Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka silnika - [MK4] Problem z immobilizerem

salit1 - 15 Sty 2014, 18:27
Temat postu: [MK4] Problem z immobilizerem
Witam nie wiem gdzie się tego dowiedzieć, mam pytanie dotyczące immobilizera w mk4,nie dawno nabyłem taką machine;) I wszystko było oki do czasu, mianowicie w kluczyku zamiast pestki miałem jakąś malutką szklaną ampułeczkę z jakimś płynem w sierodku i czubek tej ampułki wystawał z kluczyka i myślałem że to jakaś dioda od tej kostki z kluczyka od immo. Ktoregoś dnia pękła mi ta ampułeczka znaczy czubek ktory wystawał z kluczyka w kieszeni i jakiś płyn z tego wylał się i teraz nie mogę odpalić samochodu proszę o rady co to jest i co moge z tym zrobić.Normalnie jak przekręcam stacyjke kontrolki się świecą i słychać pompke ze podaje paliwo ale rozrusznik nie kręci najlepiej to bym chciał wymątować ten immobilizer jak jest taka mozliwość .
_________________
;)

hubi_2006 - 15 Sty 2014, 20:05

To pewnie był cyjanek... przejefikane kolego... niestety.
salit1 - 15 Sty 2014, 20:57
Temat postu: jak
Ale jak to cyjanek to jest trucizna??? i mogł byś bardziej uzasadnic swoją wypowiedz ponieważ oczekuję jakieś konkretnej odpowiedzi a nie pogaduszek... oki. ;)
drjanusz - 15 Sty 2014, 21:07

Uuu... ledwie zaczął a już się odgraża.Będzie wstążeczka...? :devil:
salit1 - 15 Sty 2014, 21:45

No bądzmy poważni szukam informacji bo mam problem.
Parzych - 15 Sty 2014, 21:54

Nikt poważny nie udzieli Ci na forum ogólnym, jak obejść immo, dlatego ludzie sobie jaja robią, bo to tak, jakbyś pytał, jak odpalić samochód bez kluczyków... :9:
diodalodz - 15 Sty 2014, 22:44

musisz albo przywrócić kompa i immo do stanu "dziewiczego"
Albo znaleźć kogoś z interfejsem którym można dodać nowy klucz do kompa.
Tak czy owak musisz szukać szpeca z okolicy.
Ewnetualnie zainstalować emulator immo, ale do tego też trzeba troszkę obycia z lutownicą.

salit1 - 16 Sty 2014, 09:38

ok ale jak zainstalować ten emulator i co to jest lub gdzie morzna to dostać??.
diodalodz - 16 Sty 2014, 11:41

Akurat do twojego komputer nikt go nie produkuje.
W ramach walki możesz dorwać taka fiestę na szrocie i przełożyć moduł alarmu, kompa i stacyjkę z kluczykiem(sam wkład stacyjki)(ewentualnie przełożyć do twojego klucza fiolkę). A jak nie, to trzeba ominąć zabezpieczenie alarmu i wykasować w kompie wpis o immo.
Ewentualnie poszukać kogoś z oryginalnym diagnoskopem forda by dograł nowe klucze.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group