Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK4] Siłowniki klapy bagażnika mk4

Noxirius - 27 Sie 2013, 19:22
Temat postu: [MK4] Siłowniki klapy bagażnika mk4
Witam chcialbym odkopac troszke temat silownikow klapy tyle ze z modelu mk4 tak ze niewiem czy w dobrym miejscu to pisze ale chodzi mi glownie o siłę silownikow otoz moje powoli wysiadaja i zastanawiam sie czy oryginalne majace 325N same pociagna klape do gory czy rowniez bede ja musial ciagnac zeby poszla do gory czy moze jakies mocniejsze zalatwia sprawe i druga sprawa to czy kazdy model czy moze wiekszosc modeli forda ma te same mocowanie silownikow? Czy kazdy inne? Pytam poniewaz mocniejsze widzialem w innych modelach fiesty i w razie czego czy moznaby takie zamocowac do mk4 i 3 pytanie to roznica w ich dlugosci jak sie ma do otwierania klapy bo roznice sa po kilka cm jedne krotsze drugie dluzsze i niewiem juz co kupic (z gory przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z fona )
Puff - 27 Sie 2013, 21:56

Noxirius napisał/a:
czy oryginalne majace 325N same pociagna klape do gory

Raczej "czy wypchną". Nie.

Siłowniki się kupuje na wymiar. Różnica może być symboliczna, bo jak dasz dużo dłuższe, to klapy nie zamkniesz, a za krótkie znowu nie będą pracowały w optymalnym zakresie, plus klapy całkiem nie podniesiesz.

Podjedź do sklepu z częściami i przymierz :)

Noxirius - 28 Sie 2013, 17:05

Ok dzieki

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group