 głosów ;-(
hanysek - 11 Mar 2014, 21:04

van jeszcze nie wszyscy oddali :rotfl: jeszcze sie trocha zrobi :ok: :ok: tys wos kochom :rotfl: :ok:
Parzych - 13 Mar 2014, 15:23

SierraFan wyrwali ostro do przodu...


Freeman - 13 Mar 2014, 15:30

A Windstary to mają w ogóle jakąś stronę aktualną?
inno - 13 Mar 2014, 20:07

Freeman napisał/a:
A Windstary to mają w ogóle jakąś stronę aktualną?


mają http://windstarmania.com.pl/

trzeci - 14 Mar 2014, 19:12

No to trzymamy się na tym drugim miejscu ... super :)

Dzisiaj wyślę jeszcze ostatnią masówkę w tej sprawie do wszystkich użytkowników forum.

Peedro - 14 Mar 2014, 19:18

No mi się wydaje że warto się jeszcze spiąć na te ostatnie 2 dni, bo mogą kluby pod nami przypuścić atak, a przewagę łatwo roztrwonić, tak jak nas sierrafan wyprzedziło i odstawiło...
pazurek13 - 15 Mar 2014, 13:07

pospamowałam trochę swoich znajomych, ale to jeszcze nie koniec mam nadzieję :D cdn dzisiaj :P


Parzych - 15 Mar 2014, 13:30

Ładnie, w końcu pękł tysiak <oki>
trzeci - 15 Mar 2014, 14:12

Tak, ładniusio to wygląda :)
van - 15 Mar 2014, 18:29

cisza przed burzą jakaś taka
trzeci - 15 Mar 2014, 19:46

Poszła dzisiaj wieczorem ostatnia masówka o końcówce pierwszego etapu.

Właśnie Sławek mi uświadomił, że w masówce błędnie podałem datę zakończenia konkursu.
Nie w poniedziałek a jutro , w niedzielę.
Sorry :)
Pozdro ...

Freeman - 15 Mar 2014, 21:19

Jeśli nic się nie wydarzy to będę w Poznaniu 28 (piątek?) wieczorem. Zostanę na całą sobotę i wspomogę Naszego reprezentanta. Mam tylko pytanie o jakiś hotel blisko targów.
trzeci - 15 Mar 2014, 21:35

Freeman napisał/a:
Mam tylko pytanie o jakiś hotel blisko targów.

Teraz już będzie cieżko, większość pewnie pozajmowana.
Blisko masz ten: http://www.hotel-topaz.pl
Praktycznie na piechotę dojdziesz :)
Dzwoń i pytaj szybko, może jakąś jedynkę będą mieli.
Jak nie to google i szukanie.
Jak weżmiesz FV na stowarzyszenie to dostaniesz zwrot :)
Pozdro ...

Freeman - 15 Mar 2014, 21:46

trzeci napisał/a:
Jak weżmiesz FV na stowarzyszenie to dostaniesz zwrot
Wezmę na siebie to sobie odliczę.
Kam1l - 16 Mar 2014, 00:37

Polecam też Hotel Vivaldi. Koło 8 minut tramwajem na targi.
Freeman - 16 Mar 2014, 00:49

Żadnych tramwaji. Z buta dotrę.
trzeci - 16 Mar 2014, 22:04

Niecałe 2 h do końca głosowania i chyba będzie to 2 miejsce :)
A już na pewno będziemy po raz drugi w finale.

Dziękuję wszystkim którzy się do tego przyczynili :)

van - 16 Mar 2014, 22:46

:brawo: :brawo: :brawo: <tancer> <pstryk>

w co ja się znów pakuje :edi:

hanysek - 17 Mar 2014, 00:18

zawsze cos tam pomoglech :-P a cego sie nie robi do familii :ok:
pazurek13 - 17 Mar 2014, 00:43

umęczyłam lekko ponad setkę... :P reszta znajomych stawiała opór xD

powodzenia na targach :-)

PS. Spróbuję jeszcze za pośrednictwem kumpla przekabacić wycieczkę z PRz, żeby zajrzała na stoisko klubu podczas targów :hihihi:

gacznik - 17 Mar 2014, 17:15

Na MKP piszą, że głosów wciąż przybywa. Zapomnieli wyłączyć, amatorzy.
trzeci - 17 Mar 2014, 20:38

Ech ... jak się czyta inne fora fordowskie to aż przykro bo tyle wzajemnych zarzutów.
Organizator musi zmienić formułę konkursu bo ta obecna, zwłaszcza w pierwszym etapie, zawsze będzie budzić kontrowersje.

Ile klubów jest na liście konkursowej ?
Myślę, że skoro Ford Polska jest w stanie ugościć 7 z nich to i da radę ugościć wszystkie ;)
I wtedy tylko zostaje rywalizacja na targach.
Też nie obarczona ryzykiem błędu ale przynajmniej bez "bagażu" etapu pierwszego.

I byłbym bardzo wdzięczny, żeby żadna osoba od nas nie brała udziału w tychprzepychankach na innych forach.
Jako Prezes Stowarzyszenia chciałbym bardzo aby nasz klub nie był z tym kojarzony.

Ale przede wszystkim wielkie podziękowania dla wszystkich dzięki którym jesteśmy w finałowej siódemce - raz jeszcze :brawo:
Do zobaczenia na Targach w dniach 27-30.03.2014 :)


Kto mógłby podjechać w którychś z tych dni i swoją osobą wspomóc ekipę konkursową proszony jest o kontakt na PW w celu ustalenia szczegółów.
Pozdro ...

Parzych - 17 Mar 2014, 21:15

gacznik napisał/a:
Na MKP piszą, że głosów wciąż przybywa. Zapomnieli wyłączyć, amatorzy.
Ciekawostką jest, że po Twoim poście sprawdziłem - SF mieli 1277 (teraz 1278), a my mieliśmy 1070 (obecnie 1071)... :9:
trzeci - 17 Mar 2014, 21:20

Problem będzie wtedy jeśli te "ponadczasowe" głosy coś zmienią.
Teraz to tylko przykład na niedoskonałość procedury lub obsługi ;)

van - 17 Mar 2014, 22:39

firma obsługująca aplikację FB już w tamtym roku miała różne wpadki, teraz chyba jest ta sama
trzeci - 20 Mar 2014, 19:30

Oficjalne potwierdzenie :)

    Szanowny Panie Arturze,

    Z przyjemnością informuję, że Fiesta Klub Polska zakwalifikował się do drugiego etapu akcji „7 Wspaniałych”! Niniejszym zapraszam reprezentantów fanklubu do finałowego etapu konkursu na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show w dniach 27-30 marca 2014.

    Zgodnie z regulaminem fankluby, które przeszły do finału, będą reprezentowane przez samochody, na których zdjęcia oddana została największa liczba głosów w aplikacji konkursowej na fanpage Ford Polska w pierwszym etapie. W przypadku Fiesta Klub Polska jest to Fiesta MK1 1300S (zdjęcie w załączeniu).

    W związku z tym prosimy o poinformowanie właściciela samochodu oraz potwierdzenie, że wskazany samochód pojawi się na targach. Jednocześnie prosimy o uzupełnienie załączonego formularza oraz przesłanie zdjęcia auta i logotypu fanklubu, z których przygotujemy specjalną kartę pojazdu na targi.

    Przekazuję także pierwszą garść ważnych informacji:
    1. Reprezentanci fanklubu razem z samochodem muszą się zjawić w na terenie targów w Poznaniu w dniu 26.03.2014. O dokładnych godzinach będę jeszcze informować.
    2. Organizator zapewnia zakwaterowanie (w tym: śniadania i obiadokolacje) w hotelu Mercure w Poznaniu dla dwóch osób (bez osób towarzyszących, 1 dwuosobowy pokój). Prosimy o podanie imion i nazwisk osób, na które mamy dokonać rezerwacji.
    3. Samochody wystawiane na targach powinny być objęte ubezpieczeniem AC.

    Z kolejnymi informacjami organizacyjnymi będę się starała wracać do Państwa tak szybko, jak to możliwe. W razie pytań jestem do dyspozycji.

    Pozdrawiam serdecznie,

    Iga Parkitna


Formularz wyślę Ci Krzychu zaraz na maila.
[/list]

Freeman - 20 Mar 2014, 19:37

Ubezpieczenie AC?
trzeci - 20 Mar 2014, 19:39

Powinno a nie musi :)
Więc na spokojnie, poza tym wiadomo jak ubezpieczyciele podchodzą do takich auta jak nasza Smerfetka ;)

Freeman - 20 Mar 2014, 19:49

To mnie właśnie zdziwiło, bo przecież takiego auta raczej nikt nie ubezpieczy na AC.

Nie uznali reklamacji Pum co do głosów od explorera.

hubi_2006 - 20 Mar 2014, 20:10

A ubezpieczenie krótko czasowe, takie jak na tor?
hanysek - 20 Mar 2014, 21:54

No i dupa ;-( szefowo mi oznajmiła że w sobota z całą rodziną wyjezdzo na tydzień i nie bydzie jej do przyszłyj niedzieli ;-( wiec nie bydzie ani hanyska ani arbuza ;-( a tak bardzo wos chciołech wspomóc :ups: :ups: :ups:
van - 20 Mar 2014, 21:56

Z tym AC to trochę polecieli .........ale to z uwagi na incydent rok temu bo jedno auto dostało cios na lakierze.

Formularz zaraz ogarnę.
Znów będę niedożywiony bo obiady w Mercu są tragiczne :rotfl:

Parzych - 20 Mar 2014, 22:16

Krzychu, zdradziłbyś ciut więcej szczegółów... :fox:
van - 20 Mar 2014, 22:22

Parzych napisał/a:
Krzychu, zdradziłbyś ciut więcej szczegółów... :fox:

ale że co ? z tym niedożywieniem ?

Tym razem będę tym obiadom robić zdjęcia i specjalnie wam załączać. Mój kot wie więcej niż obiado-kolacje tam podawane :cojest: W zeszłym roku codziennie mieliśmy mega polewkę w jakiej to jeszcze formie może być podany 1(słownie jeden) ziemniak z dodatkami :cojest:

Parzych - 20 Mar 2014, 22:32

van napisał/a:
to z uwagi na incydent rok temu bo jedno auto dostało cios na lakierze.
Bardziej o to mi chodziło, ale z tym wyżywieniem to też ciekawie mieliście... :9:
van - 20 Mar 2014, 22:49

Na cougara nie wiadomo kiedy przewrócił się słupek i zadrapał lakier na zderzaku. Zgłaszali do organizatora stąd pewnie w tym roku taki zapis.
trzeci - 21 Mar 2014, 18:52

hanysek napisał/a:
... wiec nie bydzie ani hanyska ani arbuza ;-(

No szkoda, bo Twój zapał by się przydał :|

trzeci - 21 Mar 2014, 19:18

    Szanowni Państwo,

    Poniżej znajdziecie Państwo pakiet informacji organizacyjnych, związanych z ekspozycją fanklubów na targach Motor Show w Poznaniu. Starałam się zebrać tu odpowiedzi na wszystkie podsyłane dotychczas przez Państwa pytania.

    Zakwaterowanie:
    Organizator konkursu zapewnia zakwaterowanie w hotelu Mercure w Poznaniu dla 2 przedstawicieli z każdego fanklubu – bez osób towarzyszących, będzie to 1 dwuosobowy pokój. Zapewniamy 4 noclegi w dniach 26-30.03 (26/27, 27/28, 28/29, 29/30). W cenie noclegu przewidziane jest śniadanie oraz kolacja.

    Wprowadzenie samochodów:
    Wprowadzenie samochodów musi nastąpić 26 marca (środa) w godzinach 12.00 – 16.00 (hala 5G). Po godzinie 16 wprowadzenie samochodu na stoisko może nie być możliwe. Nie jest możliwe wprowadzenie samochodu w dniu targowym, 27 marca.
    W czasie montażu 26 marca jest możliwość wjazdu innym samochodem technicznym. Samochody techniczne mogą być na terenie targów jedynie w dniu 26.03
    Na miejscu będą osoby kontaktowe, które będą nadzorowały proces wprowadzania samochodów na stoisko – kontakt do nich zostanie przekazany we wtorek.
    26 marca będzie można także odebrać wejściówki – każdy Fanklub otrzyma:
    - 2 wejściówki na cały czas trwania targów (4 dni, 27-30.03) dla reprezentantów fanklubu
    - 2 zaproszenia na VIP Day (dzień prasowy) 27 marca

    Przygotowanie samochodów:
    Wszystkie samochody muszą być z minimalną ilością paliwa (na rezerwie), muszą być doczyszczone i umyte (to leży po stronie właścicieli).
    Posiadanie AC nie jest warunkiem obligatoryjnym, jednak samochód wprowadzany jest wtedy na ryzyko właściciela. Stoisko oraz teren targów są objęte ubezpieczeniem.

    Stoisko:
    Na stoisku będzie podłączenie prądowe - 1 miejsce na środku stoiska.
    Na stoisku znajdować się będą także: krzesełka, stoliki, kanapy oraz zaplecze (szafa).
    Samochody będą odgrodzone pachołkami prezydenckimi. Przy każdym samochodzie będzie stand informacyjny wielkości A4 (karta pojazdu – przygotowana przez Organizatora)

    Materiały promocyjne:
    Niedozwolone są:
    - wszelkie materiały promocyjne, zakłócające integralność stoiska targowego (bannery, roll-upy, dodatkowe wystawki, monitory…)
    - własne nagłośnienie, także w postaci megafonów
    Dozwolone materiały:
    - drobne gadżety do rozdawania (ulotki, smycze, breloki, długopisy) UWAGA! Dozwolone jest umieszczanie logotypów partnerów/sponsorów na tych materiałach, jednakże nie mogą one przytłaczać brandingu właściciela stoiska – Ford Polska. Prosimy także o informację, jakich firm będą to logotypy.
    - brandowane elementy garderoby (koszulki, czapki)
    - naklejki na samochody
    - gadżety z logo 7 Wspaniałych (logo w załącznikach)
    - hostessy – UWAGA! W przypadku hostess bardzo prosimy o umiar (maksymalnie 2 hostessy na fanklub) oraz o zachowanie dobrego smaku

    Głosowanie:
    Uczestnicy targów będą mogli oddawać głosy na samochody w dniach 27-29 marca. W dniu 30 marca nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników i przyznanie nagród.
    Głosowanie odbywać się będzie za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej, dostępnej jedynie na tabletach przy stoisku Ford.
    W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające obywatelstwo polskie oraz pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
    Zgodnie z regulaminem, w głosowaniu nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz najbliżsi członkowie ich rodzin.



    Materiały potrzebne od fanklubów:
    1. Potwierdzenie, że fanklub i samochód wskazany w oficjalnym mailu o zakwalifikowaniu się do finału (wysłany w dniu 20.03) biorą udział w 2 etapie konkursu – jak najszybciej
    2. Uzupełniona karta pojazdu, zdjęcie pojazdu, logo klubu – najpóźniej w poniedziałek 24.03 do godziny 12:00
    3. Dane osób, na które ma być dokonana rezerwacja hotelowa – najpóźniej w poniedziałek 24.03 do godziny 17
    4. Krótka informacja o fanklubie, dla osoby prowadzącej drugi etap konkursu (data założenia, liczba członków, ciekawe fakty, itp.) – najpóźniej we wtorek do godziny 12:00


    Mam nadzieję, że powyższy pakiet informacji odpowiada na Państwa pytania. Gdyby wciąż jakaś kwestia pozostawała niejasna, proszę o informację – postaram się udzielić odpowiedzi jak najszybciej.


    Pozdrawiam,

    Iga Parkitna

trzeci - 21 Mar 2014, 19:20

Powyżej informacje techniczne odnośnie 2 etapu.
Punkty 1-4 będą załatwione na czas.

Freeman - 21 Mar 2014, 19:49

Czyli monitor, a tym samym wyświetlanie filmu odpada.
hanysek - 22 Mar 2014, 15:05

no jo bych tam wszyskich pogonil :) nawet nie wiesz jak bardzo jestech z tego powodu wk...y :fox: :twisted: dopiero tydzien temu przyjechala z 2 miesiecznego urlopu to teraz zas musiala wyjechac... :fox:
van - 22 Mar 2014, 18:19

Zastanawia mnie coraz bardziej podróż. W tamtym roku auto pojechało na lawecie, jednak wypożyczenie lawety na tyle dni + dodatkowe opłaty na A2 jak za tira + wykupienie na kilka dni parkingu płatnego dla auta i lawety kosztowało.
Chce jechać na kołach ale wydaje się to trochę yyyy nienormalne bo trasa liczy 330km a tyle to ma auto przejechane od złożenia i przez ten czas kilka awarii miało.
Czy są jakieś ogólnopolskie wypożyczalnie lawet do 1390kg DMC tak żeby w Wawie taką wypożyczyć a w Poznaniu oddać ?

Qzyn - 23 Mar 2014, 10:04

Van, poszukaj przyczepy towarowej,. U nas w Rybniku 2 razy udalo mi sie znalezc cos odpowiendieog. Raz byla to towarowka bez plandeki, szeroka na 180, dluga bodajze na 330 ktora miala ladownosc ok 900kg i dmc 1300 a kiedy indziej wzielismy przyczepe na dluzyce i tak zawiezlismy lotusa do Kielc :D :D
Wtedy po prostu zamiast najazdow odpinasz przyczepe, przechylasz do tylu i tak wjezdzasz :)

trzeci - 25 Mar 2014, 21:35

    Szanowni Państwo,

    Zgodnie z przesyłanymi informacjami organizator stoiska Ford Polska będzie oczekiwał na Państwa jutro (26.03) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
    Poniżej podaję telefony kontaktowe do osób, odpowiedzialnych za stoisko:
    • Michał Zieliński, tel.: 601 242 144
    • Paweł Czarkowski, tel.: 506 139 427

    Samochody zostaną rozmieszczone na stoisku na podstawie punktów uzyskanych w pierwszym etapie konkursu. Wizualizacja w załączeniu. W związku z tym prosilibyśmy, aby w miarę możliwości przedstawiciele poszczególnych fanklubów zjawili się na terenie targów w następujących godzinach:
    1. SierraFan, Fiesta Klub Polska, Focus Klub Polska – między 12:00 a 13:00
    2. Mustang Klub Polska i Mondeo Klub Polska – między 13:00 a 14:00
    3. Cougar Klub Polska i Ford Explorer Fan Klub – między 14:00 a 15:00
    Będziemy wdzięczni za wyrozumiałość i współpracę. W przypadku jakichkolwiek problemów z dotarciem prosimy o kontakt z organizatorami stoiska.

    W odpowiedzi na tego maila proszę o podanie numerów kontaktowych do osób, które jutro przyjadą samochodami klubowymi na targi.

    Pozdrawiam serdecznie,

    Iga Parkitna



Peedro - 25 Mar 2014, 22:04

No i warto było walczyć o dobre miejsce w głosowaniu :)
hanysek - 25 Mar 2014, 22:30

mimo ze mie nie bydzie i nie byda mog wiecej pomoc to i tak trocha sie pomoglo :-P :rotfl:
van - 25 Mar 2014, 22:41

Mustang stoi za nami, oby nie odwracał zbytnio wzroku. Niech to będzie ten czarny na chyba drugim miejscu :-P

Z tą godziną stawienia się to śmieszni są informować tuż przed wyjazdem ja będę dopiero w okolicach 15-tej może troszkę wcześniej ale na pewno nie na 12-tą :rotfl:

van - 26 Mar 2014, 18:42

Auto ustawione. My już zakwaterowani w hotelu. Ogranizacja, hala itp bez zmian.
Przewiduję kolejną wtopę konkursu pod względem głosowania a dokładniej chodzi o stanowiska do głosowania, są tylko dwa i podejrzewam że będzie do nich długa kolejka głosujących i niektórym się nie będzie nawet chciało stać, ale to będzie dotyczyć głosów na wszystkie kluby.

Na wystawę przyjechały do 17.30:
Złota sierra na morretach
My
Focus czerwony 3d na czarnej feldze
mondeo czarne
Explorer terenowy z karnistrami na dachu, liną i cały oklejony
Cougar granatowy w serii

Jak zauważyliście nie ma jeszcze Mustanga

trzeci - 26 Mar 2014, 19:04

Powodzenia Krzychu :ok:
Trzymamy za Was i za Smerfetkę kciuki :)

grooby - 26 Mar 2014, 20:08

Ja chyba jutro po południu wpadnę w odwiedziny ;-)
trzeci - 26 Mar 2014, 21:42

grooby napisał/a:
Ja chyba jutro po południu wpadnę w odwiedziny ;-)

Zapraszamy i Ciebie i wszystkich chętnych do odwiedzin i głosowania na naszą Fiestę :)

I jeszcze jedno: ...
Qrde, z tego zamieszania zapomnieliśmy, że Krzychu ma dwie wejściówki na VIP Day , czyli na czwartek

    - 2 zaproszenia na VIP Day (dzień prasowy) 27 marca


Kto chętny ??
Proszę kontaktować się z Krzychem / vanem
Sorry, że tak na ostatnią chwilę :|

W miarę klubowych możliwości nasi reprezentanci zostali wyposażeni lepiej marketingowo niż w 2013, więc trzymajcie kciuki za naszych bo może w tym roku się uda być na pudle <oki>

pazurek13 - 27 Mar 2014, 15:11

tak jak obiecałam: poszło info do wycieczki z PRz ;) mam nadzieję, że nie zbagatelizują mojego ogłoszenia i zjawią się przy stoisku, żeby zagłosować :-)

powodzenia :hihihi:

Parzych - 27 Mar 2014, 15:14

Ewa, tylko żeby na Fiestę zagłosowali :ok:
pazurek13 - 27 Mar 2014, 15:38

bez obaw :D do ogłoszenia wrzuciłam link z funpage FKP z fejsa ze zdjęciami fiesty Van'a :-P zresztą kumpel jedzie, więc myślę, że odpowiednio nakieruje na kogo głosować :hihihi:

sama bym się chętnie zabrała na targi, ale niestety jestem z innego wydziału i odpowiednio wcześnie nie dali mi znać i brakło miejsc xD więc jedyna nadzieja w tym, że wezmą ludzie sobie do serca treść ogłoszenia i kumpel coś nagada xD

życzę powodzenia i chętnie zdjęcia pooglądam ^^ z podium oczywiście xD

Freeman - 27 Mar 2014, 16:12

W sobotę jeśli będzie wolna chwila to pewnie jakiś foty prześlę na FB
FiFa - 27 Mar 2014, 17:19

ja z ekipa 16 osob tez sie pojawie w sobote na targach, to moze cos zdziałamy! :) ;D
Freeman - 27 Mar 2014, 18:35

No i super. Dobrze, że będzie wieksza ekipa.
maciek127 - 27 Mar 2014, 18:49

Fiesta na Top Gear
http://www.topgear.com.pl...zdjecia,3762/20 ;)

Lublin też będzie :hihihi:

Parzych - 27 Mar 2014, 19:56

Fajnie się prezentuje Smerfeta <oki> Co ciekawe, po kliknięciu w zdjęcie pojawia się podpis "Ford Fiesta XR2" :9:


grooby - 27 Mar 2014, 20:13

Kilka fotek z telefonu. Dobrze, że stoimy z przodu bo samochody skierowane są w ścianę i tych co stoją z tyłu można podziwiać tylko boki i tyły. Ściera mocno się rzuca w oczy.





2 tablety do głosowania to jakaś masakra. Wolno się wypełnia te formularze. Wątpię, że ludziom będzie się chciało stać w kolejkach do głosowania.

van - 27 Mar 2014, 22:32

tak jak pisze grooby, głownym problemem będą wolne tablety i długie wypełnianie. Imię nazwisko, mail, telefon i jeszcze przynajmniej trzy słowa dlaczego właśnie to auto oraz zaznaczenie dwóch pozycji jako obowiązkowych do przetwarzania danych..........masakra

Dzisiejszy dzień był na lajcie poza Mustangiem nikt się nie spinał. Mustang miał już od samego rana dwie hude hosstesy przebrane za policjantki, tekst prosty: "prosimy o pomoc w głosowaniu na naszego Mustanga" Ale nakosili dziś głosów sporo, zresztą sam mustang przyciąga mocno uwagę mimo że stoi za nami. Inne klubu dziś ospale ale na następne dni wiem że kombinują wiele rzeczy po kilkanaście osób, konkursy z nagrodami, balony, ulotki, gadżety.
Dziś też pojawiły się informacje o jakimś nielegalnym podrabianiu głosów przez jeden z klubów.
Nieprzyjemną wiadomość dostał też klub explorera bo jednemu z klubów nie spodobał się silnik na stojaku który przywieźli. Nie wiem w czym im przeszkadzał ale to tylko pokazuje jak są zawzięci i jak zaciekle będą próbowali wygrać.

van - 27 Mar 2014, 22:51

Ceny biletów 13zł(od 3 osób) 17zł po rejestracji, bez rejestracji 30zł

godziny otwarcia od 10-18 dla zwiedzających

Kam1l - 28 Mar 2014, 00:48

Wszelkie próby "niszczenia" konkurencji powinny być nagłaśniane i źle odbierane.

Niestety tak to już bywa, że gdy ludzie słyszą "Mustang" to sikają w majty, obojętnie czy to najmniejsza wersja silnikowa z wyciętym katalizatorem czy rozbitek składany z 3... taki mamy kraj

Parzych - 28 Mar 2014, 01:03

Kam1l napisał/a:
Wszelkie próby "niszczenia" konkurencji powinny być nagłaśniane i źle odbierane.
I piętnowane, na przykład wykluczeniem z konkursu... :devil:
Kam1l - 28 Mar 2014, 01:36

Albo odjęcie jakichś minusowych pkt... Aż dziw że nikt nie doczepił się do naszych stojaków :D

Czy te kody do zczytywania przez telefony są w wersji naklejek też tzw wlepek?

van - 28 Mar 2014, 08:49

Kody nie są naklejką
rad-t - 28 Mar 2014, 12:27

van napisał/a:
Dziś też pojawiły się informacje o jakimś nielegalnym podrabianiu głosów przez jeden z klubów.
Nieprzyjemną wiadomość dostał też klub explorera bo jednemu z klubów nie spodobał się silnik na stojaku który przywieźli. Nie wiem w czym im przeszkadzał ale to tylko pokazuje jak są zawzięci i jak zaciekle będą próbowali wygrać.


Dzień dobry,
jestem z klubu explorera, problem silnikiem jest dla nas kompletnie niezrozumiały, najpierw brałem pod uwagę, że chodzi o głosy, ale zaproponowaliśmy postawienie silnika w cześci ogólnej stoiska, tak aby go nie wiązać z nami.
Chcieliśmy żeby ludzie przychodzący mogli się nim pobawić, gdyż jest to blok demo - zrobiony specjalnie na takie imprezy - można pokręcić sobie wałem i popatrzeć jak pracują tłoki, wał, korbowody w V6. Zresztą ogólnie nasz klub jest pomijamy we wszystkim. Jako jedyni nie dostaliśmy maila organizacyjnego z planem rozstawienia aut i telefonami do osób na miejscu. Zamieniono nam również stanowisko na prośbę innego klubu, nie uzgadniając tego z nami (i w ten sposób wylądowaliśmy za mustangiem), takich akcji mamy więcej.

Daras84 - 28 Mar 2014, 12:55

no to musicie zwęszyć klub który tak "syfi" i stosownie go ukarac... kij ma zawsze dwa końce
FiFa - 28 Mar 2014, 16:29

van, o co chodzi z cenami biletow, na stronie pisze 17 zł, nie ma nic na temat rejestracji...
trzeci - 29 Mar 2014, 09:22

To dzisiaj główny targowy dzień ?
Zatem powodzenia dla naszej ekipy i czekamy na fotki oraz relację :)

Szkoda, że nawet na targach jakieś dziwne zagrania.
Ale tam gdzie kasa wchodzi w grę to niestety ... :|

Freeman - 29 Mar 2014, 18:32

Ja wróciłem do hotelu. Fiesta Vana robiła wrażenie na zwiedzających. Szczególnie podwozie pokazane przy użyciu luster. Hostessa tym razem była aktywna i rozdawała ulotki prosząc o głosowanie. Niestety organizatorzy dali ciała i wielu chcących zagłosować rezygnowało gdy musieli czekać w kolejce do 2 tabletów. Za jakiś czas wstawię kilka fotek.

PS. Wszyscy aktywnie rozdawali ulotki i auto Vana było obstawione z każdej strony. Wielkie podziękowania dla kolegi Usul, który z tego co wiem sam sobie zrobił koszulkę i agitował dla Klubu.

trzeci - 29 Mar 2014, 19:20

Fotorelację na FB już oglądałem.
Dzięki wielkie dla Was wszystkich :przytul:
I tak jak mówiłeś, teraz dobrze widać ile Krzysiek i Sylwia zrobili w zeszłym roku gdy nie mieli takiego wsparcia.

Jeszcze raz podziękowania i szacunek.
I czekam z niecierpliwością na wyniki.
Dobrze, że zostajesz do jutra :)
Pozdro ...

drjanusz - 29 Mar 2014, 20:43

No sposób głosowania to tragedia choć hostessy pomagały. ;-(
Kam1l - 29 Mar 2014, 20:51

No czekanie w kolejce to masakra... Dużo ludzi odchodziło.

Ale te miejsca wystawowe tyłu to jakaś tragedia...

I tak jak mówiłem, młodzi obywatele w rurkach napalali się na słowo "Mustang" :)

van - 29 Mar 2014, 21:32

no i kolejny najwążniejszy dzień za nami
Wielkie podziękowania dla ekipy pomagającej z Wawy, Jacka, Kuby, Kasi. Wielkie uznanie dla Sławka i Ursula bo mają gadane chłopaki. Podziękowania też dla Fify i ekipy, drjanusza i innych wspierających głosami.
W tym roku hostessa żwawa i pracaj jej też się przydała.

Teraz tylko trzymać kciuki żeby ta praca została nagrodzona.

Dual - 29 Mar 2014, 21:49

Fiesta Vana robi robotę :ok:


A te Audi coś pięknego :gitarzysta:

Freeman - 29 Mar 2014, 21:49

No i również znajomi Qzyna nas odwiedzili i zagłosowali. Za co również dziękujemy. Szkoda, że frakcja wlkp tak nie dopisała.
modell1 - 29 Mar 2014, 22:03

Ja niestety jak rok temu mogę jechać tylko w niedziele. Wiec nie mogę już glosować. Na moje to coś nie tak :fox:
trzeci - 29 Mar 2014, 22:07

No niestety głosowanie tylko do dzisiaj do 19:00
Ale dzięki za chęci :)
Pozdro ...

Freeman - 29 Mar 2014, 22:24

Na koniec jeszcze dodam, że teraz nabrałem dodatkowego szacunku dla Krzyśka i Sylwii za wynik jaki zrobili dla nas rok temu. Po kilku godzinach czułem w nogach zmęczenie, a mogliśmy iść na fajkę i nie było z tego powodu straty dla klubu ze względu na ilość osób nas wspomagających. A oni rok temu praktycznie sami zrobili 4 miejsce.

PS. Krzysiek i Sylwia mają dzisiaj rocznicę ślubu więc: gorzko; gorzko! <winko>

trzeci - 29 Mar 2014, 22:28

Freeman napisał/a:
PS. Krzysiek i Sylwia mają dzisiaj rocznicę ślubu więc: gorzko; gorzko! <winko>

Tak ... niech im się wiedzie przez następne 100 lat ;)

Parzych - 29 Mar 2014, 22:39

trzeci napisał/a:
niestety głosowanie tylko do dzisiaj do 19:00
Do 18 było Arturro... ;-)) Bardzo nie spodobała mi się postawa jednej osoby, która na Forum zgłosiła chęć pomocy a na targach dała ciała, pobrała koszulkę (chciała 2), oddała JEDEN głos i tyle ją widzieliśmy, palcami nie będę pokazywał, ale ze wstydu to powinna się pod ziemię zapaść... :9: Gorące podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w agitację, a w szczególności dla kolegi Usul, który agitował od rana dokąd mógł i jeszcze stawił się we własnej koszulce z logo FKP :brawo:
hanysek - 29 Mar 2014, 22:56

:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: to ze nie moglo mie byc ;-( tyz sie ciesza ze sie wielu naszych pokozalo i pomiglo :ok: i czimia kciuki :ok: oby bylo podium :ok:
blood_brother - 29 Mar 2014, 23:03

Warto było chociaż te kilka głosów pomóc zebrać i w miarę możliwości pomóc :) Myślę, że zrobiliśmy co mogliśmy i bez względu na wynik, szacun dla wszystkich co pomagali, z Vanem i Sylwią na czele :)

BTW, zostawić otwarty samochód, w centrum Poznania przy głównej arterii, na prawie 10 godzin - bezcenne :D

Freeman - 29 Mar 2014, 23:07

Wielkopolanie to jednak uczciwi ludzie i cudzego nie biorą :hihihi:
drjanusz - 29 Mar 2014, 23:53

nie wszyscy mieli okazje siedzieć ;>


trzeci - 30 Mar 2014, 07:56

Dobrze, że nie odjechałeś ;)
FiFa - 30 Mar 2014, 11:39

dla wszystkich co tam stali naleza sie wielkie brawa :brawo: :brawo: Powiem szczeze fiesta rzucała sie w oczy i ekipa w koszulkach tez odrazu sie odznaczała!! głosowanie na tabletach to istna porazka... nawet jesli kogos nakłonic, to ta kolejka byla tak olbrzymia ze wiekszosc ludzi wolała sie odwrocic na piecie i odejsc pomimo ze fiesta sie podobała... ode mnie i mojej ekipy macie troche ponad 20 głosow :) :-P szkoda tylko ze nie moglem jakos bardziej preznie pomoc w tym głosowaniu... :| trzymam kciuki za wyniki!!! :)
drjanusz - 30 Mar 2014, 12:00

trzeci napisał/a:
Dobrze, że nie odjechałeś ;)
Nie dało sie -van był czujny :-P
FiFa napisał/a:
nawet jesli kogos nakłonic, to ta kolejka byla tak olbrzymia ze wiekszosc ludzi wolała sie odwrocic na piecie i odejsc pomimo ze fiesta sie podobała...

Miejmy nadzieje że Fani pozostałych autek robili podobnie(z tym odchodzeniem) :głowąwmur:

Freeman - 30 Mar 2014, 12:28

To dotyczyło akurat wszystkich klubów.
van - 30 Mar 2014, 12:47

Siedzę i siedzę i nuda
Wyniki dopiero o 15

Freeman - 30 Mar 2014, 12:51

Do której będziecie na targach?
van - 30 Mar 2014, 12:56

Po 18 jakoś maja dopiero nas puszczac
yoyo72 - 30 Mar 2014, 13:54

GRATULACJE!! :brawo: DZIĘKUJEMY ZA GODNĄ REPREZENTACJĘ!!! :zwyciężca:
Parzych - 30 Mar 2014, 15:46

Oficjalnie ogłaszam, że FKP zajęło DRUGIE miejsce!!! :zwyciężca: :radocha: :zwyciężca: :radocha: :zwyciężca: :radocha:
Przegrać z Mustangiem to jak wygrać :!:


kuba87 - 30 Mar 2014, 16:04

:ok: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
yoyo72 - 30 Mar 2014, 16:11

:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
:zwyciężca: :zwyciężca: :zwyciężca: :zwyciężca: :zwyciężca: :zwyciężca: :zwyciężca: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

FiFa - 30 Mar 2014, 16:21

i o to chodziło!!! gratuluje!!! :V: :jupi:
vegetagt - 30 Mar 2014, 16:23

oooooooo fak
Gratulacje!!

Peedro - 30 Mar 2014, 16:28

:ok: :ok: Cała Ekipa, DZIĘKUJEMY!!! Van i Sylwia szczególnie! :ok: :ok:
Usul - 30 Mar 2014, 16:58

A ja cieszę się podwójnie, bo nie dość, że po raz pierwszy aktywnie zaangażowałem się w działalność klubu, to jeszcze taki sukces:-)
Qzyn - 30 Mar 2014, 16:58

Wielkie gratulacje :) )))
trzeci - 30 Mar 2014, 17:24

Ależ wspaniały dzień dla klubu ! :ok:
Daliśmy radę w tym roku dzięki pracy i zaangażowaniu grona osób którym jeszcze raz wielkie dzięki za ten wyczyn :brawo:

2 miejsce i 15 000 PLN ... Tor Kielce przed nami <oki>
I teraz można ochłonąć i działać dalej dla Was i FKP.
Pozdro ...

MisiekT - 30 Mar 2014, 17:33

GRATSY!
Maci3j18 - 30 Mar 2014, 17:34

Wielkie gratulacje dla całej ekipy :) :jupi:
TSRules - 30 Mar 2014, 17:35

nieźle, drugie miejsce przy takiej konkurencji to bardzo wysoko :ok:
Brook - 30 Mar 2014, 17:49

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Trzymałam cały czas kciuki i myślami byłam z Wami :)
Szacun dla wszystkich notw notw

pazurek13 - 30 Mar 2014, 18:24

gratulacje :D :jupi:
cieszę się niezmiernie :jupi:

PS. Wystosuję stosowne podziękowanie dla wycieczki z PRz, bo z moich źródeł wynika, że trochę ludzi poszło zagłosować ;)

DemptD - 30 Mar 2014, 18:44

:jupi:
Daras84 - 30 Mar 2014, 19:48

ogromne gratulacje dla całej ekipy i kazdego z osobna którzy się przyłożyli do tego sukcesu!!!

będzie godny JUBILEUSZOWY zlot:D:D


(kurde trzeba cos kupić albo poskładac na zlot ;) :cojest:

gacznik - 30 Mar 2014, 20:01

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Gratulacje i wielkie podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do tego niewątpliwego sukcesu, a w szczególności dla Krzyśka i Sylwi!!!

drjanusz - 30 Mar 2014, 20:09

No!No! Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych,a SZCZEGÓLNE DLA WŁAŚCICIELA czyli dla van'a
:brawo: :zwyciężca: :brawo: :brawo: :brawo: :zwyciężca: :brawo: :zwyciężca: :brawo: :zwyciężca: :brawo:

Tobol - 30 Mar 2014, 20:18

Gratulacje !!!! :ok: Świetna robota. GRATULACJE WSZYSCY ZAANGAŻOWANI :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Laskosz - 30 Mar 2014, 20:43

zadżebiście :yes: :ok:
Mariox003 - 30 Mar 2014, 21:06

Gratulacje :-)
Freeman - 30 Mar 2014, 21:10

Ja w domku. Naprawdę dumnie było stać w specjalnej koszulce podczas ogłaszania wyników. Mustangi zdobyły ponad 300 głosów My 140, Focusy 95. Mondziaki przegrały 3 miejsce o jeden głos. Dodatkowo Tablet iPad wygrała dziewczyna, która głosowała na Nas. Głosowała na Nas bo o ile się nie mylę to urodziła się w Fieście MK1 bo ojciec nie zdążył dowieźć jej matki do szpitala.

Było napięcie, a później wielka radość. W końcu się udało.

trzeci - 30 Mar 2014, 21:14

Freeman napisał/a:
Dodatkowo Tablet iPad wygrała dziewczyna, która głosowała na Nas. Głosowała na Nas bo o ile się nie mylę to urodziła się w Fieście MK1 bo ojciec nie zdążył dowieźć jej matki do szpitala.

O qrde ... niezłe :9:

Prośba o wrzucenie foty z czekiem na klubowego FB :)

No domyślam się, że stać w klubowej koszulce i usłyszeć, że mamy 2 miejsce to niesamowite wrażenie :)
Może za rok uda mi się być z Wami.
Pozdro ...

maciek127 - 30 Mar 2014, 21:38

Gratulacje, 2 nie przymuszone głosy na Klub z Lublina poszły ;)
Puff - 30 Mar 2014, 22:04

Łohohoho... niezły zastrzyk gotówki. Zlot na 10-lecie fajny bonus dostał :D
Brawa dla ekipy, która się do tego przyczyniła! :)
Za rok trzeba będzie kombinować tak jak ci z 1. miejsca - co to porobili, że natrzaskali tyle :D Może wtedy i nam się uda :)

modell1 - 30 Mar 2014, 22:11

I tak trzymać :)
M mnie urzekła podłoga :yes:



I oczywiście cała smerfetka
Gratulacje Van


Freeman - 30 Mar 2014, 22:16

Usul napisał/a:
A ja cieszę się podwójnie, bo nie dość, że po raz pierwszy aktywnie zaangażowałem się w działalność klubu, to jeszcze taki sukces:-)
Z ciebie jesteśmy bardzo dumni. Sam zrobiłeś koszulkę i prawie do końca mocno pracowałeś na ten wynik.
acti357 - 30 Mar 2014, 22:20

Gratulacje!! :ok:
Kam1l - 30 Mar 2014, 22:25

No to pozamiataliśmy konkurencje niczym perfekcyjna pani domu :rotfl:

Szkoda, że Mustang był przestawiony przed Explorera.

Panczyk - 30 Mar 2014, 22:25

Dodam od siebie jeszcze takie zdjęcie XD

DziDzia - 30 Mar 2014, 22:27

Freeman napisał/a:
Mondziaki przegrały 3 miejsce o jeden głos. Dodatkowo Tablet iPad wygrała dziewczyna, która głosowała na Nas. Głosowała na Nas bo o ile się nie mylę to urodziła się w Fieście MK1 bo ojciec nie zdążył dowieźć jej matki do szpitala.

Współczuję Mondziakom..
A ta historia - pierwsza klasa :)

Cóż mogę jeszcze powiedzieć...

WIELKIE GRATULACJE



pozdro :!:

hanysek - 30 Mar 2014, 22:33

wielkie gratki moi mili przyjciele :ok: do wszystkich a wszczegolosci do vana i jego małzonki :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: jestech z wos dumny :ok: :ok: :ok:
Pyros - 30 Mar 2014, 22:52

BRAWO dla Wszystkich którzy sie przyczynili do tego świetnego wyniku!!!
Freeman - 30 Mar 2014, 23:46

Ogłoszenie Naszego II miejsca
blood_brother - 30 Mar 2014, 23:47

Pufcio napisał/a:
Za rok trzeba będzie kombinować tak jak ci z 1. miejsca - co to porobili, że natrzaskali tyle :D Może wtedy i nam się uda :)


Po prostu mieli ograniczonego z 1014 do 760KM Mustanga, a dokładniej Shelby GT500 :) Do tego dwie policjantki i co najmniej kilka osób oddawało głosy na nie. Ale w tym roku nasza hostessa też dawała radę i wpychała ulotki i zachęcała do głosowania :)

Co do Mondeo to karma wróciła :)

Freeman - 30 Mar 2014, 23:58

Nasza hostessa wręcz wyrywała głosy Mustangom. Tuż obok Smerfetki ustawiłą się koleżanka z Mustanga i namawiała do głosowania na mustangi. Nasza Hostessa podchodziła również do tych osób wręczała ulotki i zachęcała do głosowania na Nas.
Parzych - 31 Mar 2014, 02:14

Kam1l napisał/a:
No to pozamiataliśmy konkurencje niczym perfekcyjna pani domu :rotfl:
Dużo ulotek rozdałeś za tą koszulkę, którą od Vana dostałeś w zamian za "całodzienną pomoc" w zbieraniu głosów na FKP <???> Bo z tego co pamiętam, to po założeniu koszulki na siebie, przy Smerfetce widziałem Cię max kilkanaście minut... :fox:
Tommur - 31 Mar 2014, 07:23

Gratulacje dla całej ekipy zaangażowanej w wystawę. I dla van z zona. :ok:
elmek13 - 31 Mar 2014, 08:42

Gratulacje.
hubi_2006 - 31 Mar 2014, 12:31

Gratuluję
Freeman - 31 Mar 2014, 13:40

Ja miałem jeszcze małe perypetie z dotarciem do domu. Wysiadła mi bateria w tel. Z kompa nie chciał się naładować, a w pociągu nie działało żadne gniazdko. Żonka nie wiedziała, o której będę. Więc po wyjściu z pociągu czekał mnie spacerek. Na szczęście dróżniczka udostępniła mi telefon i Gabrysia wyjechała po mnie. I tak minutkę sobie stałem przy ulicy gdy podjechał radiowóz. Policjantki zaproponowały, żebym wsiadł do nich do auta co bym nie marzł. Poopowiadałem im o targach, konkursie i klubie. Były bardzo zainteresowane tym co robimy. Śmiały się, że zadzwonią do mojej żony i powiedzą, że ma przyjechać na komendę bo jestem spity do nieprzytomności i jak mnie nie odbierze to mnie odstawią na izbę :hahaha: . Więc są jeszcze Policjanci, którzy pomagają, a nie tylko ścigają pijanych rowerzystów.
Parzych - 31 Mar 2014, 13:49

Freeman, to fajną przygodę miałeś na zakończenie :ok:
Rob^ - 31 Mar 2014, 13:53

Gratulacje wygranej ! ... kawał dobrej roboty !
A mówią że do trzech razy ... a tu proszę !
;)

van - 31 Mar 2014, 16:03

Rob^, do trzech razy .... o zajęcie pierwszego miejsca ;/

Wróciłem i ja ok 14 godziny dziś po awariach(nie nie Smerfetka działa jak należy i 100km podczas tej wyprawy zrobiła)mojego volvo z lawetą.

Jeszcze nie mogę ochłonąć ale postaram się z tego mętliku sklecić jakieś podziękowania.

W tym roku wreszcie się udało ale to nie tylko zasługa samochodu, mojego i żony zaangażowania ale WSPARCIA OSÓB które się stawiły i było gotowe poświęcić swój czas, troszkę pieniążków i miały nie tylko chęć pomóc.

Podziękowania dla:
- Freemana, świetny naganiacz i ma chłopak gadane, zajął się tez wieloma innymi sprawami jak załatwienie hostessy itd. świetna robota.
- Ekipy z wawy, Parzycha, Bloodbrothera, Kasi za to że stawili się do dyspozycji, ubrali się w koszulki i pomagali nam w rozmowach tych osób które były Fiestą zaciekawione.
- Dla Usula, chyba nie mógł chłopak lepiej wystartować ze swoją osobą w klubie jak tak dużym zaangażowaniem w tym konkursie. Bardzo miło było ciebie poznać i w końcu przez to wszystko mogłeś dostać od nas koszulkę która i tak dostaniesz :)
- Dla Dzidzi za świetne ulotki, wypożyczenie najazdów i folderów
- Dla Fify za przybycie i ustawienie wszystkich swoich znajomych w kolejkę do głosowania co skutecznie na długo zapchało kolejeczkę.
- Dla Peedro za świetne smyczki i ich pomysł
- Dla Artura za wsparcie i nadzorowanie wszystkiego
- Dla osoby która ogarnęła temat koszulek(w końcu nawet nie wiem kto ale były świetne i na czas)
- Dla projektantów i wykonawców kodu Q
- Dla tych którzy aktywnie wsparli głosowanie w pierwszym etapie na Fejsie bo mieliśmy najlepsze miejsce :ok:

Jeszcze raz ja i żona wszystkim DZIĘKUJEMY !

Kam1l - 31 Mar 2014, 17:41

Parzych napisał/a:
Kam1l napisał/a:
No to pozamiataliśmy konkurencje niczym perfekcyjna pani domu :rotfl:
Dużo ulotek rozdałeś za tą koszulkę, którą od Vana dostałeś w zamian za "całodzienną pomoc" w zbieraniu głosów na FKP <???> Bo z tego co pamiętam, to po założeniu koszulki na siebie, przy Smerfetce widziałem Cię max kilkanaście minut... :fox:


Daj adres odeśle Ci te koszulkę jak to taki wielki problem. Nie każdy ma wolne całe weekendy, żeby się byczyć całą sobotę...
Łącznie będzie z kilka

Freeman - 31 Mar 2014, 18:08

Kam1l napisał/a:
Nie każdy ma wolne całe weekendy, żeby się byczyć całą sobotę...
Byczyć? My tam ciężko pracowaliśmy i czuję to w nogach do teraz.

Nikt Ci tej koszulki nie będzie zabierał, ale w temacie klubowym zadeklarowałeś się z pomocą. Pytanie po co skoro nie mogłeś być? Za kilka głosów dziękujemy, ale liczyliśmy na większą pomoc. Po to zamówiona była dla Ciebie koszulka.

Kam1l - 31 Mar 2014, 18:38

Chętnie odeśle.

Przepraszam za kłopot.

kuba87 - 31 Mar 2014, 19:02

Chłopaki, dajcie luz, chłopak chociaż trochę pomógł, zdobył kilka głosów, widocznie nie mógł poświęcić więcej czasu. Zauważcie że są osoby które w ogóle nie przyłożyły się do zwycięstwa, a będą z tego korzystać....
Parzych - 31 Mar 2014, 19:17

Kam1l napisał/a:

Daj adres odeśle Ci te koszulkę jak to taki wielki problem.
Koszulki odsyłać nie musisz, możesz za to wpłacić jej równowartość na konto Stowarzyszenia, powiedzmy symboliczne 25zł...
Kam1l napisał/a:
Nie każdy ma wolne całe weekendy, żeby się byczyć całą sobotę...
Osiem godzin ganiania i zagadywania ludzi, opowiadanie historii Fiesty nazywasz byczeniem się :?: To co Ty robisz na co dzień, w kamieniołomie z młotem skały łupiesz :?:
Freeman napisał/a:
Za kilka głosów dziękujemy
kuba87 napisał/a:
zdobył kilka głosów
Kilka to ulotek rozdał... :9:
elmek13 - 31 Mar 2014, 20:33

Grunt, że będzie tańszy zlot. Może i ja się pojawię...
trzeci - 31 Mar 2014, 21:28

A już tak fajnie i radośnie było.
No ale niektórzy zamiast to docenić to nie wolą robić nam kopie przepychanek z zeszłego roku
:nagana:
Wtedy było to jeszcze jakoś uzasadnione bo niewiele nam zabrakło do pudła ale w tym roku ?
Przecież tylko my i Mustangi mieliśmy trzycyfrowe wyniki :)
Więc nie ma co psuć fajnego tematu.

I jak słusznie napisał BurboKrzyś - grunt, że zlot będzie tani.
Tak tani, że może nawet on się przełamie i przyjdzie ;)

Mariox003 - 31 Mar 2014, 21:45

trzeci napisał/a:
grunt, że zlot będzie tani.

A jakieś konkretne kwoty kiedy będą podane?(nie wliczając domków)

trzeci - 31 Mar 2014, 21:48

Jeszcze parę dni, bo właśnie jest to omawiane.
Pozdro ...

Parzych - 31 Mar 2014, 21:57

trzeci napisał/a:
niektórzy zamiast to docenić to nie wolą robić nam kopie przepychanek z zeszłego roku
:nagana:
Wtedy było to jeszcze jakoś uzasadnione bo niewiele nam zabrakło do pudła ale w tym roku ?
Wiesz Arturro, mnie po prostu drażni to, że z Klubowych pieniędzy przeznaczonych na promocję FKP na targach skorzystała osoba, która prawie wcale się w tą promocję nie zaangażowała... :fox:
Daras84 - 31 Mar 2014, 22:08

Parzyszku zachowaj to na PW olać temat jest zwycięstwo ;)
van - 31 Mar 2014, 22:24

Daras84 napisał/a:
Parzyszku zachowaj to na PW olać temat jest zwycięstwo ;)
:ok:
DziDzia - 31 Mar 2014, 22:37

van napisał/a:
- Dla Dzidzi za świetne ulotki, wypożyczenie najazdów i folderów

Dziękuję, polecam się. Foldery nie moje (oprócz tego aż jednego), najazdy też nie moje (:P), moje za to są lampy i amorki ;)

A Tobie Jacuś jak jest tak źle, że poszło te 'symboliczne 25pln' prawie na darmo, to pisz - zrobię ten przelew.



pozdro :!:

Parzych - 1 Kwi 2014, 03:43

DziDzia napisał/a:
A Tobie Jacuś jak jest tak źle, że poszło te 'symboliczne 25pln' prawie na darmo, to pisz - zrobię ten przelew.
A teraz Patryś weź sobie wyobraź, że ta koszulka bardziej należała się Tobie, i chyba nawet w Twoim rozmiarze była... :tyłek:
DziDzia - 1 Kwi 2014, 09:13

Oddasz mi swoją :p



pozdro :!:

Kam1l - 1 Kwi 2014, 10:38

http://www.topgear.com.pl...zdjecia,3762/20

Co się rzuciło w oczy Top Gear :)

TSRules - 1 Kwi 2014, 12:20

też ja na zloty, konkursy nie jeżdżę i nawet nie próbuję, bo zawsze wychodzą jakieś kłótnie i spiny
Parzych - 1 Kwi 2014, 14:39

Kam1l, pięć stron temu było... :9:
maciek127 napisał/a:

Fiesta na Top Gear
http://www.topgear.com.pl...zdjecia,3762/20 ;)

Kam1l - 1 Kwi 2014, 20:04

Jest wklejone duże zdjęcie to widziałem. Jednak nie ma tego pierwszego wrażenia że na stronie TopGear :-)
DemptD - 1 Kwi 2014, 20:10

Kam1l, Jacuś miał na myśli to:
link od maciek127: http://www.topgear.com.pl...zdjecia,3762/20
Twój link: http://www.topgear.com.pl...zdjecia,3762/20

DziDzia - 1 Kwi 2014, 23:31

Najważniejsze, że podpisali to Ford Fiesta XR2 . Jak już, to chyba XR, bez 2, pomijając fakt, że na boku auta są wielgachne naklejki, na których jak wół napisane jest 'S' a nie 'XR'.. Ale cóż, w końcu to samochodowi szpece :)



pozdro :!:

vegetagt - 1 Kwi 2014, 23:34

DziDzia napisał/a:
Jak już, to chyba XR, bez 2


a czemu tak?

Parzych - 1 Kwi 2014, 23:37

DziaDzia, MK1/MK2 były XR2 a MK3 XR2i, nie było Fiest XR, co najwyżej RS... :nagana:
DziDzia - 2 Kwi 2014, 00:09

Dlatego napisałem CHYBA.. Nie wiem, nigdy się w to za mocno nie zagłębiałem..
A propos RS - http://www.topgear.com.pl...zdjecia,3762/27
Na tablicy jest RS2000 a w podpisie zdjęcia S2000.
Jacuś, jak kolorek Ci się widzi :?:



pozdro :!:

Parzych - 2 Kwi 2014, 00:53

DziDzia napisał/a:
Jacuś, jak kolorek Ci się widzi :?:
Fajny, nawet przechodziłem obok niej, ale jakoś nie zwróciłem większej uwagi... :bezradny:
gienek-Maik - 28 Kwi 2014, 23:17

W najbliższym numerze Clasic Auto bedzie fotka fiesty z targów Poznań na stronie 23 z dopiskiem "Rzadkość, czyli idealny oldtimer popularnej marki i modelu. Ford Fiesta I z Fiesta Klub Polska"
Freeman - 28 Kwi 2014, 23:38

gienek-Maik napisał/a:
"Rzadkość, czyli idealny oldtimer popularnej marki i modelu. Ford Fiesta I z Fiesta Klub Polska"
Zaznaczone że z FKP?
gienek-Maik - 29 Kwi 2014, 00:00

Freeman napisał/a:
gienek-Maik napisał/a:
"Rzadkość, czyli idealny oldtimer popularnej marki i modelu. Ford Fiesta I z Fiesta Klub Polska"
Zaznaczone że z FKP?


Nie wiem albo nie doczytałeś do końca co napisałem, albo nie wiem o co pytasz :krzesłemgo:
Przecież na końcu jest napisane że z FIESTA KLUB POLSKA

trzeci - 29 Kwi 2014, 22:19

gienek-Maik napisał/a:
W najbliższym numerze Clasic Auto bedzie fotka fiesty z targów Poznań na stronie 23 z dopiskiem "Rzadkość, czyli idealny oldtimer popularnej marki i modelu. Ford Fiesta I z Fiesta Klub Polska"

Niech ktoś kupi ten numer CA :)

gacznik - 29 Kwi 2014, 23:29

Nabędę :) Kiedy ten numer się pojawi??
gienek-Maik - 30 Kwi 2014, 09:43

gacznik napisał/a:
Nabędę :) Kiedy ten numer się pojawi??


Na dniach powinien pojawić się w sklepach, parę dni temu schodził z druku i oprawy (tam też przeglądałem). Co prawda zdjęcie jest małe, ale to że wybrali Fiestę spośród tylu aut na targach to wielkie wyróżnienie tym bardziej że to Classic Auto

van - 30 Kwi 2014, 21:44

Classic Auto i koledzy związani z redaktorami od roku zawracają mi gitarę żeby wrzucić moje auto. Łaski mi nie robią ale z drugiej strony ja mimo, że chciałbym to na razie nie dawałem bo wszystko nie wyglądało tak jak bym chciał. W tym roku może zdecyduję się na pełny artykuł. Kto wie może uda im się sklecić jakiś większy wpis o niedocenianym autku :)
van - 5 Maj 2014, 21:26


Parzych - 5 Maj 2014, 21:56

Krzychu <oki>
Puff - 5 Maj 2014, 22:56

Ołjeee :D Delikatne, ale promo jest! :)
trzeci - 8 Maj 2014, 22:31

Zawsze coś :ok:
Daras84 - 9 Maj 2014, 08:46

ale jakie towarzystwo :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group