Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - [MK1] Jak stoi z częściami do MK I

Osiolek - 14 Lip 2013, 18:36
Temat postu: [MK1] Jak stoi z częściami do MK I
Jestem nowym forumowiczem wiec witam wszystkich serdecznie :)
Założyłem ten temat ponieważ chce się dowiedzieć czy części które mogłyby pasować do MK I są w miarę dostępne. Właśnie stoję przed wyborem kupna Fiesty MK I lub Golfa I i jestem bardziej skłonny kupić Fiestę tylko nie wiem czy części do niej będą tak dostępne jak do Golfa.
Chodzi mi głównie o części do eksploatacji i wymiany na świeższe.
Pozdrawiam :)

vegetagt - 14 Lip 2013, 19:09

przykładowo końcówki drążków kierowniczych są zleżałe... Mimo, że część nie łapie luzów, to guma pęka prawie od razu.
profi - 14 Lip 2013, 19:33

z dostępnością jest całkiem spoko, blacharsko troche gorzej, ale da się właściwie prawie wszystko dokupić, także bierz fiestolota
van - 14 Lip 2013, 19:56

do golfa części są nawet w biedronce, do fiesty nie jest tak różowo ale nie jest najgorzej, jeśli czegoś w PL nie ma jest w UK. Golfów I za to można spotkać dużo, Fieste prawie nigdy
Osiolek - 14 Lip 2013, 20:48

van napisał/a:
Golfów I za to można spotkać dużo, Fieste prawie nigdy

No i właśnie miedzy innymi dlatego ta Fiesta :)
a możecie mi jeszcze powiedzieć w jakim silniku najlepiej? :)

profi - 14 Lip 2013, 21:20

Jakby Ci to powiedzieć, zbytniego wyboru nie masz, ja mam 1.1 i nigdy, przenigdy nie odmówił posługi. Do tego jest dość żwawy. 1.3 nie znajdziesz, a 1,6 też bardzo ciężko
DziDzia - 14 Lip 2013, 22:29

Ja miałem problem z dostaniem jednej części.. Platynek do rozdzielacza motorcrafta. Poczekałem miesiąc, zapłaciłem 30 pln i mam.



pozdro :!:

adamruciu1 - 14 Lip 2013, 23:22

Jak chcesz obecnie kupić auta to będziesz miał ciężko (chyba że masz worek z pieniędzmi). Ja zbiera części ponad 10 lat i zawsze czegoś brakuje a jest coraz mniej . Blacharkę zewnętrzną idzie dostać ( http://www.klokkerholm.co...x?Group=1465282 ) około 3-6 m-cy , ale tak pasuje że pożal się Boże , żadna linia nie leży. Wewnętrznie to można rzeźbić z arkusza.
Mechaniczne to takie jak klocki i tarcze dostaniesz ale już jakieś poduszki silnika to chyba najlepiej z UK.
ale gdyby w życiu miało by być łatwo to wszyscy by jeździli astrami

szczepan522 - 15 Lip 2013, 06:52

adamruciu1 napisał/a:

ale gdyby w życiu miało by być łatwo to wszyscy by jeździli astrami


albo Fiestą MK3 :2xf:

Peedro - 15 Lip 2013, 06:55

szczepan522 napisał/a:
albo Fiestą MK3 :2xf:


Bez przesady, niedługo też wyginą - patrz choćby allegro. Coraz więcej ich na złomach ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group