Forum FiestaKlubPolska -

X Wiosenny Zlot FKP - Tor Kielce / 02.05.2014 - Zlot 2014 - miejsce, termin, etc

trzeci - 10 Lis 2013, 00:10
Temat postu: Zlot 2014 - miejsce, termin, etc
Niby dopiero listopad ale doświadczenie mówi, że im wcześniej tym lepiej ;)
Dlatego otwieramy pod dyskusję temat Zlotu 2014

Nie chodzi o Hyde Park Zlotowy, bo ten będzie swój osobny wątek ale o dyskusję nad wyborem miejsca, terminu, etc.
Na razie nie ma jeszcze nic konkretnego więc jesteśmy otwarci na różne propozycje

Mam nadzieję, że odzew i dyskusja będą dość żywe.
Choć nietrudno zauważyć, że mamy jako klub spadek aktywności.
Miejmy jednak nadzieję, że to tylko chwilowe ;)

Zapraszam do dyskusji.
Pozdro ...

Mafios - 10 Lis 2013, 08:28

chciałbym znowu POZNAN ale czy Pucio nam załatwi , nie wiem , bo polaru dla mnie od roku nie potrafi ;-)
ewentualnie Kielce tylko czy Fazio będzie miał znowu dość sił by to ogarnąć

MisiekT - 10 Lis 2013, 09:18

kolo radomia powstal niedawno obiekt - Jastrząb - centrum doskonalenia, ale maja fajne warunki torowe...
modell1 - 10 Lis 2013, 11:46

Poznań jestem za :-)
Tobol - 10 Lis 2013, 13:10

na torze Poznań taa ? :D
WooYownik - 10 Lis 2013, 13:12

a może Rallyland?
Tam też było fajnie ...

Laskosz - 10 Lis 2013, 13:27

ale jednak rally land jest bardzo daleko :| wolałbym coś takiego jak było w tym roku z naciskiem na to żeby sobie pojeździć :yes:
Peedro - 10 Lis 2013, 13:29

A coś więcej nt. tego radomia? Też chyba dosyć optymalnie dla wszystkich bo mniej więcej po środku... Tak czy siak zawsze ktoś ma dalej a ktoś bliżej ;)
luk-90 - 10 Lis 2013, 14:02

Na Poznań to ja bym nie liczył na waszym miejscu, chyba, że kilka klubów się połączy
Parzych - 10 Lis 2013, 14:48

luk-90 napisał/a:
Na Poznań to ja bym nie liczył na waszym miejscu, chyba, że kilka klubów się połączy
W 2008r się udało bez łączenia się Klubów... :2xf:
luk-90 - 10 Lis 2013, 14:51

świat idzie do przodu... niekoniecznie w dobrą stronę :pop:

Oczywiście Parzych jeżeli składki na zlot bedą w okolicach 500zł to może się uda :2xf: tylko pytanie ile wtedy osób weźmie udział?

Parzych - 10 Lis 2013, 15:32

luk-90 napisał/a:
Oczywiście Parzych jeżeli składki na zlot bedą w okolicach 500zł to może się uda :2xf: tylko pytanie ile wtedy osób weźmie udział?
Poczytaj sobie TUTAJ o składkach za Poznań w 2008r...
MisiekT - 10 Lis 2013, 16:03

Poznań podrożał, a forumowiczów mniej... poza tym ja osobiscie na Poznaniu nie mam ochoty startowac - IMO za duze ryzyko, a jak mam leciec zachowawczo to wole juz nie jechac... i wielu amatorow bedzie podchodzilo do tematu podobnie
vegetagt - 10 Lis 2013, 16:08

MisiekT, rozwiń bo się nie znam. Tam takie prędkości się osiąga, czy 3 metry od końca asfaltu są bandy?
MisiekT - 10 Lis 2013, 16:33

na pelnym kolku normalnym autem dokreca sie spokojnie 3'ke, a nawet wiecej... i rzeczywiscie sa bandy w poblizu, wiec na lukach lekkie zlapanie tarki czy zielonego moge sie skonczyc kasetonem
do zlotowej zabawy moim zdaniem wiekszy sens maja tory wolniejsze, bardziej krete i techniczne - szczegolnie ze taki Radom czy Kielce nie zabija specjalnie ani opon ani klockow

vegetagt - 10 Lis 2013, 16:47

Hm, no to faktycznie troche strach.
MisiekT - 10 Lis 2013, 16:59

nie no, mozna pojechac spokojniej - ale moim zdaniem to bezsensowne - lepiej bezpieczniejszy tor i rywalizacja (ze soba i innymi) niz kapeluszowa jazda po Poznaniu za niewspólmiernie wysokie koszty
vegetagt - 10 Lis 2013, 17:07

MisiekT, racja. Kielce były fajne, chociaż dla mnie troche zbyt ślisko(przez deszcz). Jakby trafić w ładną, bezdeszczową pogode to by było super :)
luk-90 - 10 Lis 2013, 17:32

Parzych, nie wiem czy wiesz, ale 2008 rok byl 5 lat temu, poza tym Pucio po tamtym zlocie prawie licencje wyscigowa stracil. Chyba nie wiesz jakie sa realia Toru Poznan na dzien dzisiejszy.
Co do predkosci to zalezy jak kto jeździ, ja w najwolniejszych momentach mam 80km/h, najszybciej 190-200km/h
Co do bezpieczenstwa, poznan jest bezpieczny, tylko kierowcy czesto przeceniaja mozliwosci swoje. Jak sie jeździ z glową to nic sie nie dzieje

elmek13 - 10 Lis 2013, 18:58

Ja bym głosował za Poznaniem...bo Kielce mnie nie przekonały. Ale można rozważyć wszystkie propozycje. To ma być pamiętny zlot. Wszystko też zależy od kasy, ile by kosztowało wynajęcie toru.
Parzych - 10 Lis 2013, 19:05

luk-90 napisał/a:
Parzych, nie wiem czy wiesz, ale 2008 rok byl 5 lat temu,
A gdyby w 2014 było chętnych ok 150 osób, to składka w wysokości ok 100-120zł byłaby wygórowana w/g Ciebie :?: Czy narzekasz żeby ponarzekać :?:
luk-90 - 10 Lis 2013, 19:13

widze, ze nie rozumiesz, wiec niech bedzie twoja racja, tak narzekam, wiecej nie mam nic do powiedzenia
Brook - 10 Lis 2013, 20:22

Jacku znając życie chętnych może i by się znalazło może 150 osób, ale chęci a rzeczywiste uczestnictwo to dwa różne byty.
Ja byłabym zainteresowana obiektem koło Radomia.

DemptD - 10 Lis 2013, 20:30

Ja też bym był za Jastrząbkiem - bliżej i pewno taniej wyjdzie

znowu na łikend majowy? bo przynajmniej nie ma problemów z urlopami i zjazdami na uczelniach gy

MisiekT - 10 Lis 2013, 20:33

luk-90 napisał/a:
kierowcy czesto przeceniaja mozliwosci swoje

ciężko znac swoje i auta możliwości jak nie latasz regularnie - wraz z predkoscia ryzyko roscnie wielokrotnie...

ale to takie gadanie dopóki koszty nie sa znane - jak kasa bylaby rozsadna, to zawsze można na Poznaniu zostawić duza petle tylko dla chętnych, a zrobić wolniejsze odcinki

vegetagt - 10 Lis 2013, 21:08

MisiekT napisał/a:
to zawsze można na Poznaniu zostawić duza petle tylko dla chętnych, a zrobić wolniejsze odcinki


sądze, że każdy z chęcią by się przynajmniej raz przejechał po dużej pętli, nawet na pół gwizdka :)

DemptD napisał/a:
znowu na łikend majowy?


tylko bez deszczu prosze :ok:

kenczorf - 10 Lis 2013, 21:21

DemptD napisał/a:
znowu na łikend majowy? bo przynajmniej nie ma problemów z urlopami i zjazdami na uczelniach
no to zalezy gdzie sie pracuje...coraz wiecej firm ma ludzi na stk. czyli jak jednej niema to inni juz urlopu nie wezma...a jak wiadomo w majowy kazdy chce wizasc. Ja choc chcialem to w pracy siedzialem:/
kuba87 - 10 Lis 2013, 22:05

W Poznaniu raczej nie pozwolą pełnej pętli jechać tradycyjnie, raczej by ustawili szykany żeby się za bardzo nie napędzać.
Mnie się w Kielcach podobało, tylko BEZ DESZCZU PROSZĘ:D

Brook - 10 Lis 2013, 22:24

pogoda nie zależy od nas...
vegetagt - 10 Lis 2013, 22:26

Brook, jakto gy
Peedro - 10 Lis 2013, 22:28

https://www.facebook.com/torjastrzab

Całkiem to to fajne jest. Mają maty poślizgowe i można by też było poćwiczyć poślizgi. Jest to na pewno propozycja warta rozważenia :)

DemptD - 10 Lis 2013, 22:32

w Kielcach też były maty, ktoś nawet na nią wpadł :D
Peedro - 10 Lis 2013, 22:40

DemptD, jak to? przecież maty były na całej nitce! nosz kuwa na 100% bo mi fiesta pływała!
DemptD - 10 Lis 2013, 22:47

fakt :rotfl: i tak najlepszy był trawing :V:
Laskosz - 10 Lis 2013, 23:41

ja miałem najlepszy fun w kielcach :) mimo deszczu i a4 w tdłi :) naprawdę to było fajne i takie tory w miare tanie i jak słusznie zauważył MisiekT nie męczące nadzwyczaj auta są dla nas chyba najlepsze :) a i nie wiem czy zauważyliście ale na 1/4 to już dawno nic nie było i nawet nikt za bardzo nie chce :P
blood_brother - 11 Lis 2013, 00:41

Odnośnie Kielc to już chyba jest otwarta leśna pętla, więc pewnie byłoby inaczej niż ostatnio :)
modell1 - 11 Lis 2013, 10:46

Laskosz napisał/a:
ja miałem najlepszy fun w kielcach :) mimo deszczu i a4 w tdłi :) naprawdę to było fajne i takie tory w miare tanie i jak słusznie zauważył MisiekT nie męczące nadzwyczaj auta są dla nas chyba najlepsze :) a i nie wiem czy zauważyliście ale na 1/4 to już dawno nic nie było i nawet nikt za bardzo nie chce :P


Ja chce i dlatego zrezygnowałem z kielc :)

MisiekT - 11 Lis 2013, 10:51

Parzych napisał/a:
gdyby w 2014 było chętnych ok 150 osób

150 chętnych? co Ty jarasz? :) chyba ze otworzysz tor na wszystkich z zewnątrz, ale co w taki zlocie Klubowego wtedy?
jest ogolnie spadek jakiejkolwiek aktywności klubowo-tuningowej, będzie dobrze jak się utrzyma zainteresowanie z tego roku

kenczorf - 11 Lis 2013, 12:13

http://www.gazetakrakowsk...t.html?cookie=1 a moze to otworza do tego czasu...?
MisiekT - 11 Lis 2013, 12:39

Ci ze Szczecina się ucieszą na odleglosc :)
takie ośrodki sa już w Bednarach i wlasnie Jastrzębiu

kenczorf - 11 Lis 2013, 12:41

Tak samo jak osoby z tych stron cieszyly sie gdy zlot byl nad morzem ;]
vegetagt - 11 Lis 2013, 14:53

modell1 napisał/a:
Laskosz napisał/a:
ja miałem najlepszy fun w kielcach :) mimo deszczu i a4 w tdłi :) naprawdę to było fajne i takie tory w miare tanie i jak słusznie zauważył MisiekT nie męczące nadzwyczaj auta są dla nas chyba najlepsze :) a i nie wiem czy zauważyliście ale na 1/4 to już dawno nic nie było i nawet nikt za bardzo nie chce :P


Ja chce i dlatego zrezygnowałem z kielc :)


ja też bym z chęcią pojechał :P

Peedro - 11 Lis 2013, 16:55

kenczorf, Tam jest szczere pole póki co, więc wiesz, w rok nic tam nie będzie, za 2 lata może aczkolwiek niekoniecznie...
Mafios - 11 Lis 2013, 20:27

elmek13 napisał/a:
Ja bym głosował za Poznaniem...bo Kielce mnie nie przekonały. Ale można rozważyć wszystkie propozycje. To ma być pamiętny zlot. Wszystko też zależy od kasy, ile by kosztowało wynajęcie toru.


czytasz czasem ze zrozumieniem ? czytałeś co luk-90 napisał ?

bigel - 11 Lis 2013, 21:37

kenczorf napisał/a:
Tak samo jak osoby z tych stron cieszyly sie gdy zlot byl nad morzem ;]


oj cieszyłbym się :)

elmek13 - 12 Lis 2013, 08:47

dacie jakąś mapę podglądową tego toru koło Radomia.

mafios nie nie czytałem.

MisiekT - 12 Lis 2013, 11:54

serio?
https://www.google.pl/sea...iw=1920&bih=955

albo FB: https://www.facebook.com/torjastrzab

Gurney89 - 12 Lis 2013, 18:48

http://mapatorow.pl/
profi - 12 Lis 2013, 19:37

Na 10 lecie forum warto się wybrać, oczywiście jeżeli nie bedzie nad morzem, a gdzieś w centralnej polsce :)
hanysek - 14 Lis 2013, 21:58

mie sie w Kielcach podobalo :ok: ale jo tam jes otwarty na propozycje :ok: a termin Majowy to moze i nawet bydzie pasowol :ok:
Parzych - 14 Lis 2013, 22:10

Hmmm, ustosunkuję się do wypowiedzi ludzi widzących szklankę w połowie pustą, ja widzę tą szklankę w połowie pełną... :2xf:
MisiekT - 14 Lis 2013, 22:13

tak serio to ja bym powtorzyl Kielce, lacznie z terminem majowkowym... powiem więcej - mam nawet tam wstepna rezerwacje (miała być dla fok, ale oni kombinują czerwcowy termin), wiec w razie czego mogę pociagnac temat...
Parzych - 14 Lis 2013, 22:19

MisiekT napisał/a:
tak serio to ja bym powtorzyl Kielce, lacznie z terminem majowkowym... powiem więcej - mam nawet tam wstepna rezerwacje (miała być dla fok, ale oni kombinują czerwcowy termin), wiec w razie czego mogę pociagnac temat...
Jeśli by była otwarta trasa leśna, to nie ma się nad czym zastanawiać <oki>
van - 14 Lis 2013, 22:25

Kielce Ok jeśli oczywiście nas na to stać
DemptD - 14 Lis 2013, 22:31

Kielce na majówkę są zawsze spoko :ok:
profi - 14 Lis 2013, 22:39

Kielce spoko, jeżeli chodzi o odległość, co do toru nie wiem, nie byłem, nie wypowiadam się
hanysek - 14 Lis 2013, 23:04

i by sie trefilo od czwortku :ok: do niedzieli :ok:
MisiekT - 14 Lis 2013, 23:29

Parzych napisał/a:
Jeśli by była otwarta trasa leśna

wiesz, ostatnio tez moglaby być - ale kto by się odwazyl jechać? :fox:

Parzych - 14 Lis 2013, 23:31

MisiekT napisał/a:
wiesz, ostatnio tez moglaby być - ale kto by się odwazyl jechać? :fox:
JA... :devil: I jestem baaardzo ciekawy, kto mi to uniemożliwił... :nagana: :krzesłemgo: nunu
MisiekT - 14 Lis 2013, 23:37

rozsadek organizatorow :fox: wystarczy ze baczka za baczkiem kreciles na tym bezpieczniejszym odcinku :-P
Parzych - 14 Lis 2013, 23:42

MisiekT napisał/a:
wystarczy ze baczka za baczkiem kreciles na tym bezpieczniejszym odcinku
Kto kręcił ten kręcił... :devil: Mi tylko raz dupa zaczęła uciekać, ani razu mnie nie obróciło... gy
MisiekT - 15 Lis 2013, 00:15

no git, może nie baczki, ale zielone zwiedzaleś bankowo - zawsze trzeba pamietac ze to zabawa i wszyscy powinno mieć szanse wrocic do domu na własnych kołach
Parzych - 15 Lis 2013, 01:19

MisiekT napisał/a:
zawsze trzeba pamietac ze to zabawa i wszyscy powinno mieć szanse wrocic do domu na własnych kołach
Tu się z Tobą zgadzam w 100% Miśku, przykro było oglądać filmik jak srebrna Foka wychaczyła dacha (chyba na Poznaniu) :sad:
MisiekT napisał/a:
może nie baczki, ale zielone zwiedzaleś bankowo
Na przejazdach próbnych chyba raptem z dwa trawkowania miałem... gy
vegetagt - 15 Lis 2013, 01:26

MisiekT, tylko wiesz - inaczej jedziesz jak masz 60 metrów trawy za torem, a inaczej jak przy bandzie lecisz. Przy tym drugim jednak bardziej uważasz/zwalniasz ;) A że czasem brakuje szczęscia, to inna sprawa.
MisiekT - 15 Lis 2013, 01:45

vegetagt napisał/a:
inaczej jedziesz

no nie każdy... na moje jak już jechać, to jechać po wynik - szczególnie jak do kolejnego w rankingu brakuje paru sekund :jupi: a nie jezdzac na co dzień granica nie jest tak latwo wyczuwalna i latwo przedobrzyc

Piter - 15 Lis 2013, 10:10

MisiekT napisał/a:
Parzych napisał/a:
Jeśli by była otwarta trasa leśna

wiesz, ostatnio tez moglaby być - ale kto by się odwazyl jechać? :fox:


... ja :devil:

vegetagt - 15 Lis 2013, 16:47

MisiekT, racja, w ten sposób też można patrzeć :)
Na dużej pętli jest taki dziwny moment: 1:37 http://www.youtube.com/watch?v=wZjG3GpqPXw
Na wielu filmach widziałem, że tu ludzie wypadali. Co z tym asfaltem jest nie tak w tym miejscu? :V:

ElGrey - 15 Lis 2013, 17:07

Nic, po prostu tutaj grawitacja daje dodatkowego kopa i tyle :yes: w takich miejscach wychodzi czy ktoś potrafi czy nie potrafi jeździć :ok: + oczywiście brak szlifowania umiejętności... realia naszego kraju, bo kto na powiedzmy weekend jedzie poszaleć na torze :sad: jak tych torów nie ma :sad:
MisiekT - 15 Lis 2013, 17:16

ElGrey napisał/a:
jak tych torów nie ma

eeee, tory i miejscowki juz sa, mozna wyjezzic sie do woli... gorzej z kasa na upalanie, tutaj jest raczej ogranicznik

yoyo72 - 15 Lis 2013, 18:20

Wszystko o.k. tylko są osoby ,które mają auta "do jazdy na codzień" i sa osoby ,które maja auto "na tor" i raczej ten kto w naszym wypadku jezdzi Fiestka na codzien nie bedzie strugal "kozaka" i jechal na pelnej pycie z mozliwoscia wypadniecia z toru i rozwalenia auta.(fakty z ostatniego zlotu Kielce) Wiadomo ,że każdy chce coś dać z siebie i ze swojej maszyny ,ale ryzyko zawsze istnieje. Wiem ,wiem.... jeden drugiemu powie >>> to nie jedz jak sie boisz o auto ,ale to przeciez nie o to chodzi. Cała zabawa polega na tym zeby jeszcze lepiej poznac siebie i samochod , upewnic sie czy jestem lepszy od ostatniego razu ,czy jeszcze musze cos doszlifowac. Nie bylem w Poznaniu ,ale duzo osob mowilo w Kielcach ,że tor Poznan jest mniej śliski od Kielc ,ale za to podobno Kielce sa "bezpieczniejsze"(oczywiście jak nie pada deszcz) A poza tym to ma być podobno zabawa. Aha no i koszty.....i kielce są bardziej w centrum tzn na środku :bezradny:
van - 15 Lis 2013, 18:54

a wy tu o grawitacji i innych bzdetach czasowych ........podobno na Maj śnieg zapowiadają więc tym razem nie będą wygrywać spokój i opony deszczowe a opony zimowe i łańcuchy śniegowe :cojest:
Parzych - 15 Lis 2013, 19:14

van napisał/a:
podobno na Maj śnieg zapowiadają więc tym razem nie będą wygrywać spokój i opony deszczowe a opony zimowe i łańcuchy śniegowe
Luzik, właśnie zmieniłem kółka na zimowe... ozor
maciek127 - 15 Lis 2013, 19:50

może zlot zimowy ? :-)
Piter - 15 Lis 2013, 22:56

yoyo72, co znaczy, że Poznań jest mniej bezpieczny ??
Ja nie wiem jak można sobie coś zrobić w Poznaniu na kartingu ... bo dużej pętli dla nowicjuszy i tak nie puszczą.

To prawda że jeżdżąc w Poznaniu, dokrecamy fiesty do 200km/h i hamulce wymiekaja po kilku przejazdach, ale to tylko na pelnej nitce, a zlot to zupełnie inne próby.

Parzych - 15 Lis 2013, 23:01

Piter napisał/a:
ale to tylko na pelnej nitce, a zlot to zupełnie inne próby.
W 2008 była duża pętla dla podiumowiczów z 2007 w Radomiu... gy
yoyo72 - 16 Lis 2013, 10:01

Piter napisał/a:
yoyo72, co znaczy, że Poznań jest mniej bezpieczny ??
Ja nie wiem jak można sobie coś zrobić w Poznaniu na kartingu ... bo dużej pętli dla nowicjuszy i tak nie puszczą.

To prawda że jeżdżąc w Poznaniu, dokrecamy fiesty do 200km/h i hamulce wymiekaja po kilku przejazdach, ale to tylko na pelnej nitce, a zlot to zupełnie inne próby.


Ja tam nie byłem ,tylko tak jak napisalem wczesniej "ci ktorzy byli w kielcach tak mówili" NO.

Ewka - 20 Lis 2013, 10:11

http://www.youtube.com/wa...e=youtube_gdata
onboard z toru w Jastrzębiu, wygląda ekstra :)

luk-90 - 20 Lis 2013, 17:48

Mi się bardzo podoba, chętnie bym tam polatał :devil:
vegetagt - 20 Lis 2013, 17:50

Super wygląda. Dużo miejsca na trawkowanie :hihihi:
luk-90 - 20 Lis 2013, 19:47

Ja co po niektórych nie rozumiem, chcą jechać na obiekt motorsportu, nie nawierzchnia i zróżnicowanie, a pobocze im w głowie. Trzeba zmienić nastawienie :9:
hanysek - 20 Lis 2013, 22:33

Fajny Tor :rotfl: mie sie podobo :ok:
vegetagt - 20 Lis 2013, 22:43

luk-90, napisałem to w odniesieniu do ludzi, którzy jadą tam daily carem i chcą cali wrócić do domu, jednocześnie nie jadąc na pół gwizdka :)
maciek127 - 21 Lis 2013, 09:08

Zobaczcie sobie na TVN Player Moto-ON ostatni odcinek, testowali Fieste MK7 ST właśnie na torze Jastrząb
Obywatelka Higienistka - 21 Lis 2013, 11:56

W Automaniaku też testowali MK7 ST, ale na torze w Poznaniu i jeździł nią ex-Stig.
elmek13 - 21 Lis 2013, 16:25

To co w końcu jaki tor? Może ankieta jakaś w tej sprawie. Bo widzę, że zdania są podzielone.
Daras84 - 21 Lis 2013, 20:18

elmek13 napisał/a:
To co w końcu jaki tor? Może ankieta jakaś w tej sprawie. Bo widzę, że zdania są podzielone.


no pewnie zróbmy ankiete jaki tor, nie mając wogóle informacji o kosztach terminach dostępności itp :głowąwmur:

elmek13 - 22 Lis 2013, 09:16

Ech...daras...daras. nie wal głową bo ci guz wyskoczy. :V:
trzeci - 24 Lis 2013, 13:43

Koszty związane z większością torów / lotnisk w Polsce znamy, bo sporo już ich zwiedziliśmy.
Po niedzieli dowiem się o koszty i terminy w tym Jastrzębiu :)

Mafios - 26 Lis 2013, 19:02

Daras84 napisał/a:
elmek13 napisał/a:
To co w końcu jaki tor? Może ankieta jakaś w tej sprawie. Bo widzę, że zdania są podzielone.


no pewnie zróbmy ankiete jaki tor, nie mając wogóle informacji o kosztach terminach dostępności itp :głowąwmur:

elemelek jak zawsze od D zaczyna :D

elmek13 - 27 Lis 2013, 08:24

Mafios, dobrze, że Ty nie zaczynasz. Przeczytaj co wyżej napisał Prezio. I kup se BMW bo chory chodzisz i się czepiasz.
bobson - 12 Gru 2013, 18:29

Co sądzicie o połączeniu sił i organizacji zlotu jako 2 for/klubów?
Sami zastanawialiśmy się nad jakimś torem ale może to być trochę za droga sprawa jak na nas samych, więc jeśli nie wypali zrobimy imprezę w Pile na lotnisku.

Fajnie byłoby jednak pośmigać po jakimś fajnym torze, jeśli władze tego forum byłby zainteresowane proszę o info, dogadamy szczegóły.

modell1 - 12 Gru 2013, 23:18

Piła nie taki zły pomysł jak dobrze pamiętam ATS dwa razy tam były i można ćwiarę zrobić.
Parzych - 12 Gru 2013, 23:53

bobson napisał/a:
Co sądzicie o połączeniu sił i organizacji zlotu jako 2 for/klubów?
Z całym szacunkiem dla wszystkich klubów, ale do dziś mam w pamięci Zlot w Ułęży z Fokami, gdzie na przejazd KJS-u czekało się DWIE godziny... :sad: Za to w Biłgoraju wyjeździłem się aż miałem dosyć, taka mała frekwencja była bardzo OK... <oki>
Peedro - 13 Gru 2013, 09:24

Parzych napisał/a:
Za to w Biłgoraju wyjeździłem się aż miałem dosyć, taka mała frekwencja była bardzo OK... <oki>


Tylko trzeba pamiętać, że przy tak małej frekwencji jak w Biłgoraju to nie mamy szans na żaden poważny tor ;) bo nikt nie udźwignie tego finansowo...

Parzych - 13 Gru 2013, 22:00

Jak dla mnie to może być Radom, Biłgoraj czy coś podobnego wielkościowo... ozor
luk-90 - 13 Gru 2013, 23:42

Peedro napisał/a:
Parzych napisał/a:
Za to w Biłgoraju wyjeździłem się aż miałem dosyć, taka mała frekwencja była bardzo OK... <oki>


Tylko trzeba pamiętać, że przy tak małej frekwencji jak w Biłgoraju to nie mamy szans na żaden poważny tor ;) bo nikt nie udźwignie tego finansowo...


Jestem tego samego zdania co Peedro :ok:

MisiekT - 14 Gru 2013, 00:01

po kiego grzyba tor, jak nie będzie się można wyjezdzic? już na Kielcowni przy ~15 autach było na styk z czekaniem
blood_brother - 14 Gru 2013, 03:20

Jeżeli mielibyśmy do dyspozycji duży obiekt, to byłaby szansa na ustawienie 2-3 prób jednocześnie i wtedy każdy mógłby się wyjeździć.
MisiekT - 14 Gru 2013, 11:17

tak - i zrobilby się bałagan jak kiedyś na ułęzy :fox:
oczywiście, ze można - ale po co? lepiej w kameralnym gronie i bez nadmuchanej roboty organizacyjnej

blood_brother - 14 Gru 2013, 18:18

Tak naprawdę wszystko zależy od ilości uczestników.
W każdym razie, jakby nie było, będzie zadżebiście :)

Magda M. - 15 Gru 2013, 00:21

MisiekT napisał/a:
tak - i zrobilby się bałagan jak kiedyś na ułęzy :fox:
oczywiście, ze można - ale po co? lepiej w kameralnym gronie i bez nadmuchanej roboty organizacyjnej


Na rallylandzie były jednocześnie 3 próby i szło sprawnie bez bałaganu. A w tym samym czasie dodatkowo konkurencje pozamotoryzacyjne. Bednary - to samo. Tak naprawdę organizacyjnie chyba wręcz łatwiej ogarnąć, jak wszystkie próby idą jednocześnie, niż jak masz przestawiać w trakcie zlotu... Takie moje zdanie. No i poza tym jeszcze gwoli takiego przypomnienia - to ma być zlot jubileuszowy, nie kameralny... Kameralny był Biłgoraj (skądinąd super zlot :D )

MisiekT - 15 Gru 2013, 00:34

wybacz - ale trochę zlotow torowych zaliczyłem i niestety, ale żaden nie był sprawny przy dużej liczbie uczestnikow, a Fiestowo-Fokowy Ułęż to już ekstremalnie tragiczny przyklad
trzeci - 16 Gru 2013, 20:45

Koszt wynajęcia Toru Jastrząb:

Koszt wynajmu toru to 12 tys. złotych netto.
Rezerwacja terminu zostaje dokonana po podpisaniu umowy i wpłacie zaliczki wysokości 50% łącznej kwoty wynajmu.


Zatem w obecnych realiach klubu nie mamy szansy na udżwignięcie tego.
Musimy wybrać coś innego.
Pozdro ...

luk-90 - 16 Gru 2013, 20:56

:cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest: :cojest:

To już poznań jest tańszy :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Parzych - 16 Gru 2013, 21:15

luk-90 napisał/a:
To już poznań jest tańszy
Z tego co pamiętam to jeszcze z 2 lata temu kosztował chyba 12 tys...
MisiekT - 16 Gru 2013, 22:06

Kielce :)
Obywatelka Higienistka - 16 Gru 2013, 22:26

Hmmm... http://rallydrive.pl/page2.html a może tu?
modell1 - 16 Gru 2013, 22:29

To może jakieś lotnisko np Bednary lub co innego
Parzych - 16 Gru 2013, 22:41

modell1 napisał/a:
To może jakieś lotnisko
To już bym wolał znowu Biłgoraj za 1200...
Peedro - 16 Gru 2013, 22:56

Parzych napisał/a:

To już bym wolał znowu Biłgoraj za 1200...


Na jubileuszowy to za mały tor... Poza tym mam nadzieję że frekwencja będzie niezła :P to byśmy nie najeździli...

Piter - 17 Gru 2013, 04:24

Do Biłgoraju znowu przyjedzie 5 osób.....
Musi być bliżej aby frekwencja dopisała.

yoyo72 - 17 Gru 2013, 16:24

A może jeszcze raz Kielce???
Tobol - 17 Gru 2013, 16:43

Do Kielc blisko nawet mam :ok: wybierzcie jakiś termin z weekendem przed sezonem wakacyjnym albo po ;)
Parzych - 17 Gru 2013, 17:12

Tobol napisał/a:
wybierzcie jakiś termin z weekendem przed sezonem wakacyjnym albo po
To tak nie działa, bierze się wolny termin - jak jest... :9: Poza tym "Wiosenne" są na wiosnę a nie w lato... :tyłek:
van - 18 Gru 2013, 12:36

Wilcze Laski i zlot na lotnisku w namiotach :) Ale termin musiał by być późniejszy. Koszt 1200zł :)
Ewentualnie nocleg w zaprzyjaźnionym internacie w Szczecinku za nie duże pieniądze z możliwością śniadania w szkolnej stołówce.

Tobol - 18 Gru 2013, 12:42

van genialnie genialnie :D jeszcze można pozwiedzać opuszczone miasto Kłomino i wbić do Bornego Sulinowa :ok: i tak miałem zamiar tam jechać zwiedzać więc elegancko :V:
maciek127 - 18 Gru 2013, 16:41

Ułęż ?
hubi_2006 - 19 Gru 2013, 21:06

Kielce były spoko :)
DziDzia - 19 Gru 2013, 23:23

Plac Defilad i tyle. Mówiłem już, że na następny zlot metrem jadę.



pozdro :!:

blood_brother - 19 Gru 2013, 23:30

Dzidzia, ale to nie ta marka... chociaż jak się upić i mocno zamknąć oczy, to nawet podobny do Fiesty.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Austin_Metro

elmek13 - 20 Gru 2013, 08:50

Widzę, że każdy ma inne pomysły... ciekawe co z tego wyniknie. Pamiętacie to ma być PAMIĘTNY zlot.
blood_brother - 20 Gru 2013, 17:20

Elmek: to musisz być trzeźwy na zlocie :P
Faza - 21 Gru 2013, 17:07

jak chcecie to moge jeszcze raz sprobowac z Kielcami.... tzn cos zorganizować jak ostatnio... ale to juz jak wy chcecie

Prezes znowu by miał wolne na zlocie :)

Daras84 - 21 Gru 2013, 20:36

ja jestem za kielcami :D
Parzych - 21 Gru 2013, 21:13

Mi tam Kielce odpowiadają, tylko Faza zamów słoneczną pogodę :ok:
Luzak - 24 Gru 2013, 10:28

Daras84 napisał/a:
ja jestem za kielcami :D


A ja za Poznaniem ozor

yoyo72 - 24 Gru 2013, 13:02

Kielce super sprawa jestem ZA. :brawo:
Mustang - 24 Gru 2013, 14:31

Kielce :yes:
elmek13 - 24 Gru 2013, 16:44

Poznań
Puff - 24 Gru 2013, 18:29

Ludzie mogą sobie obstawiać teraz tu czy tam, zapominacie jednak o kwestii kosztów. Może warto byłoby najpierw rozeznać się w terminach i cenach i dać ludziom możliwość wyboru - przy czym wykluczona byłaby sytuacja, w której ludzie zagłosują na tor X, który kosztuje z 10 tysi, a potem się okaże, że połowa chętnych "nie jedzie, bo coś tam" i w końcu zlot się nie odbędzie.
Daras84 - 24 Gru 2013, 22:00

dlatego Kielce są "tanszą opcją" a i tor przedni :D :D
DemptD - 24 Gru 2013, 23:41

szczególnie jak pada :D
blood_brother - 25 Gru 2013, 02:36

Ja poproszę Kielce i deszcz :D
Obywatelka Higienistka - 25 Gru 2013, 12:46

blood_brother napisał/a:
Ja poproszę Kielce i deszcz :D

To ja znowu muszę przyjechać dzień później i wziąć go ze sobą z Wawy :P

MisiekT - 25 Gru 2013, 15:47

blood_brother napisał/a:
Ja poproszę Kielce i deszcz

+1

PS. może w końcu jakies decyzje by zapadly? powoli przydaloby się kalendarz zapelniac...

elmek13 - 27 Gru 2013, 07:57

Ja nie jadę na Kielce.
Daras84 - 27 Gru 2013, 20:15

elmek13 napisał/a:
Ja nie jadę na Kielce.


tragedia:D

Parzych - 27 Gru 2013, 20:17

elmek13 napisał/a:
Ja nie jadę na Kielce.
Jednego alkoholika mniej... gy
hanysek - 28 Gru 2013, 15:21

jo jes za kielcami tak samo :D :ok:
FiFa - 28 Gru 2013, 16:57

kielce moga byc, aby nie padało moze by ktos dacha strzelił! :P
luk-90 - 29 Gru 2013, 15:01

ja też obstawiam Kielce ze względów finansowych głównie, które są znacznie bardziej w zasięgu ręki
Faza - 29 Gru 2013, 16:12

zorientuje się jakie terminy są wolne i jakie koszta ...............
MisiekT - 29 Gru 2013, 16:40

Faza - 1-szy i 2-gi maja jest wolny na Kielcowni i mam wstępnie rezerwacje u Marcina, bo myslalem, ze foki się zdecyduja... wiec jakby termin przypasil, to tylko kwestia dogadania kosztow
yoyo72 - 29 Gru 2013, 19:09

1 ,2 maja to jakos tak chyba dlugi weekend wypada -byloby super!
MisiekT - 29 Gru 2013, 20:01

tak, dokładnie jak w tym roku...
yoyo72 - 29 Gru 2013, 20:12

No to jezeli sie da to probujcie z terminem ,platnosciami..i.t.d.
Ana - 29 Gru 2013, 21:04

Że się tak dyskretnie wtrącę, Z innego klubu (;) ) organizowane są co roku zjazdy,w jednym miejscu. Fajnie by było, jak by dla fietsa klub znalazło się miejsce w które jechało by się co rok. Taka stała miejscówka. Wtedy juz zawsze wiadomo gdzie można się spotkać, i szykować do tego już od roku ;) Jedynie terminy by zostały do ustalania.
Do Kilc mam w sumie nawet w miarę, kto wie, może uda mi się zawitać ;)

MisiekT - 29 Gru 2013, 21:04

to już chyba kwestia decyzji zarządu czy Kielce 2 maja pasuja?
jak cos to mogę ponegocjować - tylko musi mi ktoś podeslac warunki z 2013

elmek13 - 30 Gru 2013, 07:56

Daras84, no rozpacz w biały dzień.
trzeci - 1 Sty 2014, 21:19

Sądząc po dyskusji to chyba ponownie spotkamy się w Kielcach ;)

W sumie to może i dobrze bo frekwencja miałaby szansę być niezła.
Tylko może nad innym noclegiem pomyslimy ?
No i na pewno nad pogodą hehe

Dla mnie to też dobre rozwiązenie bo 2014 również spędzę w Szwajcarii.
Pozdro ...

vegetagt - 1 Sty 2014, 23:53

trzeci napisał/a:
No i na pewno nad pogodą hehe


Nooooooooooooooo przydałoby się. Chociaż zaopatrzyłem się w ciutke młodsze opony, to może przestane wypadać z toru :hihihi:

Faza - 2 Sty 2014, 08:06

Artur z miejscówka inna to bedzie kiepsko bo nigdzie indziej nas nie chcieli... Jak się zdecydujecie na 100% to dajcie mi znac i zacznę działać....
elmek13 - 2 Sty 2014, 08:39

Faza napisał/a:
Artur z miejscówka inna to będzie kiepsko bo nigdzie indziej nas nie chcieli... Jak się zdecydujecie na 100% to dajcie mi znać i zacznę działać....


A dlaczego nie?

Poza tym facet niech da kołdry a nie poszwę w prześcieradle, piździło mnie wtedy. Już o łożku nie wspomnę (zwykła polówka rozkładana) Ja osobiście nie byłem zadowolony z ośrodka.

MisiekT - 2 Sty 2014, 08:46

u nas było ok, ale można cos bliżej toru na pewno ogarnąć
elmek13 - 2 Sty 2014, 10:30

MisiekT, na torze jest hotel, tylko ceny trzeba by ogarnąć.
Faza - 2 Sty 2014, 12:01

MisiekT napisał/a:
ale można cos bliżej toru na pewno ogarnąć


zycze powodzenia..........

a hotel na torze ma ceny zabujcze i nie pomiesci tylu osób

elmek13 - 2 Sty 2014, 12:21

Faza, znowu zapieprzać przez całe miasto? Naprawdę nie ma nic bliżej? W rozsądnej cenie?
Faza - 2 Sty 2014, 13:17

Ale bylo kur.a zapieprzania ja pier...e no normalnie masakra.... Jeden ośrodek chciał nas jeszcze przyjąć w Sielpi ale akurat nie mieli wolnego terminu bo mieli zlot multipli ale to takie same kilometry jak z Borkowa
MisiekT - 2 Sty 2014, 13:28

Faza napisał/a:
zycze powodzenia

az tak zle w okolicach Kielcowni?
z dojazdem mysle, ze nie problemem była odleglosc, a fakt jechania przez rozkopane miasto... ale tak czy inaczej - jak nie ma innej opcji to mysle, ze żaden to problem

yoyo72 - 2 Sty 2014, 14:48

Nie było aż tak daleko.No troche sie co poniektórzy pogubili ale... Miejscówka fajna Miejsce na ogień było . ;) :jupi:
Parzych - 2 Sty 2014, 15:42

Jedyne zastrzeżenie jakie mam do ośrodka - w pokojach było kuresko zimno... :sad:
MisiekT - 2 Sty 2014, 15:49

oj tam, u nas było cieplutko - grzejnik z allegro za 25zl zrobil robote :)
Puff - 2 Sty 2014, 15:51

Zimno, cienka pościel i mało łazienek... Już wolałbym dojazd zza miasta 20-30km, ale za to w uczciwszym standardzie :) Patrzcie na Biłgoraj - do toru było cholernie daleko, ale za to miejscówka była I klasa :)
Parzych - 2 Sty 2014, 15:53

MisiekT, nie każdy jest tak zapobiegliwy jak Ty... gy
yoyo72 - 2 Sty 2014, 16:07

Na trzeźwo to mało kto spał ,więc chyba nie było aż takźle z tym cieplem. hahahhaa.
MisiekT - 2 Sty 2014, 16:10

Pufcio napisał/a:
Już wolałbym dojazd zza miasta 20-30km, ale za to w uczciwszym standardzie

jestem za... i wolalbym tez dojazd nawet 2x tyle, ale jakas trasa, a niekoniecznie przez miasto...
ALE - nie przesadzajmy - noclegi czy dojazd to rzecz mocno wtórna i da się dopasować

Parzych napisał/a:
MisiekT, nie każdy jest tak zapobiegliwy jak Ty...

już po prostu pare zlotow zaliczyłem i przenośne ciepełko się przydaje :)

Daras84 - 2 Sty 2014, 21:58

a niektorzy mieli mówki w pokojach ;) ośrodek zdecydowanie do wymiany!!
trzeci - 2 Sty 2014, 22:16

Daras84 napisał/a:
a niektorzy mieli mówki w pokojach ;)

A dorzuciły się chociaż do noclegów ?? ::-)

Łukasz, to podpytaj może w tej Sielpi cy cuś.
A w innych miejscach pościemniaj, że to nie na zlot klubu motoryzacyjnego tylko hodowców kanarków albo czegoś innego :-;:

DemptD - 2 Sty 2014, 22:59

a może by już powoli zacząć jakiś termin organizować? weekend majowy byłby spoko bo teraz też całkiem fajnie wypada :)
Peedro - 2 Sty 2014, 23:03

DemptD napisał/a:
weekend majowy


:yes:

Obywatelka Higienistka - 2 Sty 2014, 23:39

W Borkowie rzeczywiście było zimno i standard troszkę jak na te czasy za niski choć altana i jeziorko całkiem sympatyczne. Fajnie zrobiło się dopiero w niedzielę :) Uważam, że powtórka z rozrywki czyli weekend majowy jest bardzo dobrym pomysłem :jupi:
DziDzia - 3 Sty 2014, 00:18

Parzych napisał/a:
MisiekT, nie każdy jest tak zapobiegliwy jak Ty... gy

No, niektórzy wracając z toru wpadli po grzałkę do Tesco..



pozdro :!:

yoyo72 - 3 Sty 2014, 17:55

Weekend majowy super sprawa. Jestem ZA.
Ana - 3 Sty 2014, 19:30

trzeci napisał/a:

Łukasz, to podpytaj może w tej Sielpi cy cuś.
A w innych miejscach pościemniaj, że to nie na zlot klubu motoryzacyjnego tylko hodowców kanarków albo czegoś innego :-;:


DOpiero by ciężko było :D Strach ze wszystko przez ptaki sas*ane :P

Edytka

WIem ze np z frakcji renault i mitsubishi jeżdżą do wawrzkowizny. Ceny noclegów do przyjęcia, a co tam będzie to już w zależności od organizatorów (no wiadome)

yoyo72 - 8 Sty 2014, 20:29

Rozmawiałem właśnie z koleżanką ,która jeździ co roku do Sielpi do domków i powiedziała mi ,że :
Na pewno nie poleca domu MORENA ,ponieważ jak się leży na łóżku to widać niebo. Takie mają dziury. Natomiast bardzo poleca domki BARTEK. W te wakacje byli ze znajomymi w domku 7 osobowym i zapłacili 100 zł za dobę za 7 osób. Ta osoba ,która ma te domki w liczbie 3 sztuk. 7 ,10 i 4 osobowe jest podobno bardzo "dogadana" i warunki są bardzo dobre. To tyle co ja się dowiedziałem. ;) Pozdrowionka.

Tobol - 8 Sty 2014, 21:49

Pijemy = nie śpimy :D
elmek13 - 9 Sty 2014, 08:19

Nie pijemy bo biorę leki.
hubi_2006 - 9 Sty 2014, 09:00

elmek13, odstawisz
yoyo72 - 9 Sty 2014, 10:54

elmek13 napisał/a:
Nie pijemy bo biorę leki.


Wiecznie nie będziesz brał pub2

elmek13 - 10 Sty 2014, 14:01

Nie da rady, biorę leki na ćiśnienie, czasem ketonal. Nie da rady. Znowu będzie trzeźwy zlot.
DziDzia - 12 Sty 2014, 10:47

elmek13 napisał/a:
Znowu będzie trzeźwy zlot.

1. Na zlocie nie istnieje coś takiego, jak trzeźwość.
2. Jaki zlot? Do Was nie dotrze, że nie będzie zlotu?
:-P


pozdro :!:

Daras84 - 12 Sty 2014, 20:08

to na zlotach się pije?
DziDzia - 13 Sty 2014, 22:43

Ależ oczywiście (, że nie) :p



pozdro :!:

hanysek - 28 Sty 2014, 12:21

to co z tym naszym jubileuszowym?? :ok:
trzeci - 28 Sty 2014, 14:19

Na chwilę obecną to odbędzie się na Torze Kielce który jak widać Wam się spodobał.
Jeden termin wstępnie już jest 1 , 2 lub ewentualnie 3 maja.
Ale Łukasz /Faza ma się zorientować jeszcze czy są wolne inne terminy i odnośnie ceny ( rabatu ) na ten rok.
W razie czego termin się szybko przegłosuje w ankiecie.
Pozdro ...

Parzych - 28 Sty 2014, 14:25

trzeci napisał/a:
Jeden termin wstępnie już jest 1 , 2 lub ewentualnie 3 maja.
W/g mnie z tych dni najlepszy byłby 2, można by się dłużej pointegrować po rywalizacji na torze... ;-)) pub2
hanysek - 28 Sty 2014, 19:15

Jestech tego samego zdania co Jacuś:-) 2 jes dobrym terminem na tor:-)
kuba87 - 28 Sty 2014, 19:30

2 maja :D
Puff - 28 Sty 2014, 21:28

A mnie nie będzie, bu... :sad:
trzeci - 28 Sty 2014, 21:38

Pufcio napisał/a:
A mnie nie będzie, bu... :sad:

A dlaczego w tym roku nie ? :|

Puff - 28 Sty 2014, 21:40

Muszę być w Wiedniu na komunii Chrześnicy. Nie przeskoczysz...
DemptD - 28 Sty 2014, 22:09

no ale jak zlot będzie 2 to na 3 dasz rade dojechać :V:
Puff - 28 Sty 2014, 22:13

Nie wnikając w detale - muszę tam być już 2.05. Cóż, nie objadę konkurencji tym razem :P ;)
Brook - 28 Sty 2014, 22:20

a szkoda bo szykuję burzę loków na głowie.... :V:
Puff - 28 Sty 2014, 22:21

No Miss Zlotu to chyba nigdy nie zostanę :rotfl:
Brook - 28 Sty 2014, 22:23

to i dobrze... ale .... to ja chcę mieć burzę loków na głowie :)
Puff - 28 Sty 2014, 22:25

No ja Ci na głowę nie zamierzałem wchodzić :D
trzeci - 28 Sty 2014, 22:25

A może będzie w czerwcu wolny termin i ten ludziska wybiorą ... i wtedy Miss przed Tobą hehe
Puff - 28 Sty 2014, 22:28

Wszystko się okaże. Obstawiam, że ludzie będą optować za terminem majowym, bo dłuższy jest, ale kto to tam wie :)
Brook - 28 Sty 2014, 22:29

Pufciu.....
ale to sama przyjemność :hihihi:

Puff - 28 Sty 2014, 22:31

Przekonałaś mnie :V:
Brook - 28 Sty 2014, 22:35

nie musiałam :)
Puff - 28 Sty 2014, 22:36

;)
Daras84 - 29 Sty 2014, 11:16

czerwiec może byc cieplejszy, bo zazwyczaj te majowe z pogodą były słabe
inno - 29 Sty 2014, 11:39

Daras84 napisał/a:
czerwiec może byc cieplejszy, bo zazwyczaj te majowe z pogodą były słabe


w czerwcu w bednarach też trochę padało :P

jeśli wybrany zostanie majowy termin to mnie też nie będzie, a szkoda, bo już w zeszlym roku mnie nie było... mi też czerwiec by bardziej odpowiadał, albo ewentualnie, żeby 3 maja było upalanie na torze to może bym dał radę ;/

hubi_2006 - 29 Sty 2014, 13:33

Skojarzcie czym jest czerwiec dla studentów ;)
Dziwne, że żaden nie zabrał jeszcze głosu, a przecież nie brakuje ich tutaj :fox:
Maj=komunie
Czerwiec=sesja

Same dylematy :-)

pmbmn - 29 Sty 2014, 14:25

maj-matura
czerwiec- egzaminy zawodowe
:(

Daras84 - 29 Sty 2014, 14:38

no napewno matura bedzie 1-2-3 maj
vegetagt - 29 Sty 2014, 14:42

Daras84, jak co roku :hahaha:
yoyo72 - 29 Sty 2014, 14:44

Wszystkim i tak si nie dogodzi. Zawsze będzie tak ,że komuś nie będzie pasowało, ale miejmy nadzieję ,że będzie jednak nas duuużo czy to będzie maj czy czerwiec... :jupi:
pmbmn - 29 Sty 2014, 14:59

mam nadzieje że to będzie tak w połowie maja :) wtedy na pewno będę:)
Tobol - 29 Sty 2014, 16:58

Panowie ustalajmy bo muszę urlop sobie rozplanować :D
trzeci - 29 Sty 2014, 17:49

No i sytuacja wygląda tak, że jedyny wolny termin na Torze Kielce to:

02.05.2014 , do godź 15:00 ( potem jest Classic Auto )

więc o czerwcu można zapomnieć.
A i na torze musimy być wcześniej niż w zeszłym roku żeby mieć czas do tej 15:00 poganiać.

Łukasz w środę będzie znał ostateczną cenę i może uda mu się załatwić inny ośrodek.

Tak to wygląda.
Dla jednych dobrze a dla innych żle.
Pozdro ...

Parzych - 29 Sty 2014, 18:01

Mi termin pasi <oki>
Puff - 29 Sty 2014, 18:04

To pozostaje życzyć, żebyście się dobrze bawili :) Pokażcie Scyzorykom jak się jeździ fwd :P :D
DemptD - 29 Sty 2014, 18:24

trzeci napisał/a:
02.05.2014
:jupi:
trzeci - 29 Sty 2014, 18:58

Teraz już jako czysto informacyjnie mogę też powiedzieć, że PUCIO sprawdził możliwości na Torze Poznań i niestety ale wolnych terminów weekendowych tam brak i cena za małą pętle bodajże 1500 PLN za godzinę.
Więc jak by nie patrzeć ... Skazani na Kielce 2 :-;:

Szkoda, że parę znanych osób nie będzie ale mam nadzieję, że uda mi się zjechać na te dni i pobawić z Wami :)
Pozdro ...

kuba87 - 29 Sty 2014, 19:59

no mnie może też nie być, ale nie mam pewności, zobaczymy jak sie robota ułoży :P
Laskosz - 29 Sty 2014, 20:51

Jak Bozia da to i ja będę :) termin majowy ok :) a i blisko :)
Obywatelka Higienistka - 29 Sty 2014, 22:01

Mnie majówka także pasi :D A nawet pierwszego już można zjechać :)
Parzych - 29 Sty 2014, 22:11

Obywatelka Higienistka napisał/a:
A nawet pierwszego już można zjechać :)

Ola, zawsze się zjeżdża na ośrodek dzień przed torem, nie wiedziałaś o tym :?:

Obywatelka Higienistka - 29 Sty 2014, 22:13

Wiedziałam tylko zrozumiałam, że zlot zaczyna się dopiero 2 maja :P A 2 maja mamy dzień na śmiganie po torze. Już wsio ok :)
mieszko - 30 Sty 2014, 00:02

Jak mamy tor do 15 to zacząć trza będzie koło 8 :| wyjechać z ośrodka mniej więcej o 7 więc przed 6 przydałoby się odstawić szkło by znowu nie rozkalibrować alkomatu jak niektórzy :)
diodalodz - 30 Sty 2014, 20:55

Olać tor ! Proponuje pierwszy ogólnopolski zlot leżakowy - "Nie dzieje się nic"
Mafios - 31 Sty 2014, 16:16

masakra :( mogę nie zdążyć złożyć spadku :(((((((((((
Tobol - 31 Sty 2014, 22:30

diodalodz napisał/a:
Olać tor ! Proponuje pierwszy ogólnopolski zlot leżakowy - "Nie dzieje się nic"


W sumie jestem w 100% za :D

Parzych - 1 Lut 2014, 00:20

Tobol, nie wiesz co piszesz... :9:
trzeci - 1 Lut 2014, 13:12

Mafios napisał/a:
masakra :( mogę nie zdążyć złożyć spadku :(((((((((((


Spokojnie i bez pośpiechu Patryk :)
Jak nie zdążysz to trudno.

Odnośnie zlotu to proszę wziąć pod uwagę, że jego przeprowadzenie to nie tylko zaangażowanie Łukasza , zarządu i innych osób ale i wszystkich zlotowiczów.
Ubiegłoroczny zlot zamknął się sumą kosztów w wysokości: 15 620, 13 PLN
Z tego 2000 PLN mieliśmy od sponsora, firmy Ford Auto - Skar z Kielc.
Czyli ze składek i klubu poszło na zlot blisko 14 000 PLN, co nie jest małą kwotą.
A przecież zlot był bez większego rozmachu i polotu.

Zatem bierzcie pod uwagę poszukanie wokół siebie ewentualnego wsparcia dla organizacji zlotu.
Gotówkowego, w formie dodatkowych nagród, refundowania kosztów, etc.
Bez tego będzie ciężko myśleć o niskiej składce.
A kwoty wsparcia nie muszą być wielkie, bo można nadrobić ilością.
Co klub może zaoferować w zamian to wielu z Was wie ale pojawi się szczegółowe info w odpowiednim temacie :)
Pozdro ...

pmbmn - 1 Lut 2014, 19:30

Może jednak będę to są dni wolne:)
Tobol - 2 Lut 2014, 00:15

Parzych Przecież żartuję ;)
luk-90 - 15 Lut 2014, 23:24

Kiedy ruszają zapisy itd?
Parzych - 15 Lut 2014, 23:49

luk-90 napisał/a:
Kiedy
Jak będą szwedy... gy Na wszystko przyjdzie czas, pewnie jak będą znane orientacyjne koszty...
blood_brother - 15 Lut 2014, 23:56

Chyba już to padło, ale dla przypomnienia, dzień po naszym upalaniu jest ClassicAuto Cup na torze Kielce, więc chętni mogą jednym wyjazdem odbyć dwie imprezy :)
elmek13 - 16 Lut 2014, 17:44

Nie jadę. Znowu będzie gówno nie jazda.
trzeci - 16 Lut 2014, 19:07

elmek13 napisał/a:
Nie jadę. Znowu będzie gówno nie jazda.

Inni, pomimo pogody, raczej nie narzekali.
Miałeś pecha Krzychu, że Ci auto padło :|

DemptD - 16 Lut 2014, 20:05

e tam, zabawnie było, szło się ponabijać z bączków czy trawkowania :V:
Parzych - 16 Lut 2014, 20:07

elmek13 napisał/a:
Znowu będzie gówno nie jazda.
Bo trza było czymś sprawnym przyjechać... gy :devil:
Freeman - 16 Lut 2014, 20:16

Też mi się wydaje że sporo poganiania na torze było.
FiFa - 16 Lut 2014, 21:31

w tym roku naszykujcie sie na snieg! Bedzie jeszcze zabawniej! :-) Biadolenie jak ktos umie sie bawic to nie bedzie nazekał i przyjedzie! :P chociaz nie powiem pogoda nam ostatnio troche nie dopisałą teraz moze bedzie lepiej! :P :D
MisiekT - 16 Lut 2014, 21:36

ej tam - dobrze się latalo...
vegetagt - 16 Lut 2014, 21:40

marudy :-)
Peedro - 16 Lut 2014, 22:01

vegetagt napisał/a:
marudy :-)


Nikt tak nie ciął trawy jak ty :-P

vegetagt - 16 Lut 2014, 22:11

no i mega fajnie bylo :D Dobry sprawdzian dla wytrzymałości spawów, hehe :hihihi:
blood_brother - 16 Lut 2014, 22:35

Aura była sprzyjająca :P
elmek13 - 17 Lut 2014, 07:12

I tak nie jadę.
Daras84 - 17 Lut 2014, 08:47

elmek13 napisał/a:
I tak nie jadę.


no to skończ marudzić

trzeci - 17 Lut 2014, 10:55

Łukasz złapał kontakt z innym ośrodkiem ale niestety nie bylibyśmy tam sami, bo byliby w tym samym czasie weekendowicze z rodzinami.
Faza podjedzie i sprawdzi czy dyslokacja domków pozwoli na być blisko siebie i nie przeszkadzać inny.
Na którymś zlocie chyba już tak mieliśmy, że nasz grupa zajęła tylko część osrodka.

mieszko - 17 Lut 2014, 11:15

trzeci, choćby Biłgoraj i bodajże zlot Seicento/Cinquecento czy jakoś tak <???>
Freeman - 17 Lut 2014, 18:44

W Międzywodziu były dwa domki zarezerwowane dla innych chyba.
Daras84 - 17 Lut 2014, 21:21

wszystko tylko nie to co było ...
trzeci - 17 Lut 2014, 21:42

Daras84 napisał/a:
wszystko tylko nie to co było ...

Konkretnie powiedziane ;)
Będziemy mieć na uwadze.

blood_brother - 18 Lut 2014, 00:42

Moim zdaniem, zeszłoroczny ośrodek był całkiem ok pod względem samego miejsca, dużej chatki na grilla itd. Natomiast bardzo nie fajne były same noclegi i ich rozstrzał jakościowy. Jeżeli wyremontowali pozostałe pawilony, to bym się nad nim zastanowił :)
Piter - 18 Lut 2014, 08:40

W zeszłym roku w dupę dała pogoda i tyle !
My z dzieciakami zamarzliśmy w domku strasznie i wszystko mieli mokre.
Jak by było 25 stopni i słońce to nikomu by noclegi nie przeszkadzały.

Ja odpadam na rzecz 2 runda YTP

van - 18 Lut 2014, 21:51

Daras84 napisał/a:
wszystko tylko nie to co było ...
+ dwie takie opinie

Piter napisał/a:
Jak by było 25 stopni i słońce to nikomu by noclegi nie przeszkadzały.
chociaż nie sposób się z tym też zgodzić.
Peedro - 18 Lut 2014, 21:55

No w naszym pokoju tez bylo mocno srednio...
Parzych - 18 Lut 2014, 22:06

Ja spałem tylko bez butów, a tak to w całym ubraniu, bo mocno chłodno było... :9: Ale już mnie MisiekT uświadomił, że warto zabierać farelkę na wszelki wypadek... :devil:
DziDzia - 18 Lut 2014, 23:26

Parzych napisał/a:
Ale już mnie MisiekT uświadomił, że warto zabierać farelkę na wszelki wypadek... :devil:

...albo kupić takową za 15 pln w Tesco wracając z toru..



pozdro :!:

kuba87 - 18 Lut 2014, 23:35

my mieliśmy sucho i ciepło :P
i na torze mi sie podobało :D
i w tym roku prawdopodobnie mnie nie będzie :|

hanysek - 19 Lut 2014, 00:16

a czy ktos z wos spol pod plandeka na pace Stara w - 15 w wojku?? :rotfl: wiem smieja sie sa dzieci i kobiety :ok: i jakies waunki musza byc :yes: kielce fajne :ok: ale osrodek do wymagajacych musi byc wmiara przystosowany :ok:
hubi_2006 - 19 Lut 2014, 16:55

DziDzia napisał/a:
...albo kupić takową za 15 pln w Tesco wracając z toru..

Przydała się :ok:
Marudzicie na tylko jeden pawilon po remoncie, ale tam też były mrówki. Wróciliśmy z toru, a tam dywan biegał :-P
Oczywiście nikomu nie wytykam wyboru miejsca :) Domyślam się, że nie jest łatwo znaleźć ośrodek skłonny przyjąć zmotoryzowaną masę wywrotowców :-)
Ten ośrodek sprawdziliśmy i wiemy, że wolimy coś innego, ale czy inne będzie lepsze?

yoyo72 - 19 Lut 2014, 17:01

W tym roku jak pogoda bedzie taka wredna to pewnie trzeba bedzie iglo robic. :hahaha:
Freeman - 19 Lut 2014, 20:31

Nie wiem jak w domkach i starych pawilonach. Ale w tych nowych, aż tak zimno nie było.
vegetagt - 20 Lut 2014, 02:13

mieszko napisał/a:
trzeci, choćby Biłgoraj i bodajże zlot Seicento/Cinquecento czy jakoś tak <???>


Tylko zlot seja to pewnie co innego niż rodzina z dziećmi :D

A ja w naszym pokoju nie zauważyłem mrówek. Tylko zimno było, ale to da rade naprawić farelką :-)

Daras84 - 20 Lut 2014, 09:17

no dobra ale nigdy nie robiliśmy takiego bydła aby rodzinom przeszkadzało, zreszta niejednokrotnie u nas sa dzieciaki ;)
trzeci - 23 Mar 2014, 20:56

Łukasz odwiedził ten drugi ośrodek i warunki/domki są OK :)
Mówił, że bez porównania do ubiegłorocznych.

Ceny są następujące:
Jeśli w domku będą spały 4 osoby to cena jest 160 PLN / doba / domek
( czyli 40 PLN / od osoby za dobę )
Jeśli w domku będzie spało 6 osób to cena jest 180 PLN / doba / domek
( czyli 30 PLN / od osoby za dobę )

Łukasz wstawi niedługo linki do ośrodka to sobie obejrzycie, co i jak wygląda.

Z resztą informacji poczekamy do końca miesiąca, bo tak jak już było wspominane wiele zalezy od tego jak wypadniemy w 2 etapie konkursu 7 Wspaniałych na Targach Motor Show w Poznaniu.
Miejsce na pudle = dużo kasy na zlot :)
Co oczywiście będzie miało wpływ na wysokość opłat zlotowych.

Dlatego też tutaj, zachęcamy i prosimy o obecność na targach oraz głosowanie na Smerfetkę :)
A kto ma więcej czasu i chęci może wspomóc swoją osobą naszych reprezentantów.
W przypadku pytań zapraszamy do podforum konkursowego lub na PW do mnie lub vana.
Pozdro ...

Tobol - 24 Mar 2014, 15:38

Aleee lipa nie dostałem urlopu nie wbije na zlot :/// Ale naklejeczka się jakaś uchowa dla mnie ?? :)
van - 6 Kwi 2014, 19:35

No dobra to może jakieś konkrety bo wcześniej nie miałem czasu się zagłębiać co gdzie kiedy. Więc pytam tak żeby każdy kto wejdzie tylko w ten dział wiedział:
Gdzie
Dokładnie kiedy
Na ile dni
Noclegi
Koszta
itp. itd.....
Nic nie ma albo jest ale trzeba kopać i szukać

trzeci - 6 Kwi 2014, 19:42

Wszystkie informacje pojawią się albo dzisiaj albo jutro :)
van - 6 Kwi 2014, 21:08

trzeci, dziękować :) :-)
hubi_2006 - 7 Kwi 2014, 20:30

Panie Faza, otwórz Pan tematy bo czas nagli :hammer:
trzeci - 7 Kwi 2014, 20:36

Jutro się doczekacie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group