Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK4] Immobilizer

marcin_online - 23 Wrz 2013, 15:30
Temat postu: [MK4] Immobilizer
Witam, jestem nowy na forum prosze o wyrozumialość.
Dostałem fiestę od dziadka ktora stoi od kilku miesięcy.
Był problem z kluczykiem bo gdzies sie zgubił i spec zdemontowal pod blokiem co trzeba zeby dorobic kluczyk lecz po kilku dniach oddal tylko komputer i ze nic nie da rady zrobic. Kluczyk sie znalazl a fiesta nie pali. Droga dedukcji doszedlem ze brakuje petli immo bo sa zdemontowane plastiki z kolumny i wisi kabel z 4 pinami zielona kostka. Komputer wydaje sie ze dziala bo wyswietla sie przebieg i zapalaja sie kontrolki.
Niestety brak reakcji na zaplon i nie slychac pompki dioda kolo zegarka miga szybko.
Czy moge kupic np ta petle i bedzie pasowac czy trzeba programowac?
http://allegro.pl/petla-i...3562761306.html
Czy jest mozliwosc zeby odpalic na krotko zeby sprawdzic czy to tylko immo blokuje czy to cos innego? nie chce wchodzic w koszty i sprobowac zeby uniknac lawety i elektryka.
Pozdrawiam
Marcin

marcin_online - 26 Wrz 2013, 10:28

Widze ze nikt nie umie mi pomoc... moze chociaz powiecie czy petle trzeba programowac czy jest tylko czujnikiem i dziala w roznych autach?
mmbu - 26 Wrz 2013, 18:18

Może nikomu się nie chce odpowiadać na pytania, na które Google odpowiada?
Pętla jest tylko czytnikiem, nie trzeba programować. Twój spec jest dupa i czemu się nie zgłosisz do niego po zwrot części? A jak Ci jeszcze w kompie silnika coś zje..., to masz ciepło...

marcin_online - 27 Wrz 2013, 11:03

to zwykly oszust twierdzi ze gdzies podzial, dzieki kupilem na allegro druga zobacze czy zadziala

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group