Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [MK3] 1.1 - "stan salonowy"...bardziej warsztatowy

Rowerser - 4 Lut 2014, 13:02
Temat postu: [MK3] 1.1 - "stan salonowy"...bardziej warsztatowy
1. NICK: Rowerser
2. IMIĘ: Wiktor
3. MODEL: Fiesta
4. WERSJA: CL ?
5. ROCZNIK: MKIII, 95r.
6. SILNIK: 1.1 wtrysk
7. OPIS AUTA: Nie pierwsze takie małe autko, wcześniej były cinkłaczento. Generalnie przyjemnie mi się nim śmiga. Lubie takie małe, sprytne autka. Promień skrętu mógłby być większy. Posiadam ją od 2 dni. Kupiona w stanie zasyfionym okrutnie. Cena ? Śmieszna, więc stan podobny :P z "ciekawszych" rzeczy : stożek :D i końcowy tłumik typu buczące wiadro :P

8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE
a. wizualne: umyta, zew. i wew.
b. mechaniczne: tylna klapa już śmiga.
c. audio: Radio zamontowane, gra.
d. inne: dokupione 2 nakrętki na szpilki, bo brakowało :P

9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE
a. wizualne: do ładniejszego stanu trzeba to doprowadzić.
b. mechaniczne: tutaj w zasadzie nic...
c. audio: też nic
d. inne : CB już siedzi, podpięte prosto do aku. Zapalniczka zbędna.

10. Fotki auta :

modell1 - 4 Lut 2014, 13:35

Nie taka zła na tych zdjęciach :-) A jak blacha :) Widać że ok i to ważne :-) :-)
SZEROKOŚCI

Rowerser - 4 Lut 2014, 14:18

Progi mają małe dziurki, pod kanapą nic, w bagażniku nic, nadkola ujdą. Z kompletem niezłych zimówek jest, zapas. Jak za 850zł to nie narzekam już więcej :P
Zetka - 4 Lut 2014, 20:45

Mam identyczną, ten sam rocznik,, ta sama wersja :) Świetnie nam służyła przez 6 lat :) Nie pożałujesz, to naprawdę fajne i wdzięczne autko.
Rowerser - 5 Lut 2014, 12:29

Generalnie głośne autko...małe i głośne. Wiem, że mam wydech jakiś dziwny ale sam silnik jest dość głośny, jakieś przyczyny ?
Zetka - 5 Lut 2014, 13:05

Moja też tak miała, dlatego potocznie nazywana była "kosiarką";)
Nie wiem, może regulacja zaworów coś pomoże. Ale to zależy, w jakim stanie jest silnik. Sprawdź/kontroluj czy olej bierze. Specem nie jestem, niech się koledzy fachowcy wypowiedzą.

Rowerser - 13 Lut 2014, 18:56

Genialne ! :D wskazówka się nie podnosi, a jeździ :D . Mało pali nawet. Przyjemnie się tym pomyka po mieście.
rs92 - 14 Lut 2014, 18:10

mam na sprzedasz silnik
Marcinowaty - 14 Lut 2014, 20:43

Uwielbiam dźwięk silnika fiesty 1,3 :yes:
kuba87 - 14 Lut 2014, 20:52

jeśli chcech wyciszyć silnik, musisz zmniejszyć luzy zaworowe (wybijają się dzwigienki), lub wymontować dzwigienki, i wypolerować powierzchnie styku z zaworami ( zajęcie bardzo czasochłonne) po takim zabiegu silnik napewno się wyciszy i odzyska trochę wigoru.
Rowerser - 15 Lut 2014, 13:45

Ta czerwona lampka pod zegarkiem to sygnalizacja immo ? Kurcze, często jak jest zimno (choć to bez znaczenia), immo sie chyba bloku albo szczotki na rozruszniku. Potrafi zapalić z buta, a czasami cyka wlasie te swiatelko pod zegarkiem. Zazwyczaj jak dłużej postoi. Kluczyk mam tylko czerwony lekko wygięty :D ( po ostatnim właścicielu mi się taki dostał).
PawelBW62 - 16 Lut 2014, 16:32

Zarzuć fotki wydechu końcowego jak można .... tak bez demontażu.
Rowerser - 16 Lut 2014, 17:40

No problemo, jutro zrobie i wrzuce, dzis juz ciemno.

EDIT :



Tylko po co Ci to ? :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group