Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - [MK5] Wykonanie podświetlenia schowka

VonFeim - 11 Lis 2013, 11:33
Temat postu: [MK5] Wykonanie podświetlenia schowka
Witam serdecznie :) Dostałem idealnie pasujące światełko do podświetlenia schowka, a że jestem zielony to nie wiem jak mam się do tego zabrać, tzn. pod co najlepiej się podpiąć z takim o świetleniem i w jaki sposób wykonać odpalanie takiego podświetlenia schowka?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc :) Pozdrawiam

pawel_mk3 - 11 Lis 2013, 12:16

podepnij się pod masę i pozycyjne a włączane poprzez krańcówkę popatrz u kolegi rafaello jak to fajnie zrobił
Parzych - 11 Lis 2013, 16:47

pawel_mk3 napisał/a:
podepnij się pod masę i pozycyjne
Ja mam podpięte pod zapalniczkę i nie muszę włączać pozycji żeby mieć widno w schowku...
Puff - 11 Lis 2013, 16:57

VonFeim - jeśli mówisz o tym "pstryczku z cyckiem", który jest fabryczną konstrukcją forda, to wpinasz go pod stałe +12V (ja u siebie mam wpięty pod bezpiecznik odpowiedzialny za zapalniczkę, pamięć radia, etc.) oraz pod masę. U mnie całość jest przerobiona tak, że zamiast żarówki (o której można powiedzieć tyle, że jest "lepsza niż nic") mam listwę diodową. Widno jak w dzień :)
VonFeim - 11 Lis 2013, 20:46

Widziałem wykonanie takiego podświetlenia u Rafaello, jak to Paweł polecił :) Spodobało mi się to rozwiązanie jak i parę innych więc już zamówiłem potrzebne mi rzeczy, pozostało tylko udać się po krańcówkę :) Dzięki za odpowiedzi. Temat można zamknąć.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group