Forum FiestaKlubPolska -

Hyde-Park - Wymarzone XR2i dla Prezesa

Mafios - 8 Cze 2013, 21:40
Temat postu: Wymarzone XR2i dla Prezesa
zacznijmy od początku.
Artur ( trzeci ) wyjeżdża zagranice z powodów finansowych do roboty, swoj spadek drań chciał rozebrać i rozsprzedać. Pomysł padł byśmy mu wspólnie pomogli odratowali XRkę. Każdy może w różny sposób pomoc finansowo , fizycznie , częściami. Trzeba mu jakoś wynagrodzić prowadzenie działalności stowarzyszenia i całego tego niewdzięcznego tałataństwa . Plan jest taki aby przyprowadzić auto do Łodzi. Mamy tu dobry skład do remontu Ja , loy , zolw i być może dioda. Artur na szczęście zgodził się przekazać samochód więc nie trzeba będzie używać planu B.Problem jest z przyprowadzeniem auta ze Szczecina do lodzi auto nie ma przeglądu a Artur jest czasowo ograniczony. Co do spraw finansowych , każda wpłata będzie rejestrowana , na każdy wydatek będzie paragon lub fv by wszystko się zgadzało. Mam nadzieje że więcej osób pomoże niż obecny skład. Chętnych zapraszam do mnie po więcej info.

PS. Artur z przyczyn oczywistych musiał dowiedzieć się o naszym niecnym planie

sprawa nie jest na już projekt będziemy robić , więc myślę że w pół roku ogarniemy temat finansowy i gratowy

Konto 04 1140 2004 0000 3602 3403 8881 Patryk Grabowiecki
W tytule poproszę Projekt XR2i + nick

kuba87 - 8 Cze 2013, 21:55

Ja już zgłosiłem swą gotowość do pomocy, tak tej finansowej jak i częściowej, z przeglądem można sobie poradzić. Mogę pomóc w przyprowadzeniu auta do Łodzi.
Freeman - 8 Cze 2013, 22:20

Ja finansowo również pomogę. Dajcie tylko namiary na prrzelew.
Bit1 - 8 Cze 2013, 22:29

A może by to autko zgłosić do Kup i Zrób? ma być za niedługo nowa edycja
pawel_mk3 - 8 Cze 2013, 22:29

Ja chętnie jakoś pomogę :)
BuMeL - 8 Cze 2013, 22:33

Też czekam na więcej info.
Daras84 - 8 Cze 2013, 22:35

Bit1 napisał/a:
A może by to autko zgłosić do Kup i Zrób? ma być za niedługo nowa edycja


dobry pomysł ;)

Mafios - 8 Cze 2013, 22:43

Daras84 napisał/a:
Bit1 napisał/a:
A może by to autko zgłosić do Kup i Zrób? ma być za niedługo nowa edycja


dobry pomysł ;)

dajcie spokój z show

Mafios - 8 Cze 2013, 22:54

Freeman napisał/a:
Ja finansowo również pomogę. Dajcie tylko namiary na prrzelew.


konto w 1 poście dodane

Składki nie są na już i nie są obowiązkowe

ElGrey - 8 Cze 2013, 22:58

Bit1 napisał/a:
A może by to autko zgłosić do Kup i Zrób? ma być za niedługo nowa edycja

Jak patrze jak tam traktują auta to czasami mi się płakać chce, że taką kichę niby specjalista wciska ;-(

Mafios - 8 Cze 2013, 22:59

ElGrey napisał/a:
Bit1 napisał/a:
A może by to autko zgłosić do Kup i Zrób? ma być za niedługo nowa edycja

Jak patrze jak tam traktują auta to czasami mi się płakać chce, że taką kichę niby specjalista wciska ;-(

a widziałeś jak krzywo progi pomalowali w cc sporting

BuMeL - 8 Cze 2013, 23:09

Więc tak, nie ukrywam, że sam mam problemy finansowe, jednak na pewno mogę wesprzeć projekt biorąc na siebie przesyłki elementów, które będą duże lub ciężkie. Maska, zderzaki, fotele, skrzynia, inne paczki zbiorcze.
sowa - 9 Cze 2013, 00:06

środkowy zachód też wesprze projekt ;)

brawa za inicjatywę .... i za przekonanie Preziowatego <8>

szczepan522 - 9 Cze 2013, 06:31

Ja również dorzucę swoje trzy grosze :)
luk-90 - 11 Cze 2013, 07:50

Jak najbardziej należy się Arturowi za ten poświęcony czas. Także dorzucę coś od siebie za jakiś czas :luzik:
Mafios - 11 Cze 2013, 08:41

więc wstępnie

mamy amory supersporta od sowy
superchipa odemnie

szukamy :
- nowych elementow zawieszenia tulejki łączniki swożnie
- nowych progów
kasy na wymiane i lakier i naprawy głowicy

Qzyn - 11 Cze 2013, 08:55

Jezeli projekt nie zamknie sie w 2 miesiacach a 6 to my z Ania mozemy pomoc z glowica.
Mafios - 11 Cze 2013, 09:05

Projekt jest na najbliższe pół roku ;-)
Qzyn - 11 Cze 2013, 09:35

no to glowice ogarniemy - niedlugo dogadamy szczegoly ;)
gacznik - 11 Cze 2013, 10:58

Ja postaram się ogarnąć trochę elementów zawieszenia, ale to też potrzebuję ze 2-3 tygodnie.
W razie co prosiłbym o info, kiedy spadek będzie opuszczał Szczecin, to wrzuciłbym graty do auta, zamiast wysyłać.

blood_brother - 11 Cze 2013, 19:03

Powinniśmy zrobić Preziowi psikusa i wstawić pod maskę Zeteca :D
DemptD - 11 Cze 2013, 19:34

blood_brother, bardziej by się zdziwił z hcsa :V:
kuba87 - 11 Cze 2013, 22:58

postaram się zdobyć progi zewnętrzne, Mafia, wewnętrzne profile progów będziecie musieli sami robić
Tommur - 12 Cze 2013, 00:37

Co prawda nigdy nie zaglądałem spadkowi pod wyikładzine podłogi, ale co nieco widziałem w kanale. Jakby co Panowie to możecie liczyć na przejechanie autem do Łodzi czy gdzie tam potrzeba.
Acha silnik jest w dobrym stanie. Nie kopci. Falowanie jak to w CVH. Auto nie ma dnia to faluje. Była welka z wiązkę (okazało się, że ona winna -wymieniona). Potem znowu wróciło (może potencjometr lub inny duperel).

Szkoda , że wczesniej nie zajrzałem, bo w piatek jechałem do tomaszowa maz. na rajd to mogłem w sumie podlecieć. Tylko to auto trzeba na taka trasę raczej przetestować i olej chyba zmienić co? No chyba, że FKP Asistance czuwałby cała drogę :D .

Z chęcia bym nim pośmigał, bo powiem, że to 110 ma odejście. To się czuje w jeździe. Już z rok nie oglądałem spadku w garazu. ale pamietam, że głowica była robiona z wymiana 4 zaworów wydechowych i sprawdzaniem szczelności. Były zaniżane gniazda zaworowe, ale mechanior zaniżenie gniazda skompensował dodatkowa podkładką pod kołyskę (i to był chyba błąd, ale nie dyskutowałem bo sie nie znam). Ale Artur zakładał wtedy nowy wałek i spręzyny z szklankami od ostrego wałka (regulowane podkładkami). no i od wtedy cos nie tędyś było z ta głowica , bo cykało mocno i obroty były nie teges. Chyba mechanior nie ogarnął tematu. Nie wspomne o kółku regulowanym.
Ale stare popychacze wróciły i kółko tez chyba wyleciało.

Artur nic mi nie mówił :głowąwmur: . Pytał tylko czy kanapy tylne recaro chcę. a to powinno dac mi do myslenia.
Według mnie auto zadżebiście sie prowadzi. Przynajmniej tyle co jeździłem nim na ASJ tor poznań oraz na próbach w Dębrznie. Warto ratować, bo kawał historii i bólu plomb od twardości zawiechy haha.

Progi na pewno sa do robienia.
a jak trzeba będzie to auto przed trasą doprowadzi sie do takiego stanu, aby przeszło przegląd. Temat do ogarnięcia.

Mafios - 13 Cze 2013, 10:15

nikt więcej pomoc nie chce ?
Puff - 13 Cze 2013, 13:32

Może byłoby łatwiej gdyby powstała chociaż niewielka lista pt. "gdyby ktoś miał na zbyciu (...), to chętnie przygarniemy" :)

Dorzucę się z początkiem kolejnego m-ca.

Tommur - 13 Cze 2013, 14:19

Dawać, dawać ludziska. Prezio 5 lat zasuwał z paczuszkami na poczte, smyczkami, rozlicza klub w US. zbiera za niego kary.
Szykuje zloty, papiery, koszulki, rozliczenia, domki.


Nie wspomne o drobnym, fakcie moderowania forum (kto sie w to bawi wie ile to czasu zajmuje), księgowanie wplat klubowiczów. rozwiązywanie problemów nierozwiązywalnych itp :V:

A czasu prywatnego praktycznie nie ma. Każdy cos malutkiego i miarka sie uzbiera.
4500 użytkowników to chyba cos możęmy zdziałać jak nawet 2% tych osób cokolwiek wspomoże ten projekt. Przeciez 2% to nawet nie jest błąd statystyczny :devil:

:megafon: Dawać, dawać :megafon:

mlody81 - 13 Cze 2013, 15:02

Ja mam sporo części co prawda do RS1800, ale to pewnie jak rozbierzecie to będzie widać co potrzeba. Finansowo też coś mogę pomóc. postaram się częściej zaglądać na forum.
Moja taka propozycja jakbyście się dowiedzieli ile by kosztowało u was w Łodzi takie gruntowne przygotowanie budy, pozbycie sie totalnie rdzy, obspawanie itp (chyba, że sami to ogarniecie) no i oczywiście lakierowanie. Wg mnie jak już ratować to na maxa :)

Pozdrawiam
Tomek

Freeman - 13 Cze 2013, 18:45

A może by tak na naszym FB dać info o projekcie ratowania Spadku?
Peedro - 13 Cze 2013, 19:18

Ja tam tajli za ciekawych nie mam ;) ale coś finansowo się wspomoże :)
Freeman - 13 Cze 2013, 20:27

Ja mam jeszcze propozycję. Można by również zrobić aukcję rzeczy niepotrzebnych, a zysk przeznaczyć na Spadek.
Mafios - 13 Cze 2013, 21:06

Freeman napisał/a:
Ja mam jeszcze propozycję. Można by również zrobić aukcję rzeczy niepotrzebnych, a zysk przeznaczyć na Spadek.

o brawo :)

FiFa - 13 Cze 2013, 23:11

będziecie kupowac lakier, dajcie znac moge ogarnac u siebe w dobrej cenie a jak nie zasponsoruje!! :-)
I jezeli potrzeba malowac jakies elementy proszkowo tez ogarne temat! :-)

acti357 - 14 Cze 2013, 11:55

Róbcie listę części do wymiany i tego co zostało już wymienione (żeby 2x tego samego nie kupować). Będzie wiadomo co mam kupić/na co mam przelać (to już jak wolisz).
Mafios - 14 Cze 2013, 13:32

acti357 napisał/a:
Róbcie listę części do wymiany i tego co zostało już wymienione (żeby 2x tego samego nie kupować). Będzie wiadomo co mam kupić/na co mam przelać (to już jak wolisz).

dary na spadek ja przyjmuje lista rzeczy ktore juz mamy jest w klubowiczach

Mariox003 - 14 Cze 2013, 18:26

co do aukcji na rzecz "spadku" to jakieś tajle się znajdą :ok:
hubi_2006 - 15 Cze 2013, 17:02

Gratów nie mam, ale jakąś kasą wspomogę projekt. Pytanie, do kiedy zbieracie fundusz?
Tommur - 15 Cze 2013, 21:35

Cały czas. Auto jedzie do Łodzi koło początku lipca i tam będzie robione. Nie spieszy się. Artur ma inne auto :-P .
Mariox003 - 15 Cze 2013, 21:44

Ale jakieś foty z operacji ratowania tej xrki podawajcie na bieżąco :ok:
hubi_2006 - 15 Cze 2013, 22:20

Jakiś blog by się przydał :-P
Rkalitka - 16 Cze 2013, 00:14

Jak wygląda sprawa transportu??


Chyba nie opłaca się robic przeglądu i ryzykowac tak długą podróż, tym bardziej, że za przegląd trzeba zapłacic a auto będzie zrobione nie wcześniej niż za kilka miesięcy??

Ja mogę ze szwagrem podjechac do Prezia i spadek przywieź wam lawetą tylko musimy zrobic zrzutę na wachę, bo sam nie podołam na taką podróż niestety.

Co do terminu to się dogadamy oczywiście :yes:

Pietrekk - 16 Cze 2013, 06:00

Mam zbędne nowe tuleje febiego do tylnej belki, jakieś drobne plastiki czy coś też mam, więc jak coś to pisać.
Peedro - 16 Cze 2013, 08:43

Ja to ogólnie bym proponował tak - na razie niech auto znajdzie się w Łodzi i po ocenie Mafiosa i reszty niech wleci lista potrzebnych rzeczy - wtedy każdy coś może znaleźć odpowiedniego a i co do zrzutki - będzie dodatkowa motywacja na co i po co ;)
Mafios - 17 Cze 2013, 15:55

więc tak.
Kasa na wachę się znajdze
elementy zawieszenia bierzemy wszystkie auto stoi 1,5 roku jak pojdą te gumy w pracę zaraz będa do wymiany
także gumy belki chętnie przygarniemy.

BuMeL - 17 Cze 2013, 16:05

mam ładne sprężyny od kosiarki jak coś, to nie eibachy ale przynajmniej zdrowe, mogę dorzucić sworznie delphi po kilkuset km
zefir - 17 Cze 2013, 19:47

ja dorzuce sie i finansowo i moge pomoc w weekendy gdybyscie potrzebowali pomocy
Tommur - 17 Cze 2013, 20:29

Na pewno spręzyny z przodu są do wymiany. Ale chyba mafioso pisał, że zawias supersporta jest cały od sowy.

Doczytałem są amory. A spręzynki trza załatwić.

hubi_2006 - 17 Cze 2013, 21:41

zefir napisał/a:
moge pomoc w weekendy gdybyscie potrzebowali pomocy

już widzę, jak idzie robota z Tobą w towarzystwie :rotfl:

Qzyn - 18 Cze 2013, 07:26

hubi_2006 napisał/a:
już widzę, jak idzie robota z Tobą w towarzystwie

Jakto jak?? Bardzo płynnie :) ))))))))))))))))

zefir - 18 Cze 2013, 08:30

:devil: :devil: :devil: :devil: :devil:
Mafios - 18 Cze 2013, 11:08

Sprężyny sportowe zakupimy najwyżej, nikt do supersporta serii nie założy
sowa - 19 Cze 2013, 08:42

zawias jest kompletny ;)
Pytanie za 100pkt - czy ktoś się wybiera jakoś niebawem z okolic (mogą być duuże okolice ;)) zielonej w kierunku łodzi ?

Magda M. - 19 Cze 2013, 19:42

Zielona góra - Bydgoszcz, początek lipca. Wycieczka do Łodzi - do dogadania, ale to nie ja jadę, więc za koszt paliwa...
Stasqe - 19 Cze 2013, 22:07

Dotarłem teraz do tematu. Ze swojej strony mogę pomóc z zakupem nowych części - pracowałem kiedyś w InterCars i parę znajomków mam, więc maksymalne rabaty zostały ;)

W grę wchodzi tylko paragon - faktur nie dostaję.

przemo_rsr - 20 Cze 2013, 22:09

ja również kilka groszy dorzucę :)
Mafios - 22 Cze 2013, 18:59

Potrzebna jest kasa aby ruszyć z koksem a tu nic się nie dzieje, nawet najmniejsze kwoty pomogą
Freeman - 22 Cze 2013, 22:22

No właśnie. Deklaracji sporo, a wpłat brak.
BuMeL - 22 Cze 2013, 22:26

Zacznijcie od listy rzeczy koniecznych do wymiany w pierwszym poście.
blood_brother - 23 Cze 2013, 00:33

Niestety dopiero po pierwszym mogę pomóc finansowo.
hubi_2006 - 23 Cze 2013, 11:46

Freeman napisał/a:
No właśnie. Deklaracji sporo, a wpłat brak.

Spójrzcie w kalendarz i dajcie NAM chwilę... ;)

Mafios - 23 Cze 2013, 12:45

BuMeL napisał/a:
Zacznijcie od listy rzeczy koniecznych do wymiany w pierwszym poście.

A na jakiej podstawie mamy zrobić listę jak nie mamy auta ? Potrzebna kasa na transport i na blacharza

Puff - 23 Cze 2013, 23:33

FKP jednak małe jest i jak krzykniesz, to trochę potrwa, zanim usłyszysz echo. Kolejne krzyki wcale nie sprawią, że szybciej usłyszysz pierwsze odbicie swojego głosu :) Trochę cierpliwości.

Swoją drogą... Prezes nie ma auta w Tadżykistanie, a skoro macie do niego dostęp (a więc i kluczyki - chyba, że coś źle zrozumiałem?), to ktoś, kto nie ma do niego 200km i zna się na rzeczy (albo ma aparat...), mógłby auto obejrzeć i wstępnie ocenić "co i jak" (lub wysłać zdjęcia). Na detale przyjdzie czas.

Poza tym jest większa szansa, że komuś leży jakaś część w piwnicy, którą chętnie wesprze, niż że ma nadmiar kasy (spójrzmy prawdzie w oczy, temat powstał 8 czerwca, czyli mogło być ciężko go uwzględnić w wydatkach na kolejny miesiąc - co np. miało miejsce u mnie).

Miast krytykować (nawet nie wprost), pokombinuj. W końcu jesteś tutaj "Głównym Majstrem", więc to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za koordynację całej akcji :) Marudnym podejściem na pewno nie wskórasz tyle, ile zyskasz entuzjazmem :)

jaco11 - 28 Cze 2013, 21:55

prezes kurde ja o was zapomniałem :(
Freeman - 29 Cze 2013, 13:40

jaco jak mogłeś.
Mafios - 2 Lip 2013, 17:57

Mamy chętnego w postaci Łokmena ktory przyprowadzi auto ze Szczecina tylko nadal brakuje nam hajsu na ruszenie z miejsca :(
Freeman - 2 Lip 2013, 19:07

A wpłaty z aukcji dostałeś?
Mafios - 2 Lip 2013, 20:54

Poza twoją wpłatą i częściami od macieja nic wiecej nie otrzymałem :(
Tommur - 3 Lip 2013, 23:01

Przeca Mafios ustaliliśmy, że ja ją przywiozę. Na razie to trwaja poszukiwania dokumentów auta :-P .
Mafios - 4 Lip 2013, 09:11

Tommur napisał/a:
Przeca Mafios ustaliliśmy, że ja ją przywiozę. Na razie to trwaja poszukiwania dokumentów auta :-P .

no wlasnie prezes sam nie wie gdzie one są :) OkeJ tommurek ustalamy juz tak ostatecznie ze ty nią przyjedziesz

przemo_rsr - 4 Lip 2013, 10:11

po wypłacie kilka groszy wpadnie
mlody81 - 4 Lip 2013, 10:11

Poszła ode mnie jakaś kasa, nie za wiele, ale zawsze coś, teraz niech reszta się dorzuci i załatwiajcie transport. Jak wam będzie brakowało to piszcie, coś jeszcze pomyślimy :)

Pozdrawiam

Mafios - 4 Lip 2013, 13:49

dzięki doszła aktualny stan kasy i czesci tutaj
acti357 - 4 Lip 2013, 15:32

Mafios, daj chwilę, do 10-tego już niedaleko.

Mafios napisał/a:
aktualny stan kasy i czesci tutaj


Nie można tego dać na forum publicznym?

Mafios - 4 Lip 2013, 23:28

no niestety zadecydowalismy ze w klubowiczach jest temat
ElGrey - 5 Lip 2013, 06:33

To zniechęci tych którzy nie maja dostępu ;-( a forum za bogate nie jest :yes:
Freeman - 5 Lip 2013, 06:59

Dlaczego miałoby zniechęcić?
ElGrey - 5 Lip 2013, 18:45

bo nie maja wglądu co i jak jest, i czego brakuje itd.
Luzak - 5 Lip 2013, 19:07

Ale Suchaaaar...
Dlaczego tylko klubowicze mają wgląd?? ;-|

vegetagt - 5 Lip 2013, 19:10

nic ciekawego tam nie ma :rotfl:
Mafios - 5 Lip 2013, 20:48

części nam nie brakuje , brakuje nam $ bo taka odbudowa trochę kosztuję a kto ile dał nie muszą widzieć wszyscy anonimowi w hyde bo jest on dostępny bez logowania. Proste opłacić składkę klubową i dostęp będzie, nie tyle do zawartości tematu ale do mnóstwa fajnych materiałów odnośnie fiest.

A odnośnie fiesty jak ruszy z kopyta temat będzie dostępny dla wszystkich . Pytanie czemu zawsze z byle czegoś robicie problem ?

DziDzia - 6 Lip 2013, 13:36

Mafios napisał/a:
a kto ile dał nie muszą widzieć wszyscy anonimowi w hyde

Może lepiej zrobisz tak jak Artur :?: Czyli podajesz sumę jaka jest a kto ile do wiadomości tych, którzy wpłacali (na życzenie). Ja np. nie chciałbym, żeby wszyscy, nawet sami klubowicze, wiedzieli, ile wpłaciłem.

A swoją drogą, to poratuje coś spadek jak się trochę odbiję..



pozdro :!:

Mafios - 8 Lip 2013, 10:06

okeJ stan konta na dzien dzisiejszy to 650zl
czesci

zawiecha supersport , superchip ,wezyk samco , nowe lampy hella na tyl i masa innych czesci mechanicznych

spadek najprawdopodobniej bedzie w lodzi w nastepny weekend

herrkam - 9 Lip 2013, 13:51

poszło co nie co dla Arturra projektu :)
pP - 9 Lip 2013, 13:54

popatrze co mam w garażu po moich fiestach. może coś się przyda ;)
Mafios - 9 Lip 2013, 16:26

herrkam napisał/a:
poszło co nie co dla Arturra projektu :)


Herrkam :D witaj i dzięki ( stare FKP wraca ) :D

pablo_zio - 9 Lip 2013, 20:47

Poszlo. Powodzenia
Mafios - 10 Lip 2013, 20:42

przekroczyliśmy 1000zl :D dzięki :) więc mamy na start
jasmina - 10 Lip 2013, 22:47

21 lipca najprawdopodobniej bede jechac do lodzi. Nie zrobi mi roznicy czy pojade swoim czy innym. Wrocic moge pociagiem.
Mafios - 10 Lip 2013, 23:26

jasmina napisał/a:
21 lipca najprawdopodobniej bede jechac do lodzi. Nie zrobi mi roznicy czy pojade swoim czy innym. Wrocic moge pociagiem.

ale co ? bo nie rozumiem

LOY - 11 Lip 2013, 00:04

Mafios napisał/a:
jasmina napisał/a:
21 lipca najprawdopodobniej bede jechac do lodzi. Nie zrobi mi roznicy czy pojade swoim czy innym. Wrocic moge pociagiem.

ale co ? bo nie rozumiem

dżazmina chyba proponuje ze moze przyjechac spadkiem do łodzi i wrócić koleją

Mafios - 11 Lip 2013, 01:14

LOY napisał/a:
Mafios napisał/a:
jasmina napisał/a:
21 lipca najprawdopodobniej bede jechac do lodzi. Nie zrobi mi roznicy czy pojade swoim czy innym. Wrocic moge pociagiem.

ale co ? bo nie rozumiem

dżazmina chyba proponuje ze moze przyjechac spadkiem do łodzi i wrócić koleją


Tommur przywozi auto więc dziękujemy

jasmina - 11 Lip 2013, 08:28

Trudno, chciałam się na coś przydać :)
szogoon - 11 Lip 2013, 09:23

Grosze, bo grosze, ale coś poszło.
Mafios - 11 Lip 2013, 17:00

stan 1090zł
Dual - 11 Lip 2013, 19:09

Ode mnie też coś poszło :yes:
Moge jeszcze dać lewą lampe do mk3 charytatywnie. (Nową oryginalna).

Mafios - 16 Lip 2013, 14:15

Czy ktoś jeszcze będzie mógł pomóc finansowo w projekcie ?
mlody81 - 16 Lip 2013, 15:05

Myślę, że jak samochód będzie już w Łodzi, zrobicie wstępny kosztorys i wtedy łatwiej będzie zbierać, na mnie jeszcze możecie liczyć.
acti357 - 16 Lip 2013, 15:07

Muszę sobie ogarnąć parę spraw i na pewno coś podeślę.
Peedro - 16 Lip 2013, 18:25

za kilka dni wypłata, po podliczeniu wydatków etc, postaram się coś wrzucić.
DemptD - 16 Lip 2013, 20:20

u mnie w przyszłym tyg się finanse wyklarują to też coś podrzucę :ok:
Tommur - 18 Lip 2013, 11:11

No to jutro spadek rusza na Łódź.
Auto jeździ. nic nie stuka, nic nie puka. Sztuka nówka funkiel :joint: .

Akumulator w trakcie doładowywania. Powinna dojechac bez problemu.

Mafios - 18 Lip 2013, 13:01

:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: zaczynamy zabawę :D
Mafios - 19 Lip 2013, 22:57

jest już w łodzi :) jest gorzej niż myślałem i nasz budżet jest stanowczo za mały :(
kuba87 - 19 Lip 2013, 23:20

opowiadaj co i jak
Mafios - 19 Lip 2013, 23:28

wszystko w niedziele jak ją rozbierzemy
Tommur - 20 Lip 2013, 11:13

No to po spanku (dzięki Żółw za nocleg). O 14:00 pociag powrotny do Szczecina. Fajnie było posiedzieć i pogadac o głupotach.
A jazda "spadkiem" to była sam aprzyjemnośc . Tylko prezes klimę wyremontuj, bo tak zimno dawało po nogach, że okna musiałem otworzyć :) .

Do zobacyska po rekonstrukcji :ok:

Mafios - 21 Lip 2013, 02:46

projekt Xr2i :D spadku zakupiony

Mafios - 21 Lip 2013, 22:28

kto jest w stanie załatwić cały tylny nowy pas do xr2i
i cały tylny lewy błotnik bo u nas w łodzi nie ma i na allegro tez nie ma :/

kuba87 - 21 Lip 2013, 22:33

sprawdzcie w intercarsie, ew na szrotach szukajcie
PumaRST - 21 Lip 2013, 22:34

Mafios napisał/a:
kto jest w stanie załatwić cały tylny nowy pas do xr2i


raczej pisz że do mk3 bo niczym się nie różniły

Mafios - 21 Lip 2013, 22:35

kuba87 napisał/a:
sprawdzcie w intercarsie, ew na szrotach szukajcie

jakich szrotach nowe ma być wstawione

Magda M. - 21 Lip 2013, 22:56

http://www.e-autoczesci.c...roducts_id=4196

U nich pytałeś? No ewentualnie zostaje ASO - mają wszystko na zamówienie tylko że cena odstrasza z lekka...

McLfan - 21 Lip 2013, 23:24

http://www.fiestaklubpols...0709c2ec#716170

Punkt 18.

Mafios - 22 Lip 2013, 07:27

no to nie ma tego co potrzeba

czy ktoś ma reperaturki :

- przednie błotniki
- tylny lewy błotnik
- tylny pas cały

Dual - 28 Lip 2013, 16:54

Krzysiek Ma komplet nowych reperaturek jak się nie myle :yes:
Michaell26 - 29 Lip 2013, 23:02

Jakbym spotkał Artura na ulicy dałbym mu 300 zł gotówki :) :):)

Proszę państwa ja się na pewno dorzucam :)

Mafios - 29 Lip 2013, 23:07

Michaell26 napisał/a:
Jakbym spotkał Artura na ulicy dałbym mu 300 zł gotówki :) :):)

Proszę państwa ja się na pewno dorzucam :)



<oki> :jupi: :ok:

Freeman - 29 Lip 2013, 23:24

Michaell26 napisał/a:
Jakbym spotkał Artura na ulicy dałbym mu 300 zł gotówki :) :)
:)
Mafios - 30 Lip 2013, 13:01

Michaell26 napisał/a:
Jakbym spotkał Artura na ulicy dałbym mu 300 zł gotówki :) :):)

Proszę państwa ja się na pewno dorzucam :)


ale za to mozesz zrobić przelew na Artura nr konta masz na 1 stronie tego tematu ;-) Pozdro

Rkalitka - 30 Lip 2013, 22:21

niestety ale żebym mógł zrobić przelew to muszę mieć ulicę miasto i kod pocztowy - to jest wymagane w moim banku. Dopisz proszę te dane albo podeślij mi na pw
kuba87 - 31 Lip 2013, 14:50

ile mogłam to się dorzuciłam :)
kondeusz - 31 Lip 2013, 17:42

Pozwoliłem sobie wesprzeć słuszną sprawę...
Mafios - 31 Lip 2013, 18:21

kondeusz napisał/a:
Pozwoliłem sobie wesprzeć słuszną sprawę...

:greenpeace: :brawo: :brawo:

Freeman - 31 Lip 2013, 19:21

kuba87 napisał/a:
ile mogłam to się dorzuciłam

kuba87, w Grodzką się bawisz?

kondeusz jestem pod wrażeniem. Szczery szacunek. notw

mlody81 - 1 Sie 2013, 11:19

Rkalitka napisał/a:
niestety ale żebym mógł zrobić przelew to muszę mieć ulicę miasto i kod pocztowy - to jest wymagane w moim banku. Dopisz proszę te dane albo podeślij mi na pw


wpisz zamiast ulicy "aa", żeby było tylko coś wpisane i powinno pójść bez problemu, system płacze bo są puste pola i tyle.

Mafios - 1 Sie 2013, 12:43

wpłaty odhaczone dziękujemy :)
Mafios - 13 Lut 2014, 10:37

Oczywiście projekt jest dalej realizowany.
Można sledzić to w projektach, wszelkie informacje są tutaj http://www.fiestaklubpols...der=asc&start=0

szynszyl - 10 Gru 2018, 15:59

Przetopiono ?
szynszyl - 10 Gru 2018, 16:00

No to jak idzie ?
kenczorf - 10 Gru 2018, 22:09

@szynszyl aleś odkopał...pewnie odkupić byś chciał ;)
Na marginesie fajnie by było poznać dalsze losy i obecny stan

szynszyl - 10 Gru 2018, 22:15

@kenczorf
Ktokolwiek widzial, ktokolwiel wie...

trzeci - 11 Gru 2018, 18:24

kenczorf napisał/a:
Na marginesie fajnie by było poznać dalsze losy i obecny stan

Stoi u Patryka w garażu i czeka aż będę miał możliwość ściągnąć ją do Szczecina.
Coś tam nie raz Patryk lub Michał/LOY przy niej podłubią ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group